pompy abs, abs pump

wiercenie studni

walentynkiiiiiiii

Dział przeznaczony dla Kobiet.
greta5
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-12-09, 12:51

walentynkiiiiiiii

Post autor: greta5 »

Czy dajecie coś swojemu chłopakowi na walentynki?Ja co roku daję mu jakiś drobiazg.W tym roku postanowiłam kupić mu książkę,ale niebyle jaką-Kamasutrę.Mam nadzieję,że potraktuje ten prezent z lekkim przymrużeniem oka:) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4951880
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Myślę,że taki drobiazg z obydwu stron nie zaszkodzi,zawsze jest wtedy o wiele milej jeżeli pamiętamy o sobie w to jakże miłe i fajne święto:)
nekrolajt
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-02-08, 12:24

Post autor: nekrolajt »

Ja swojej dziewczynie powiedziałem, że ode mnie nic nie dostanie i nie chce, żeby ona cokolwiek mi kupowała. Dla mnie jest to komercyjne wydarzenie, które ma na celu tylko wydanie pieniędzy na jakieś głupoty typu miśki, pluszaki, czekoladki itp.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

My zawsze staramy się zjeść coś dobrego razem i kupujemy drobiazgi. A w tym roku zrobię mu przyjemność i pójdziemy razem na dni otwarte Fiata 500L, bo już się chłopak nie może doczekać ;)
Uważam, że taki gest znaczy więcej niż niejeden prezent, bo pokazuje, że myślimy o tym co druga osoba mówi i co sprawi jej radość.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Perfumy plus coś extra :P
wronka12
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-24, 19:16

Post autor: wronka12 »

Może i święto komercyjne, ale... zawsze miło coś dostać o drugiej połówki i świętować/celebrować swoje uczucia. Ja np. dostałam ceramiczne fondue i to był strzał w dziesiątkę! Bo prezent niby nie wielki a oboje się przy nim świetnie bawiliśmy...i było bardzo romantycznie;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Na tegoroczne walentynki dostałam od chłopaka piękny prezent: szafirowe kolczyki z koroną z dwudziestu brylantów. Oniemiałam! Polecam każdemu chłopakowi, twoja dziewczyna na pewno padnie z wrażenia :)

http://impressimo.pl/97-kolczyki-klasyc ... ntami.html
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja dziewczynie dałem zegarek, wcześniej jak szukaliśmy w sieci powiedziała że ten jej się podoba. Postanowiłem go kupić i trafiłem w 10;) Teraz nosi go praktycznie cały czas, ciekawe co ja dostane na moje urodziny;)
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

Zegarek to modny gadżet w dzisiejszych czasach dla faceta jak i dziewczyny:) mój facet po prostu za nimi szaleje i dobrze, bo mi wystarczy tylko obrączka i zegarek na jego dłoniach więcej nie potrzeba:) takie zegarki świetnie się prezentują http://www.zegarek.net/zegarki/ingersoll/wszystkie.html pozdrawiam
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja osobiście najbardziej lubię dostawać praktyczne rzeczy. Moja kobieta o tym wie tak wiec praktycznie z każdej okazji dostaję coś fajnego do ubrania z czego bardzo się cieszę . :) Zna mój gust tak wiec zawsze trafia w sedno.
Wiecie co jest fajnym prezentem na walentynki? Jedna z takich koszulek: http://www.megakoszulki.pl - prezent niedrogi ponieważ jedna kosztuje jakieś 30 zł a moim zdaniem fajny ;)
Sklep również ok - jest tam spory wybór fajnych ciuszków.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Mnie się osobiście bardzo nie podobają wszystkie te naleciałości z Zachodu,a co do samych Walentynek, jest tyle innych możliwości i okazji, a zresztą tak dziewczyna jak i chłopak powinni być obdarowywani bez żadnych okazji - oczywiście nie drogimi prezentami, ale najmniejszy nawet drobiazg potrafi sprawić ogromną przyjemność, bo liczy się nie prezent,a pamięć i gest.
Jagielkaa
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-28, 11:45
Kontakt:

Post autor: Jagielkaa »

Racja ale to się tak przyjęło i wiele osób tak ma zakodowane i w takie dni kiedy jest nagłaśniane to wszystko oni się obdarowują czy gdzieś razem wychodzą a w normalne dni nie.
cleer
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-29, 20:10

Post autor: cleer »

My nie obchodzimy jakoś szczególnie tego święta. Dajemy sobie symboliczne upominki np. maskotkę, kartkę albo jemy romantyczną kolację przy świecach.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

nekrolajt pisze:Ja swojej dziewczynie powiedziałem, że ode mnie nic nie dostanie i nie chce, żeby ona cokolwiek mi kupowała. Dla mnie jest to komercyjne wydarzenie, które ma na celu tylko wydanie pieniędzy na jakieś głupoty typu miśki, pluszaki, czekoladki itp.
każdy ma prawo do własnego obchodzenia tego święta lub nieobchodzenia go wcale. :) dla mnie trzeba sobie okazywać uczucie przez cały rok, ale w walentynki w taki wyjatkowy dzień też warto jakoś zaplusować ;)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Jak na razie "nie dorobiłam" się chłopaka jeszcze :D
ODPOWIEDZ