pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezent dla faceta

Dział przeznaczony dla Kobiet.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A jaki jest tego koszt? Pytam, bo mnie to bardzo zainteresowało.
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Koszt takiego podstawowego prezentu z motoprezent to ok. 89zł http://motoprezent.pl/jazdy-w-prezencie/ czyli naprawdę niedużo ale można wybrać też inne możliwości czy szkolenia, koszt jest uzależniony od rodzaju prezentu
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

swojemu ostatnio kupiłam wyrzynarkę ryobi :D ale miał minę, gadał już od jakiegoś czau że musi kupić ale nic z tego nie wynikało, w kółko ogląda jakięs programy o majsterkowaniu, 5 sposóbow na to każdy odcinek :D wczoraj już uciął kilka desek bo na wypróbowanie robi domek dla ptaków, mówi że niezły sprzęt, dobrze mi gość w sklepie poradził
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Takie prezenty najlepsze. Cieszą i są bardzo praktyczne!
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

to fakt, on się bardzo ucieszył, ja na pewno z tego też skorzystam, znalazłam kilka fajnych dekoracji, kupię kilka desek i wyrzynarka na pewno się przyda, fajna sprawa móc samemu coś zrobić, bo wiadomo że gotowe rzeczy są drogie a jaka satysfakcja ja księ samemu coś zrobić, lubię te wszelkei programy typu Dorota cię urządzi, extreme makeover, tam też zawsze takie patenty się pojawiają na domowe rzeczy
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Mój facet jest inżynierem i uwielbia majsterkowanie, nowe technologie itd. Czytałam taki artykuł i zastanawiam się czy fajnym pomysłem nie byłby jakiś zestaw do budowania własnego drona. Myślę że takie coś mogłoby mu się spodobać.
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Fajnym prezentem dla faceta może być wspólna wycieczka. Oboje na tym skorzystacie :) Albo może jakiś koncert? My z chłopakiem bardzo lubimy koncerty. Już planujemy wypad na Electronic beats audioriver, możesz zajrzeć tu http://www.electronicbeats.net/pl/event/ Polecam, bo to super impreza.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Tez by mi się taki pomysł podobał.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Re

Post autor: walio »

Jeżeli lubi dbać o siebie, to perfumy powinny być świetnym pomysłem, ja w tym roku kupiłam na urodziny dla swojego chłopaka i był bardzo zadowolony https://mania-perfum.pl/pl/
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja bym nie ryzykowała. Chyba, że wiedziałabym, jakie lubi.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Fajnym prezentem jest płyta muzyczna.
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Wiele zależy od budżetu. Fajne są prezenty konsultowane z obdarowywanym. Zwłaszcza jeżeli to ma być popularna ostatnio drobna elektronika. Od rodziny dostałem alkomat alkohit x8, bo taki sobie zażyczyłem i sam wybrałem, jako sprawdzony (znajomy z pracy tez taki posiada). Drobna elektronika to dobry prezent, jeżeli oczywście jeżeli to nie mają być prezenty za kilka groszy.
Pzdr
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Kamizelka męska powinna go ucieszyć, jeżeli dobierzesz ją zgodnie z jego ulubionymi wzorami i kolorami, to z pewnością będzie go grzała w jesienne dni http://michalmech.pl/kamizelka-meska-id ... na-jesien/
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Link nie działa. Wybór TV zależy od wielu rzeczy. Budżet, wielkość pokoju. Czy lubisz, aby twój telewizor był tylko monitorem podłączonym pod dekoder. I tak dalej.
Pzdr
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Post autor: zbyhu »

alkohit to dobra marka alkomatów. W testach w gazecie Motor alkohit X60 wyprzedził konkurentów
ODPOWIEDZ