pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Cellulit

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Najskuteczniejszą metodą są regularne ćwiczenia
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Na cellulit najlepsze jest bieganie. A jeżeli nie lubi się biegać to jakakolwiek aktywność
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

A ja nie mam tego problemu :)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Szczęściara :)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

cwiczenia i picie duzej ilsco wody :)
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja niestety mam spory problem z cellulitem na udach, więc bieganie to moje zbawienie :D
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Bieganie jest chyba najskuteczniejszą formą walki z cellulitem. Skuteczne jest również pływanie oraz ogólnie wszystkie ćwiczenia na nogi, uda ;).
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja generalnie łączę bieganie z dietą i piję dużo wody (oczywiście nie smakowej)
takaajaka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-26, 21:39

Post autor: takaajaka »

na celulit też neistety nie ma mocnych... masażery i inne cuda nie pomagają :(
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

Domowe sposoby na cellulit są znane i stosowane od lat. O ich działaniu świadczy fakt, że mimo upływu lat i kolejnych rewolucji w kosmetyce i medycynie estetycznej nadal walczymy z pomarańczową skórką domowymi sposobami. Wcale nie trzeba wydawać fortuny na profesjonalne zabiegi, żeby pozbyć się cellulitu. Przedstawiamy najlepsze, najskuteczniejsze metody walki z cellulitem!
Domowe sposoby na cellulit: najlepszy peeling z soli morskiej

Peeling z soli morskiej pobudza mikrokrążenie i zwiększa przepływ limfy. Działania te zmniejszają widoczność cellulitu, dzięki czemu peeling z soli jest jednym z najlepszych domowych sposobów na cellulit.

Wystarczy zamoczyć ciało w ciepłej wodzie i przez 2 minuty wmasowywać garść soli morskiej w obszar dotknięty cellulitem. Następnie należy przemyć skórę ciepłą i zimną wodą. Nie przejmuj się, gdy skóra zaczyna swędzieć. Taka reakcja jest spowodowana przez zwiększenie krążenia krwi. Najlepiej, aby z soli morskiej korzystały właścicielki skóry normalnej.
Domowe sposoby na cellulit: zwalcz pomarańczową skórkę peelingiem cukrowym

Cukier przyczynia się do powstawania tkanki tłuszczowej, a tym samym cellulitu. Jednak "biała śmierć" może także pomóc pozbyć się pomarańczowej skórki. Wymieszaj brązowy cukier z miodem, olejkiem z pestek winogron i masłem migdałowym. Tak powstałą masę wmasuj w zwilżoną skórę ud i brzucha. Peeling cukrowy łagodzi podrażnienia, dlatego jest wskazany dla posiadaczek skóry suchej i wrażliwej.
carpe diem
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Podobno w walce z cellulitem pomocne jest poddanie się oczyszczaniu jelit. Hydrokolonoterapia obniża ciśnienie wewnątrz jamy brzusznej, ułatwiając tym samym odpływ krwi żylnej z dolnej części ciała, co ma znaczenie przy żylakach nóg, cellulicie i hemoroidach. Może warto o tym pomyśleć?
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Wydaję mi się, że jest to całkiem dobry pomysł i sama o tym pomyślę.
Awatar użytkownika
radda
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2015-08-14, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: radda »

ja jestem bardzo aktywną osobą, dużo biegam, jeżdże na rowerze i ćwiczę, a mimo tego i tak mam cellulit, ostatnio zaczęłam używać specjlanych kremów, zobacze jaki będzie tego rezultat
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

dieta, zmiana starych nawyków żywieniowych.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Coś tam to daje, ale ciężko się go pozbyć całkowicie.
ODPOWIEDZ