cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach


Co podarować w prezencie

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

Co podarować w prezencie

Post autor: Pasiflora »

Jednak jakby nie patrzeć, większość kosmetyków nie ma natychmiastowego działania. Wobec czego czy stosujemy preparaty do pielęgnacji brody... więcej Jednak jakby nie patrzeć, większość kosmetyków nie ma natychmiastowego działania. Wobec czego czy stosujemy preparaty do pielęgnacji brody bądź włosów z https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/zestawy/ , czy też np. jakieś kremy, potrzeba czasu i regularnego stosowania, aby widać było efekty. Nie mniej jednak na pewno jeżeli chodzi o ofertę w Afer Barber, bez wątpienia każdy mężczyzna znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie, szczególnie gdy zależy mu na ładnie układających się włosach, czy też lśniącej brodzie i wąsach
szambelan
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2019-09-23, 14:07

Re: Co podarować w prezencie

Post autor: szambelan »

Dla faceta najlepszy prezent to dobry zestaw narzędzi. Można wtedy coś naprawić, pomajstrować przy samochodzie itd. Zależy kto co lubi. Ja dostałem skrzynkę narzędziowa Geko z pełnym wyposażeniem. Bardzo fajna sprawa. Taka skrzynka pozwala zachować odpowiedni porządek i nigdy nic się nie zgubi.
puculak
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2020-01-29, 10:33

Re: Co podarować w prezencie

Post autor: puculak »

Taka magiczna skrzynka faktycznie zdziała cuda, zwłaszcza taka wiertarko-wkrętarka, śrubokręty torksy, kombinerki z nutellą (nie było tematu) i cała ta reszta niezbędników, tzw. "złotej rączki". Zwłaszcza, kiedy musimy zawiesić karnisz pół roku stojący gdzieś w rogu pokoju, albo naprawić cieknący kran w kuchni. Jeżeli nie chcecie powiedzieć mu wprost, że ma "dwie lewe ręce"wręczając taką walizkę, świetnym prezentem dla "macho" będzie, np. rzucanie siekierami, bo każdy z panów uwielbia rywalizację i fizyczną aktywność jako jedna z atrakcji Prezentmarzeń
napomocyn
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Co podarować w prezencie

Post autor: napomocyn »

żeby się cieszyć zadbanym zarostem to też ważne jest przycinanie. Sam mam trymer babyliss T890E i co kilka dni go używam. Lubię mieć krótki, dobrze przystrzyżony zarost, mojej kobiecie się taki najbardzieej podoba, ja zresztą się w nim czuję komfortowo. Trymer pozwala szybko i sprawnie go przyciąć, jest bezprzewodowy a bateria wytzymuje kilka użyć.
Wojtaszek
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-08-30, 10:52

Re: Co podarować w prezencie

Post autor: Wojtaszek »

Zgadzam się, zadbany zarost to przede wszystkim elegancko przycięta broda. Taki trymer może okazać się świetnym pomysłem :)
SophiaObrien1971
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-17, 15:57
Kontakt:

Re: Co podarować w prezencie

Post autor: SophiaObrien1971 »

Nie wiem, co możesz podarować, wiem natomiast, czego lepiej nie dawać - zegarka i butów. Jest taki stary chiński przesąd, który mówi, że zegarek dany w prezencie odmierza czas do waszego rozstania. Z butami jest natomiast tak, że osoba, która je otrzyma odejdzie w nich od Ciebie.
ODPOWIEDZ