pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Paznokcie

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

drajpaczka pisze:Same obcinacie ;) ?
No raczej. Szczerze, do swoich paznokci nikogo bym nie dopuściła. Wolę sama się nimi zajmować ;P.
Strasznie przyzwyczaiłam się do pomalowanych. Na długi weekend zmyłam, by trochę odpoczęły i czuję się jakoś tak... Dziwnie. (;
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Bardzo lubię malować paznokcie np. french, czy jakieś różne wzorki robione np. wykałaczką. Tylko, że nie zawsze mam czas żeby się tak bawić. Paznokci nie mam za długich, ale też nie mam takich bardzo krótkich, takie średnie.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ostatnio bardzo polubiłam swoje paznokcie dbam o nie regularnie piłuje poleruje itp, moi znajomi dziwią sie i mówią ze moje paznokcie nigdy nie należały do pięknych a teraz są naprawdę ładne, przez to ze stały sie ładniejsze to częściej je maluje, i ogarnął mnie mały świr na punkcie lakierów do paznokci :)
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Malować lubię. I wręcz kocham mieć ognistoczerwone paznokcie. Obcinanie, piłowanie, itepe... No wszystko to robię i staram się jak najlepiej dbać o paznokcie. ; )
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Jak byłam mała to obgryzałam, ale oduczyłam się tego.
Wolę dłuższe paznokcie i w krótkich źle się czuję. Nie obcinam ich raczej, tylko piłuję, nadaję kształt.
Zawsze maluję, bo nie lubię moich niepomalowanych paznokci. Czasami się rozdwajają niestety ;/ ale i tak bardzo szybko mi rosną.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Krótkich paznokci już sobie nie wyobrażam, mam lekko wystające za opuszki palców, często je piłuję. Chociaż ostatnio zrobiły się jakieś łamliwe i nie potrafię tego zwalczyć. Ostatnio też polubiłam malować paznokcie i mam bzika na punkcie lakierów, zawsze jak wchodzę do jakiegoś kosmetycznego to muszę z niego wyjść z jakimś nowym odcieniem, ciemne, intensywne kolory mi przypasowały. Od okazji zrobię sobie frencza. :)
Awatar użytkownika
karolinat
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-04, 11:40

Post autor: karolinat »

paznokcie tylko długie, ale swoje żadne tipsy itp moim ulubionym kolorkiem na paznokciach to oczywiście czerwony;p często naklejam sobie różnego rodzaju naklejki i ozdoby lub sama coś wymyślam;p lubię żywe i rażące kolory na paznokciach. :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie tak dawno zakochałam się w szarym lakierze z dor'a który zobaczyłam u koleżanki, świetnie wyglądał na paznokciach. Kupiłam sobie taki sam i strasznie szybko mi się zdziera :cry: Ogólnie zauważyłam, że ostatnio wszelkie lakiery jakoś szybciej mi schodzą, co prawda nie tak, jak ten szary, no ale.. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale zaczyna mnie to powoli denerwować.
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

ja maluje paznokcie tylko jak mam jakiś lakier pod ręką. I jak mam czas ; p ale noo zainspirowałaś mnie tym szarym lakierem : D
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Aktualnie lakier mi się skończył, więc na paznokciach niczego nie ma, ale patrząc ogólniej - ciągle czerń. Bardzo żeśmy się polubiły.;p
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

lubię długie paznokcie. ostatnio zakochałam się w kolorowych lakierach: żółte, zielone, niebieskie, malinowe :P albo najzwyklejszy french też lubię, wygląda ładnie i estetycznie
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja ostatnio miała pomalowane na fioletowo żółto :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Od ciągłego odkażania rąk moje paznokcie są teraz w opłakanym stanie..
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

Lubię mieć zadbane paznokcie, często maluję żeby ładnie wyglądały i żeby się nie łamały ...
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

ja jestem za zwykłym, delikatnym frenczem. Beż zbędnych udziwnień. najlepiej na pazurkach średniej długości. Taki frencz pasuje do wszytskich stylizacji.
ODPOWIEDZ