pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Może ktoś z Was zajmuje się panelami fotowoltaicznymi

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Może ktoś z Was zajmuje się panelami fotowoltaicznymi

Post autor: miki789 »

Może ktoś z Was zajmuje się panelami fotowoltaicznymi i byłby w stanie zaproponować jakieś sensowne propozycje. Temat jest mi obcy a tak się zastanawiam nad montażem paneli więc szukam kogoś kto podpowie jakie propozycje wybrać, jakie panele są dobrej jakości, jaką firmę ewentualnie będzie warto wybierać.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: Może ktoś z Was zajmuje się panelami fotowoltaicznymi

Post autor: Maciuszek87 »

Jeśli nie masz nikogo kto może taką instalację wykonać lokalnie to ja mogę polecić Green Energa – świetna firma, dzięki której mam taką instalację. Sprawne wykonanie, dodatkowo pomagali nam również, gdy staraliśmy się uzyskać finansowanie na tą instalacje więc za to również plus.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Może ktoś z Was zajmuje się panelami fotowoltaicznymi

Post autor: lucaskruszyna »

W moim domu fotowoltaika robiona przez www.easysun.pl i jeśli chodzi o moje doświadczenia to polecam. Oferta na świetnym poziomie, wydaje mi się że faktycznie warto się będzie zdecydować na te propozycje i będziecie z tej oferty w pełni zadowoleni.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Może ktoś z Was zajmuje się panelami fotowoltaicznymi

Post autor: malra »

Firmą godną zaufania, która oferuje kompleksową obsługę od audytu po opiekę serwisową jest Hymon. Działają sprawnie, jest z nimi szybki stały kontakt, a co najważniejsze są słowni i terminowi.
pawelszabla
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2021-09-29, 13:59

Re: Może ktoś z Was zajmuje się panelami fotowoltaicznymi

Post autor: pawelszabla »

Z mojej strony mogę Ci podpowiedzieć https://www.at-krotoszyn.pl/ jeśli chodzi o wykonanie fotowoltaiki. Współpracowałem z nimi przy tej instalacji i jestem bardzo zadowolony z efektów pracy. Instalacja na odpowiednim poziomie wykonana, z dbałością o wszystko co może wpływać na jej funkcjonalność.
ODPOWIEDZ