pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy kinkiety w przedpokoju?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Czy kinkiety w przedpokoju?

Post autor: Pelasia »

Mimo, że remont dobiega końca, to najgorsze przede mną! Wymalować ściany i odświeżyć podłogi to naprawdę pestka przy wyborze odpowiedniego oświetlenia. Wprawdzie w pokojach u dzieci już wiszą lampy, ale pozostał mi zakup oświetlenia do salonu i przedpokoju. Myślałam o kinkietach do przedpokoju, bo one dają takie cieplejsze światło. Czy ktoś ma kinkiety w przedpokoju? Czy mógłby poradzić, czy nie będzie za ciemno i czy nie będę żałowała wyboru?
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Wszystko zależy od tego jaki wybierzesz kinkiet. Są różne rodzaje. Jaśniejsze,ciemniejsze.
Swoją drogą jest to najlepsze oświetlenie do przedpokoju. Niektórzy ludzie montują jeszcze oświetlenie ledowe ale moim zdaniem średnio się sprawdza ponieważ daje zbyt mocne światło.
Niedrogie kinkiety znajdziesz na przykład w Black Red White:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/
Mają tam spory dział z oświetleniem. Może spodoba Ci się coś nowoczesnego? Na przykład:
Obrazek
melowita
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-14, 14:37

Post autor: melowita »

Kinkiety są ogólnie bardzo fajna sprawą, no ale właśnie wszystko zależy od tego jaki wybierzesz :).
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Niektóre kinkiety pasują do przedpokoju.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A mi się niespecjalnie podobają kinkiety. U siebie mam wszędzie oświetlenie punktowe w podwieszonym suficie a jedynym odstąpieniem od tej reguły jest lampka na biurku.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Moim zdaniem kinkiety nie są praktyczne w przedpokoju, gdzie potrzeba dużo światła. Lepsze będzie właśnie takie punktowe światło albo dwie, trzy lampy w zależności od długości pomieszczenia.
tamara20
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-01-23, 08:12

Post autor: tamara20 »

A w przedpokoju macie jakieś http://matpol-skawina.pl/lustra? mnie się podobają takie na wymiar i to najlepiej od podłogi po sufit:)
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

Tak to prawda, że kinkiety fajnie wyglądają w przedpokoju :) Jak jak będę miała u siebie miejsce to chce tez kupić lampkę taką stojącą. Wpadła mi w oko ceramika, jakoś bardzo mi się podoba :) Dwóch moich faworytów wstawiam poniżej.
Źródło: http://www.forte.com.pl/pl

Obrazek
Obrazek
pasegal
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-04-24, 13:15

Post autor: pasegal »

Dlaczego nie, wygląda bardzo interesująco.
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

ja mam w calym domu kinkiety wyglada to fajnie
carpe diem
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Nie potrafię jakoś sobie wyobrazić tych lamp stojących w przedpokoju ;).
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

moim zdaniem kinkiety w przedpokoju to bardzo dobry pomysł, dają fajne, stonowane światło, lepsze zdecydowanie to niż taka żarówa
Indygoo
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-19, 09:53

Post autor: Indygoo »

Miałam kiedyś kinkiety w przedpokoju, ale zamieniłam je na ledy. Mam też małą lampę na komodzie, bo lubię lampy.







___________
www.jakosciowe-leady.pl/oznaczenia-na-t ... -produktu/
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ledy tez są spoko ale jeśli ktoś chce żeby kinkiety służyły zamiast zwykłej lampy to jak najbardziej są spoko.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Moim zdaniem kinkiety do korytarza jak najbardziej. Też tak mam u siebie. A jak nie masz pomysłu na jakiś konkretny model to zobacz sobie tutaj. Tam po lewej możesz sobie wybierać według stylu w jakim masz urządzone mieszkanie.
ODPOWIEDZ