pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Łazienkowe dylematy

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Ravdus
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-06-20, 10:45

Łazienkowe dylematy

Post autor: Ravdus »

Witam serdecznie. Czasem mam wrażenie że ludzie zapominają o łazience przy urządzaniu domu, czy mieszkania. W moim mieszkaniu jest mała łazienka ale postarałam się żeby zmieściło się tam wszystko co trzeba. Udało mi się ogarnąć sporo ciekawego wyposażenia z https://www.123lazienka.pl i jestem bardzo zadowolona z t ego. Łazienka jest w jasnych kolorach. Mam prysznic typu walk-in i podwieszane meble łazienkowe tylko na pralkę już mam mało miejsca, ale jakoś tam się zmieściła. A u was jak to wygląda? Przywiązujecie uwagę do tego pomieszczenia?
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: Baska »

Oczywiście , że należy przywiązywać uwagę ! Łazienka, nawet i mikroskopijnych rozmiarów, też zasługuje na bycie małym dziełem sztuki :D Ja aktualnie planuję remont , też maleńkiej bo ma zaledwie 4,5mkw . Mam już wybraną armaturę i płytki, w których się zakochałam, natomiast na ziemię sprowadził mnie nieco budowlany problem, mianowicie, fuga. Wiecie może jaki rodzaj najlepiej spisze się w łazience, i pozostanie na ścianach i posadzce przez lata w idealnym stanie? Byłabym wdzięczna za każdą podpowiedź :D
DoradcaOnlineSopro
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-09-18, 22:39

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: DoradcaOnlineSopro »

Ravdus pisze: 2018-06-21, 14:32 Witam serdecznie. Czasem mam wrażenie że ludzie zapominają o łazience przy urządzaniu domu, czy mieszkania. W moim mieszkaniu jest mała łazienka ale postarałam się żeby zmieściło się tam wszystko co trzeba. Udało mi się ogarnąć sporo ciekawego wyposażenia z [...] i jestem bardzo zadowolona z t ego. Łazienka jest w jasnych kolorach. Mam prysznic typu walk-in i podwieszane meble łazienkowe tylko na pralkę już mam mało miejsca, ale jakoś tam się zmieściła. A u was jak to wygląda? Przywiązujecie uwagę do tego pomieszczenia?
Uwagę warto przywiązywać nie tylko do ilości i jakości sprzętu wstawianego do łazienki ale przede wszystkim do materiałów, z których ją wykonujemy. Co z tego, że mamy piękne płytki, nowoczesny design i super prysznic jak po kilku miesiącach użytkowania fugi najczęściej robią się czarne i ujmują uroku pomieszczeniu? Dlatego warto zwrócić uwagę na to co kupujemy w sklepach budowlanych. Jeżeli zależy nam na świeżym wyglądzie fug, braku pleśni i mikroorganizmów to warto zastanowić się nad wyborem fugi Sopro Saphir. :)

Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
DoradcaOnlineSopro
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-09-18, 22:39

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: DoradcaOnlineSopro »

Baska pisze: 2018-09-19, 22:32 Oczywiście , że należy przywiązywać uwagę ! Łazienka, nawet i mikroskopijnych rozmiarów, też zasługuje na bycie małym dziełem sztuki :D Ja aktualnie planuję remont , też maleńkiej bo ma zaledwie 4,5mkw . Mam już wybraną armaturę i płytki, w których się zakochałam, natomiast na ziemię sprowadził mnie nieco budowlany problem, mianowicie, fuga. Wiecie może jaki rodzaj najlepiej spisze się w łazience, i pozostanie na ścianach i posadzce przez lata w idealnym stanie? Byłabym wdzięczna za każdą podpowiedź :D
Tak jak już wspominałem powyżej, Nasza fuga sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądała olśniewająco nie tylko przez pierwszy miesiąc użytkowania, ale też przez znacznie dłuższy okres czasu. Jeżeli chcesz żeby łazienka była "dziełem sztuki" to na pewno jeden z 34 kolorów fugi Saphir ułatwi Ci stworzenie tego dzieła! :)

Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: alexx »

DoradcaOnlineSopro pisze: 2018-09-20, 10:57Tak jak już wspominałem powyżej, Nasza fuga sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądała olśniewająco nie tylko przez pierwszy miesiąc użytkowania, ale też przez znacznie dłuższy okres czasu. Jeżeli chcesz żeby łazienka była "dziełem sztuki" to na pewno jeden z 34 kolorów fugi Saphir ułatwi Ci stworzenie tego dzieła! :)

Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
Fajnie że jest taki duży wybór kolorów, ale czy ta fuga również się sprawdzi na podłogi ogrzewane ? :)
DoradcaOnlineSopro
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-09-18, 22:39

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: DoradcaOnlineSopro »

alexx pisze: 2018-09-20, 15:19 Fajnie że jest taki duży wybór kolorów, ale czy ta fuga również się sprawdzi na podłogi ogrzewane ? :)
Oczywiście. Sopro Saphir nadaje się również do spoinowania kafli umieszczanych na systemie ogrzewania podłogowego.
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
klawiszek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-09-22, 14:30

