pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezent dla faceta

Dział przeznaczony dla Kobiet.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

W sumie alkomat to bardzo dobry pomysł. Warto o tym pomyśleć.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Facet będzie zadowolony z każdego typu prezentu, ale myślę, że najbardziej spodobałaby mu się jakaś extra koszulka z nadrukiem, fajne są pod tym linkiem https://fosand.com/
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Alkomat jak ktoś tu wspomniał nie byłby w pełni dobrym prezentem. Lepiej dać coś od serca.
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Dlaczego alkomat to nie prezent od serca. Chyba jak większość facetów lubię praktyczne prezenty. Właśnie, jak wcześniej pisałem, dostałem alkohit x8. Używam i uważam, że to był udany podarunek. Dłużej się o czymś takim pamięta niż o kolejnym portfelu czy rękawiczkach.
Pzdr
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Tylko taki prezent sugeruje nadużywanie alkoholu.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

Alkomat? Ktoś chyba lekko na główkę upadł. Moja druga połówka na Mikołajki dostała 32GB pendriva, bo zgubił niedawno starego i zestaw kosmetyków w tym - https://www.aptekamini.pl/category/dla- ... erspiranty
Taki zestaw świetnei się sprawdza w naszym przypadku. Igor ma i prezent użyteczny i swoje ulubione kosmetyki.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Czekoladowy Warsztat daje sporo pomysłów na prezent. Ja kupiłam kiedyś mojemu:
Obrazek
Tactical
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2018-01-04, 09:45

Post autor: Tactical »

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się też portfel. Jest to w końcu coś, co przydaje się na co dzień, więc czemu by tego nie kupić bliskiej osobie? Osobiście bardzo podobają mi się portfele Money Kepper i sam zastanawiam się, czy sobie takiego nie kupić. Szukam czegoś wykonanego ze skóry, więc byłaby to dla mnie idealna opcja.
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

wydaje mi się że fajnym pomysłem na prezent może być scyzoryk :)
Bolip
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-01-11, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Bolip »

Tactical pisze:Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się też portfel. Jest to w końcu coś, co przydaje się na co dzień, więc czemu by tego nie kupić bliskiej osobie? Osobiście bardzo podobają mi się portfele Money Kepper i sam zastanawiam się, czy sobie takiego nie kupić. Szukam czegoś wykonanego ze skóry, więc byłaby to dla mnie idealna opcja.
Portfel fajna rzecz, ale trzeba być pewnym że obdarowywany chce pozbyć się starego. Jak już to ja bym stawiał na takiego RFID :)

Co do samego pomysłu to dobrym prezentem jest też kubek termiczny.
When does telling the truth ever help anybody?
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

Bolip pisze:Portfel fajna rzecz, ale trzeba być pewnym że obdarowywany chce pozbyć się starego. Jak już to ja bym stawiał na takiego RFID :)
rfid ? co to znaczy ? to są jakieś specjalne portfele oprócz normalny ? ;p
Bolip pisze:Co do samego pomysłu to dobrym prezentem jest też kubek termiczny.
tylko ciężko trafić na taki kubek który dość długo trzyma ciepło :/
lipstickos
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-01-20, 21:45

Post autor: lipstickos »

annie pisze: rfid ? co to znaczy ? to są jakieś specjalne portfele oprócz normalny ? ;p
Z tego co kojarzę, to jest to specjlna technologia , która uniemożliwia skanowanie naszych kart, i dzięki temu nikt nas nie okradnie ' zbliżeniowo' :)
annie pisze:tylko ciężko trafić na taki kubek który dość długo trzyma ciepło :/
Ja kupowałam contigo w sklepie militarnym i sprawdza się super :)

a co do pomysłu na prezent, to może długopis taktyczny okaże się fajnym gadżetem ? :D
" Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty"E.Zola
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Trudno jest w dzisiejszych czasach wyglądać oryginalnie, większość osób nosi bardzo podobne ubrania, ale da oczywiście da się, mi udało się znaleźć ciekawy sklep z ubraniami dzięki blogu http://www.umalgosi.pl/kupujac-online-m ... szczedzic/
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Jeśli jest wierzący to coś oryginalnego - przytulankę świętego - fajna inicjatywa - www.ruah.eu
albo jakieś dewocjonalia? Jakaś książka religijna? Poradnik? Planszówki albo koszulki z oryginalnymi napisami? Ja często zamawiam na www.hurtpawel.pl bo mają masę rzeczy, nie tylko stricte religijnych

[ Dodano: 2018-02-05, 11:43 ]
A z podstawowych rzeczy to klasycznie: zegarek, skórzany pasek, dobre perfumy, portfel... :D
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

lipstickos pisze:Z tego co kojarzę, to jest to specjlna technologia , która uniemożliwia skanowanie naszych kart, i dzięki temu nikt nas nie okradnie ' zbliżeniowo' :)
w sumie pierwsze słyszę ktoś mógłby zeskanować karte, a za pomocą czego można to zeskanować ?

lipstickos pisze:a co do pomysłu na prezent, to może długopis taktyczny okaże się fajnym gadżetem ? :D
a co znaczy że jest długopis taktyczny ? co ma w sobie ?
ODPOWIEDZ