pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Cellulit

Dział przeznaczony dla Kobiet.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Czy coś daje? Może. Ja polecam szczotkowanie na sucho.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A jakiej szczotki do tego używasz? Nie słyszałam jeszcze o tej metodzie, ale chętnie ją wypróbuję.
Lidkan
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-09-11, 00:21

Post autor: Lidkan »

Też nie słyszałam o takiej metodzie;gdzie można coś więcej poczytać?
Awatar użytkownika
Kowalik39
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-09-12, 12:55
Lokalizacja: Płock

Post autor: Kowalik39 »

kremy do stosowania po prysznicu są dobre z perfecty. Ja używam peelingu 4 razy w tygodniu + baniek chińskich. Z bańkami trzeba uważać, bo zostawiają siniaki zanim skóra się przyzwyczai.
Zachowujesz się, jakbyś był reżyserem chaosu
Annabellas
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-30, 15:01

Post autor: Annabellas »

Cellulitu w 100% nie da się usunąć. Można go zmniejszyć masażami, preparatami i kąpielami z naprzemiennie ciepłą i zimną wodą.








____________
www.inwestuj-online.pl/atrakcyjne-karty-podarunkowe/
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Nie zgodzę się z Tobą - cellulit można w 100% usunąć, ale trzeba się przy tym faktycznie trochę namęczyć.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Całkiem długo nadwaga była dla mnie zmorą, ale dopiero rok temu nadszedł kres obijania się. Zaczął się ruch, dieta, a to wszystko za sprawą motywacji, jaką znalazłam na blogu o tematyce zdrowego życia http://www.fabrykafigury.pl/shake-potreningowy/
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Re: Cellulit

Post autor: benekk »

Cellulit nie jest wcale wynikiem nadwagi, moja dziewczyna nie jest gruba ale miałam na udach i pośladkach cellulit, ani dieta, ani sporty jej nie pomagały, dopiero zabiegi w klinice ArteDerm w Józefowie przyniosły efekty, nie jest łatwo się go pozbyć jak się okazuje ale można jak się chce
Tactical
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2018-01-04, 09:45

Re: Cellulit

Post autor: Tactical »

Według mnie warto mimo wszystko zainteresować się w takim przypadku ćwiczeniami i przede wszystkim dietą. To właśnie dzięki niej organizm się oczyszcza i sprawia, że funkcjonujemy o wiele lepiej. Przekłada się ona również na nasz wygląd. Jeśli ktoś nie ma czasu na samodzielnie przygotowywanie posiłków to zostaje jeszcze WygodnaDieta.pl, z której sam długo korzystałem. Pyszne posiłki i konkurencyjna cena.
Awatar użytkownika
vedka23
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-24, 12:52

Re: Cellulit

Post autor: vedka23 »

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia z tej dziedziny. Dlatego też nie będę za bardzo w stanie pomóc...
(...), gdyż jak zmuszanie do miłości, rodzi nienawiść, tak przymuszanie do wiary rodzi niewiarę.
Awatar użytkownika
Aleksander02
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-27, 22:14

Re: Cellulit

Post autor: Aleksander02 »

Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.
Najbardziej wiarygodne kłamstwa to te, które mają w sobie choć ziarnko prawdy
gosia77
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-10-01, 13:22

Re: Cellulit

Post autor: gosia77 »

A próbowałyście dziewczyny kriolipolizę? Zabieg jest niezwykle skuteczny. po kilku zabiegach zauważycie pierwsze zmiany.
Ostatnio zmieniony 2020-07-22, 13:55 przez gosia77, łącznie zmieniany 1 raz.
zenka
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-23, 19:42

Re: Cellulit

Post autor: zenka »

Słyszałam, że lipoliza się sprawdza, w Magicznej Klinice robią tego typu zabiegi na różne partie ciała. Zobaczcie na https://www.magicznaklinika.pl/ , można umówić się w wielu lokalizacjach, w wielu tez maja promocyjne ceny
adrian123
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2018-11-20, 19:32

Re: Cellulit

Post autor: adrian123 »

Miałam lipolizę w Magicznej Klinice, narazie na uda ale myślę już o kolejnych częściach które mnie drażnią. Efekty wow, zdecydowanie warto jak trening i dieta nie przynoszą efektu
borysowa
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2019-11-13, 09:29

Re: Cellulit

Post autor: borysowa »

Endermologia to masaż, który zlikwiduje cellulit, odchudzi i tym samym odmłodzi. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Na zabiegi chodzę do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/
ODPOWIEDZ