pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Koszulki Polo

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Virgo pisze:Co o nich myślicie są fajne czy też "pedalskie" ??
Ja tam lubię w nich chodzić, wygodnie, a zarazem, w niektórych przypadkach, elegancko. Chociaż nie przeczę, różowej nigdy bym nie założył, przynajmniej takiego no, żeby nie nazywać brzydko, rzucającego się mocno w oczy.
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

kocham koszulki polo i u facetow i u kobiet no ;D
Wszystko jedno jakie kolory i wgl. i wcale nie sa pedalskie
Awatar użytkownika
Buli
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2010-11-01, 04:42

Post autor: Buli »

Dla mnie to tak na prawdę bez różnicy ważne żeby była ładna i tyle. Jednak różowe polo czy też koszulka różowa u faceta dla mnie jest właśnie "pedalska", facet powinien się ubierać jak facet, szlak mnie trafie u ludzi którzy mają całą kurna tęczę na sobie...
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie potrafię zrozumieć stwierdzenia że koszulki polo są pedalskie. nie widzę w nich nic pedalskiego. mężczyźni z reguły dobrze się w nich prezentują. ;)
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Nie mam nic przeciwko, aczkolwiek nie lubię koszulek z kołnierzykami.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Jestem jak najbardziej za polo. Ale faktem jest, że w szafie mam więcej zwykłych T-shirtów. ;)
I polówki pedalskie? Niby z jakiego względu?
Awatar użytkownika
lukaso
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2010-10-09, 13:06

Post autor: lukaso »

Koszulka polo - czemu nie, najfajniejsze są jednak te Lacosta. Zresztą to już klasyka. Czy są "pedalskie" - nie, ale też nie są jakimś wyrazem buntu. Dlatego zdecydowanie lepiej czuję się w jakimś rasowym t-shirtcie, najlepiej też z jakimś dobrym klimatycznym nadrukiem. Ostatnio nawet udało mi się wyczaić Jinx'owego klasyka
Obrazek
I w takich ciuchach najlepiej się czuję.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

lukaso pisze:Koszulka polo - czemu nie, najfajniejsze są jednak te Lacosta
bardzo lubię koszulki polo u facetów, ale akurat na te Lacosty nie mogę patrzeć. Jakoś niezbyt dobrze mi się kojarzą. Coś w stylu - snob, zupełnie niemęski. Nie wiem dlaczego i nie nie poradzę, ale tak jest.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja osobiście bardzo lubię koszulki polo, Nie uważam absolutnie, że są zniewieściałe. Są bardzo wygodne na co dzień więc nie wyobrażam sobie, że mógłbym z nich zrezygnować. Zamawiam w sklepie internetowym: http://ombre.pl/ Mają tam bardzo duży wybór w różnym stylu. Są tanie - ok 30 zł za jedną a noszą się bardzo dobrze.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

A niby czemu miałby być pedalskie? Bo tego kompletnie nie rozumiem,koszulki typu polo są bardzo fajne,ładnie się prezentują jeżeli oczywiście dobierzemy odpowiedni kolor.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Mi osobiście bardzo podobają się takie koszulki dla dj: http://www.embros.pl/Koszulki,dla,DJ-c159.html - bardzo fajne i modne ;)
Poza tym lubię ten sklep - robiłem tam zakupy już wiele razy. DObre i sprawdzone miejsce.
leny
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2013-11-25, 09:29

Post autor: leny »

Chodziłem przez jakiś czas ale naszczęście już mi przeszło :P Teraz widze że nie wygląda to fajnie :P
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ja bardzo lubię koszulki polo. Są bardzo wygodne, a do tego prezentują się o wiele bardziej elegancko niż zwykły tshirt. Mimo wszystko wydaje mi się, że i tak nic nie przebije takich koszul męskich, bo to jednak klasyk elegancji i jeżeli już chodzi o stylowe ubieranie się, to koszule są tutaj o wiele lepszym rozwiązaniem. Koszulki polo natomiast to świetne urozmaicenie ubioru.
robson12
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-12, 13:09

Post autor: robson12 »

Ja bardzo nie lubię koszulek polo i takiej koszulki nie zalożę
ODPOWIEDZ