pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co Cię odrzuca u faceta?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
galazka111
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-27, 21:26

Post autor: galazka111 »

brudne paznokcie...;/
depestele
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-08-05, 11:13

Post autor: depestele »

A gdzie temat co Cie odrzuca u kobiet ? :D
Awatar użytkownika
metaxa
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2012-12-21, 00:06

Post autor: metaxa »

Brudne paznokcie i popsute zęby i jak czuć pot
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to na pewno ten dziewiczy wąsik, tłuste włosy i niezliczona ilość pryszczy odrzuciłaby mnie..
Ale jest coś co nie widać na pierwszy rzut oka a co moim zdaniem jest najgorszą rzeczą występującą u facetów ;/ Włosy na plecach! Jak sobię o nich pomyślę od razu robi mi się niedobrze.. Fuuuj!
k.lina123
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-26, 13:29
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: k.lina123 »

Ja nie trawie jak facet śmierdzi fajkami to jest masakra...
stenofis
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-16, 11:45

Post autor: stenofis »

Brak dbania o siebie, czyli brudne paznokcie, nie ogolony zarost, brzydki zapach, brudne ubrania.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Arogancja, niechlujność,szpanerstwo.
gover
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-01-31, 12:18

Co Cię odrzuca u faceta?

Post autor: gover »

Trzeba tu rozróżnić między kontaktem prywatnym i w pracy. W tym drugim mam do czynienia z wieloma mężczyznami i przez wzgląd na ich liczbę nie wyrabiam sobie jakiegokolwiek stosunku o nich. W kontakcie prywatnym istotne są dla mnie zęby. Jeśli facet ma brzydkie zęby, to znaczy że jest zaniedbany i prawdopodobnie do tego chory lub wszystko na raz.
skulka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-02-19, 10:44

Post autor: skulka »

Palenie i niechlujność
Awatar użytkownika
kumkwat
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2014-02-27, 16:34

Post autor: kumkwat »

Jak przeklina
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

moze jak brzydko pachnie
carpe diem
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Na pierwszy rzut - brzydki zapach, to może być zapach perfum, ale jak facet pachnie średnio, to ja jestem nim średnio zainteresowana. No i, może to dziwne, ale nie znoszę kiedy facet nosi idiotyczne skarpetki - do eleganckich spodni białe na przykład, albo tak krótkie, ze kiedy usiądzie, to widać kawałek nogi (w innych okolicznościach całkiem niezłej zresztą). Panowie, jesli nie jesteście pewni co i jak z tymi skarpetkami, to poczytajcie w sieci trochę, tu: pierwszy z brzegu artykuł o tym jak dobrać skarpetki . To kilka chwil, żeby przeczytać, a już nie będzie wątpliwości jakie skarpetki włożyć.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Najpierw wygląd potem charakter?
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

TAk :)
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Zachowanie podstawowych zasad higieny, to chyba taka banalna rzecz, że nawet nie warto o niej wspominać... ale moim zdaniem, jeżeli już mówimy o wyglądzie prawdziwego faceta, to po prostu powinien wyglądać jak facet, najprościej mówiąc. Przez co nakezy rozumieć, że po prostu nie powinien być jakis zniewieściały. Chodzi tutaj bardzie o sposób bycia i wygląd niż o samo dbanie o siebie, co często jest właśnie jest odbierane jako cecha niemęska. Ale na szczęście zdaje się to zmienić, czego dowodem jest chociażby taki o to przykładowy dział męski http://www.doz.pl/apteka/k49-Silownia_i_fitness gdzie znajdzie się nawet krem do stóp :) także moim zdaniem prawdziwy facet, to obecnie rownież zadbany facet, co wcale się nie kłóci z męskością
ODPOWIEDZ