pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fryzjer, manicure

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Fryzjer, manicure

Post autor: Destroy »

Jak to dziewczyny jest u Was? Często korzystacie z oferty salonów kosmetycznych? Macie swoje ulubione salony i zabiegi?
Moim ulubionym salonem jest http://purediamond.pl/ . Chodzę tu jeśli tylko mam okazję. Fryzjerzy mają świetną rękę do fryzur, zawsze wychodzę od nich zadowolona i piękna. Bardzo lubię też wykonywać w tym salonie zabiegi na włosy- moim ulubionym zabiegiem jest 'MOC I WITALNOŚĆ', który sprawia, że moje włosy są mocniejsze, spręzyste a fryzura nabiera objętości. Kocham tez zabieg 'MIKROPRECYZYJNA ODBUDOWA WŁOSÓW' po którym moje włosy są w dużo lepszej kondycji. Miałam cienkie, słabe końcówki. Po zabiegach w tym salonie wszystko się odmieniło :) Polecam każdemu, i kobietom, i facetom!
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Bardzo lubię chodzić do fryzjera i staram się to robić co 3 miesiące Też mam swojego ulubionego i na pewno prędko go nie zmienie A jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne to takie rzeczy mam na co dzień bo pracuje dodatkowo w spa Kiedyś nie przywiązywałam takiej wagi do zabiegów kosmetycznych ale teraz to sie zmieniło Staram się regularnie robić zabiego na twarz i peelingi całego ciała.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Do fryzjera to wiadomo, standardowo. Ja chodzę też w miarę regularnie do kosmetyczki na manicure hybrydowy. Hybrydy są fajne bo wystarczając mi na ok 3 tygodnie i mam spokój z paznokciami. A jak ogólnie macie zawsze pomalowane paznokcie to polecam poczytaj tutaj jak dopasować kolor paznokci do odpowiedniej sytuacji itd.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja manicure mam zrobiony, w przyszłym tygodniu będzie fryzjer. Trzeba czasem coś dla siebie zrobić.
Awatar użytkownika
Veritas
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-04-07, 09:26

Post autor: Veritas »

Moja ciotka jest fryzjerką tylko nie ma sprzętu i tak myślę żeby dogadać się z siostrami i ciotką.
Weźmiemy wyposażenie salonu fryzjerskiego i ciotka nam za darmo zrobi fryzury też opcja może wyjdzie to taniej.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Ja chodze tylko do sprawdzonego fryzjera, a manicure robię sama.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Do fryzjera rzadko chodzę, a manicure chyba nigdy sobie nie robiłam.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Ostatnio także zrezygnowałam z manicure, tak wyglądam naturalniej.
Awatar użytkownika
denwer5
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-11-23, 19:35

Re: Fryzjer, manicure

Post autor: denwer5 »

Ja nie znam nikogo wartego uwagi.
---
https://salvusmoney.pl/
YULYfob
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-05-12, 17:00
Lokalizacja: Macedonia
Kontakt:

Fryzjer manicure

Post autor: YULYfob »

Nie mam zadnego zdjecia z bardzo widocznym slubnym manicure, ktory mialam, ale wklejam to, na ktorym cos widac. To byl klasyczny french, bez ozdobek, na moich naturalnych niezbyt dlugich paznokciach
DSC_0624.JPG
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Fryzjer, manicure

Post autor: crystalka »

Jeśli szukacie fryzjera to w Warszawie na Wilanowie polecam Magię Blondu, pani Danusia i pani Kinga prawdziwe mistrzynie w swoim fachu.
ODPOWIEDZ