pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Paznokcie

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Vivi
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-04, 15:26

Post autor: Vivi »

Ja ostatnio widziałam dziewczynę, która miała taki jakby french, tylko paznokcie były czerwone a paseczki białe (: a moja koleżanka miała różowe i paseczki mocniejszym różem. Fajnie to nawet wygląda, taki odskok od klasycznego frenchu. Ja sama nie za często maluje paznokcie bo nie za bardzo mi się chcę :p
Awatar użytkownika
` Redds xD
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2010-08-21, 13:45
Lokalizacja: Tczew

Post autor: ` Redds xD »

Ja często maluję.Zazwyczaj na czerwono lub czarno ; ] Tak jakoś spodobały mi się te kolory na paznokciach :) A dbam o nie malując je bezbarwną odżywką, która wygląda jak zwykły lakier ; )
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

Ja lubię mieć ładnie zapuszczone, z delikatnym jakimś lakierem. Nie dawno miałam jeszcze takie ładne x.X Ale znowu zaczęłam je obgryzać przez stres! :( I już nie umiem się odzwyczaić... żadne takie malowanie paznokci czymś gorzkim nie pomaga. Silna wola również nie...ech...Może macie na zbyciu jakąś dobrą radę? :>
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

An., mamy temat o obgryzaniu paznokci. Możesz poczytać (; :
http://www.wygadani.eu/obgryzanie-paznokci-vt1447.htm .
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Mam mocne paznokcie,wiec praktycznie zawsze są długie w takich po prostu najlepiej się czuję ;) niektóre dziewczyny w szkole nawet pytają czy są prawdziwe gdy robię sobie frencha. A na specjalne okazje lubię je maznąć na bordowo :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Aktualnie mam miętowe. Wspaniały odcień, podobny do tego z chanel, no zakochałam się w nim :roll: I tutaj będzie trochę egoistycznie, ale uwielbiam swoje paznokcie, ich kształt, nie ma dnia, żeby ktoś się nie pytał czy to moje naturalne paznokcie.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

no co Ty nie powiesz/nie napiszesz (tak,żeby się czasem nikt nie czepiał) :]
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Same obcinacie ;) ?
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

nie długie i nie krótkie.. Lubię takie średnie, spiłowane na mały kwadrat i french.
Albo baardzo soczysta czerwień.
jak dbam? Wiadomo, dłonie i paznokcie muszą być czyste.. a paznokcie robi mi kosmetyczka-przyjaciółka, więc mnie wyręcza.:)
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Luksus masz na max z tymi paznokciami. :roll:
Awatar użytkownika
adversee
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-10-20, 19:24

Post autor: adversee »

Paznokcie to chyba wizytówka kobiety ;) ja osobiście dbam o nie sama.
Najbardziej lubię długie (tylko też bez przesadyzmu) tylko szkola... więc trzeba na berbarwne ;)
ogólnie preferuje jasne kolory lakierów ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostatnio spiłowałam na całkiem krótkie chyba pierwszy raz od... jakiś 4 lat? I dziwnie czuję się w krótkich, chociaż już trochę odrosły. Spiłowałam, ponieważ coraz częściej zaczęły mi się lekko łamać i stwierdziłam, że muszę dać im czas na zregenerowanie się.

Co prawda i tak katuję je lakierami, ale zwiększyłam ilość odżywek i paznokcie już prawie wróciły do swojego dawnego stanu.

Co do kolorów, ostatnio praktycznie każdy, w nowej szkole mogę sobie wreszcie na to pozwolić, a zważywszy na to, że mam fiu bździu na punkcie lakierów, mam w czym wybierać. Posiadam chyba każdy odcień każdego koloru :locomotive: Nie licząc czarnego, oczywiście!
Awatar użytkownika
adversee
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-10-20, 19:24

Post autor: adversee »

Empatnia, też ostatnio dziwnie się czułam po spilowaniu paznokci (niestety musiałam to zrobić, bo zawody w kosza) ale mimo wszystko trzeba przyznać że odrastają jakby mocniejsze ;] przynajmniej u mnie :D
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

przez długi czas miałam długie paznokcie. I o dziwo, były w bardzo dobrej formie, nie rozdwajały się, nie łamały. Malowałam białe paski, bo to uwielbiam.
Ostatnio jednak, nie mam w ogóle czasu ich piłować, żeby miały ładny kształt, co przy długich paznokciach jest raczej konieczne. Więc z musu obcięłam paznokcie.
Obecnie mam pomalowane na bordowo ;D
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Krótkie, ponieważ kiedy zapuszczam od razu mi się łamią.
Zawsze mam pomalowane na bezbarwny, czasami tylko na czarny albo czerwony. ;d
ODPOWIEDZ