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: klawiszek »

Sopro saphir. Wybór wyborny. Kafle i płytki nadają dużo elegancji i radości do mieszkania. I aby się tym cieszyć jak najdłużej, to wybierzcie sprawdzony produkt.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: Baska »

DoradcaOnlineSopro pisze: 2018-09-20, 10:57 Tak jak już wspominałem powyżej, Nasza fuga sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądała olśniewająco nie tylko przez pierwszy miesiąc użytkowania, ale też przez znacznie dłuższy okres czasu. Jeżeli chcesz żeby łazienka była "dziełem sztuki" to na pewno jeden z 34 kolorów fugi Saphir ułatwi Ci stworzenie tego dzieła! :)

Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
A czy te 34 kolory są gdzieś do wglądu ?
DoradcaOnlineSopro pisze: 2018-09-20, 10:57Oczywiście. Sopro Saphir nadaje się również do spoinowania kafli umieszczanych na systemie ogrzewania podłogowego.
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
A czy Saphir będąc na posadzce z ogrzewaniem podłogowym nie zacznie się kruszyć po X latach ? I czy istnieje jakiś przelicznik ile fugi potrzebuję np do przedpokoju o danej powierzchni?
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: alexx »

DoradcaOnlineSopro pisze: 2018-09-21, 15:12Oczywiście. Sopro Saphir nadaje się również do spoinowania kafli umieszczanych na systemie ogrzewania podłogowego.
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
No to producent już wybrany, teraz tylko narzeczona wybierze kolor i można działać dalej z remontem .
DoradcaOnlineSopro
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-09-18, 22:39

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: DoradcaOnlineSopro »

Baska pisze: 2018-09-22, 22:37 A czy te 34 kolory są gdzieś do wglądu ?
Owszem, próbnik z kolorami dostępny jest na Naszej stornie -> sopro.com/pl-pl/szczegoly-produktu/prace-glazurnicze/zaprawy-fugowe-i-fugi/9500-saphir-s/
Baska pisze: 2018-09-22, 22:37 A czy Saphir będąc na posadzce z ogrzewaniem podłogowym nie zacznie się kruszyć po X latach ? I czy istnieje jakiś przelicznik ile fugi potrzebuję np do przedpokoju o danej powierzchni?
Nasza fuga na pewno nadaje się do podłóg z systemem ogrzewania. Na trwałość takich spoin wpływa wiele aspektów. Jakościowo sam materiał jest dobry i jeżeli zostanie prawidłowo położony to będzie cieszył oko przez wiele lat.
Jeżeli chodzi o niezbędną ilość fugi to wystarczy aby podała mi Pani dokładny wymiar płytek oraz powierzchnię, która będzie kafelkowana, a ja z przyjemnością oszacuję potrzebną ilość materiału.
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
DoradcaOnlineSopro
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-09-18, 22:39

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: DoradcaOnlineSopro »

alexx pisze: 2018-09-23, 16:21 No to producent już wybrany, teraz tylko narzeczona wybierze kolor i można działać dalej z remontem .
Dziękujemy za zaufanie! Paleta kolorystyczna dostępna jest tutaj -> sopro.com/pl-pl/szczegoly-produktu/prace-glazurnicze/zaprawy-fugowe-i-fugi/9500-saphir-s/ W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać! :)
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
sempai
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-09-27, 19:01

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: sempai »

też mogę z doświadczenia polecić sopro saphir. Bardzo dobra fuga - 0 problemów
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: Baska »

DoradcaOnlineSopro pisze: 2018-09-24, 12:46
Nasza fuga na pewno nadaje się do podłóg z systemem ogrzewania. Na trwałość takich spoin wpływa wiele aspektów. Jakościowo sam materiał jest dobry i jeżeli zostanie prawidłowo położony to będzie cieszył oko przez wiele lat.
Jeżeli chodzi o niezbędną ilość fugi to wystarczy aby podała mi Pani dokładny wymiar płytek oraz powierzchnię, która będzie kafelkowana, a ja z przyjemnością oszacuję potrzebną ilość materiału.
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
Mam płytki 60x60cm i około 24kmw holu. Ile potrzebowałabym fugi saphir żeby spokojnie wystarczyło ?
DoradcaOnlineSopro
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-09-18, 22:39

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: DoradcaOnlineSopro »

Baska pisze: 2018-09-27, 21:34 Mam płytki 60x60cm i około 24kmw holu. Ile potrzebowałabym fugi saphir żeby spokojnie wystarczyło ?
Witam,
Do takiej powierzchni holu wystarczy Pani dwu kilogramowe opakowanie fugi Saphir :)
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
gosia77
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-10-01, 13:22

Re: Łazienkowe dylematy

Post autor: gosia77 »

Ja również miałam duży dylemat z łazienką bo jest mała, a chciałam żeby była funkcjonalna i pojemna. Jasne kolory na pewno ją powiększyły optycznie i do tego dodałam mnóstwo półek wiszących.
ODPOWIEDZ