pompy abs, abs pump

wiercenie studni

prezent dla chłopaka

Dział przeznaczony dla Kobiet.
oxytocin
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-14, 16:03

prezent dla chłopaka

Post autor: oxytocin »

Myślałam, żeby kupić mu obrazek przestrzenny. Jest fanem grafiki i zdjęć :) Myślicie, że to dobry pomysł? (Chodzi o coś takiego jak tuL www.paperworks.pl)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Jeśli tylko Twój facet interesuje się grafiką, to jak najbardziej. Pomyśl też o jakimś albumie ze zdjęciami znanych fotografów. Warto pomyśleć o książce związanej z fotografią. Polecam wydawnictwo Helion.
prowodnikow
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-21, 13:39

Post autor: prowodnikow »

Myślę, że taki obrazek mu przypadnie do gustu :)
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

a może tak uniwersalnie, ramka na zdjęcie?
widziałam ostatnio fajną, w agatahome, wygląda jak smartfon, myślę że to ciekawy pomysł jeśli chodzi o nie drogi upominek:)
http://www.agatahome.pl/1-Katalog,produ ... html?lp=16
Obrazek
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja proponuję zamówić dla chłopaka coś fajnego ale zarazem praktycznego. A jak Ci się podobają takie bluzy z kapturem ? W ostatnim czasie zamawiałem jedną z tego sklepu i jestem bardzo zadowolony. Fajna, wygodna i dobrej jakości ;) Na pewno znasz gust swojego chłopaka i wybierzesz coś co mu się spodoba ;)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

W sumie bluzy z kapturem czy też teraz na lato koszulki będą wskazane jako prezent i na pewno się sprawdzą. Jeśli szukasz czegoś ciekawego,to warto zajrzeć na naszą strone:)
hodorowska.beat
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2013-10-15, 10:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: hodorowska.beat »

co na prezent dla chłopaka???

Papierowe torby ze słodyczami, jeśli lubi łakocie.
A może: puzzle jeśli lubi zagadki, książki, wizytownik (jeśli potrzebuje w pracy)
dzastinka00
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-10-17, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dzastinka00 »

Ja już dawno nie mam tego problemu, bo ustaliliśmy z mężem, że mówimy sobie, jakie prezenty chcemy dostać. Może nie ma przez to uroku niespodzianki, ale przynajmniej oboje dostajemy to, czego naprawdę pragniemy. Do takiego prezentu dodajemy też coś od siebie, np. jakiś drobiazg w postaci fajnego breloczka do kluczy, śmiesznej maskotki do auta czy malutkiej ramki ze zdjęciem:)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

U nas jest tak samo, tzn. wybieramy sobie zwykle jakąś kategorię, a konkretny przedmiot to już niespodzianka (np. mówię Mu, że chcę perfumy, ale nie wiem, jakie wybierze). Ale czasem marzymy o czymś konkretnym i wskazujemy daną rzecz, np. ja w tym roku zażyczyłam sobie wymarzoną maszynę do szycia z takiej lepszej firmy, a mąż chciał kasę, bo zbierał na nowa komórkę :P
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Fajnym pomysłem może byc taki album z pięknymi dużymi zdjęciami "101 pozycji..." . Każdego faceta na pewno ucieszy ;)
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

Moim zdaniem najlepsze prezenty to te niematerialne :) Może wpadnij do niego niezapowiedzianie z czymś co sama wcześniej przygotujesz? Ja swojemu byłemu upiekłam na 20 urodziny 20 muffinów i wpadłam do niego wieczorem niezapowiedzianie w najlepszej sukience :) Był zachwycony :D
romo999
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-03-09, 21:20

Post autor: romo999 »

Może zrób sobie sesję zdjęciową i podaruj mu album z tymi zdjęciami? Myślę, że jest to dobry pomysł, jednak nie ukrywam, że pochłania trochę pieniędzy. Jeżeli nie dysponujesz tyloma pieniędzmi, polecam zrobić coś samemu. Prezenty niematerialne są zawsze robione od serca. :)

--------------------
koszyczek do bidonu
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

A może spraw mu komplet pościeli? Skoro tak chcesz kupić coś odpowiedniego do mieszkania ...
Nie wybieraj jednak damskiego wzoru ale bardziej męski, sportowy ;) Fajne modele pościeli ma moim zdaniem w swojej ofercie brw: http://www.dekoracje.brw.com.pl/tekstyl ... -poscieli/ - na tej stronie można je sobie przejrzeć ;)
Ja bym postawił na przykład na ten wzór (mi by sie osobiście bardzo spodobał);
Obrazek
Awatar użytkownika
paulinka84
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2014-02-26, 13:42

Post autor: paulinka84 »

Ja swojemu chłopakowi na ostatnie imieniny kupiłam książkę Beara Gryllsa
www.godstoys.pl/prezenty-dla-mezczyzn  lubi poszlajać się z kolegami po lasach i górach więc był nawet zadowolony. Przy okazji może w końcu przeczyta jakąś książkę. :brawo:
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja staram się kupować mojemu chłopakowi to, co akurat mu się marzy, więc aktualnie są to różne akcesoria do roweru :)
ODPOWIEDZ