pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z doborem butów

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Problem z doborem butów

Post autor: Mercus »

Cześć drogie Panie:) Zwracam się do Was, jako z prośbą o małą poradę, otóż kupiłem ostatnio granatowe spodnie materiałowe, takie bardziej eleganckie i nie wiem do końca jakie buty mam do nich nosić, żeby jedno nie gryzło się z drugim bo jak wyżej wspomniałem spodnie są dosyć eleganckie. Na co dzień noszę buty sportowe, bo są wygodne i nie chciałbym specjalnie zmieniać stylu ubierania dostosowując go do spodni, dlatego czy możecie powiedzieć, jakieś tego typu obuwie sportowe będzie odpowiednie do tego rodzaju spodni? Czy jedynie buty bardziej elegancie będąwchodziły w grę? Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
kumkwat
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2014-02-27, 16:34

Post autor: kumkwat »

Może jakieś skórkowe cichobiegi w kolorze brązu?
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

buty typu trampki też całkiem nieźle komponowały by się z takimi spodniami, teraz nawet jest modnie tak się nosić :D
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja również jestem zdania, że trampki by pasowały ;) Obecnie są bardzo na czasie. Odwiedziłem jakiś czas temu Londyn i muszę przyznać ,że coraz więcej osób wybiera właśnie tego typu obuwie . Sam zaopatrzyłem się tam w kilka fajnych par. Radzę jednak wybrać dobrą markę, na przykład Converse:
http://www.skapiec.pl/Converse.html#from78859
Dzięki temu będziesz cieszył się obuwiem bardzo dobrej jakości, które zresztą posłuży Ci na lata. Pozdrawiam.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Takie buty sportowe są dziś bardzo modne, nawet do eleganckich stylizacji, więc myślę, że jeżeli reszta stroju będzie się zgadzać, takie obuwie będzie jak najbardziej ok.
Awatar użytkownika
Joan098
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-25, 20:30
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Joan098 »

arja pisze:Takie buty sportowe są dziś bardzo modne, nawet do eleganckich stylizacji, więc myślę, że jeżeli reszta stroju będzie się zgadzać, takie obuwie będzie jak najbardziej ok.
Też jestem tego zdania :)
Czasem nawet w kłamstwie można znaleźć ziarno honoru.
ODPOWIEDZ