pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Poqelin
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-11-30, 09:25

Post autor: Poqelin »

Moim zdaniem, żeby mieć jakiekolwiek efekty i wyniki w odchudzaniu to trzeba przede wszystkim przejść na dietę najlepiej zmienić nawyki żywieniowe i jeść 5 posiłków dziennie, ponadto ruch jest ważny no i ewentualnie spalacze typu Ultra Slim.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dieta
Ja bym proponował spróbować którejś z tych xD
Wątpię ze pomoże ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz
Awatar użytkownika
Cebulka
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-12-22, 15:03

Post autor: Cebulka »

hihihih edziuniek rozbroiłeś mnie :] niemniej wiesz nie każdy ma tyle samo zaparcia żeby po prostu stosować zasadę MŻ i dlatego ima się diet i spalaczy typu ultra slim czy l-karnityna :] Na szczęście mamy w necie wiele forów o odchudzaniu, z których można się mnóstwo dowiedzieć :]
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Oj tam to to korzystaj z dwóch jak tam jedna ci nie wystarcza :)
Awatar użytkownika
Cebulka
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-12-22, 15:03

Post autor: Cebulka »

No wiadomo :] jednak powiem szczerze, że jak się poczyta sfd, czt fit.pl to masa informacji tam jest, a już zwłaszcza o spalacze typu ultra slim czy l-karnitynka, cóż zapoznamy się dobrze i zobaczymy co da najlepsze efekty :P
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Nie bój sie wyrośniesz z tego :|
Pirana
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-05, 13:24

Post autor: Pirana »

Ja tam korzystałam kiedyś z ultra slim i efekty były świetne, jednak dużo osób zapomina, że to dodatek tylko do diety i ćwiczeń, takie tabletki są.
Awatar użytkownika
Poqelin
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-11-30, 09:25

Post autor: Poqelin »

Dokładnie Pirana mnóstwo razy się spotkałem z opiniami, że wystarczy łyknąć tabletkę i już po sprawie, to jest bzdura do kwadratu, nie zależnie od tego co byśmy nie brali od ultra slim do l-karnityny włącznie, nie zastąpi to diety i ruchu, może tylko w skuteczny sposób je wspomóc :]
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Byłam na białkowej razem z mamą i siostrą. Zrezygnowałyśmy kiedy mama dostała skazy białkowej od jego nadmiaru. Więc na prawdę nie polecam, bo coraz częściej słyszę, że to ma nie najlepsze skutki.
JA zawsze ' Będę się odchudzać od jutra" Oszukuję tym sama siebie, bo brak mi konsekwencji.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

bardzo ci polecam dietę turbo, jest to bardziej zaawansowana dieta od ONZ , ja na niej schudłam z 84kg do 65 kg przy wzroście 179 ;) trzymam za ciebie kciuki ;)
Ariane
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-22, 09:43

Post autor: Ariane »

ja schudłam 15 kg na diecie od dietetyka, moja koleżanka - 12kg na diecie wykupionej w portalu dietetycznym (też są ukłądane przez dietetyków) i taką opcję polecam najbardziej. monodiety (typu dukan) na dłuższą metę mogą być zabójcze, tabletki na odchudzanie - w ogóle nie polecam w żadnym razie. koktajle itd - to juz wole sama sobie zrobić koktail z warzyw, niż pakować w siebie chemię.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Najlepiej chudnie się podczas seksu, każdy facet Ci to powie :lol: . Nie wierzysz? Sama przeczytaj chudnij przyjemnie
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Polecam cwiczenia na power plate, napoczatku trudno sie przyzwyczaic ale po jakis dwoch miesiacach widac pierwsze efekty
Awatar użytkownika
Alis
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2012-06-19, 22:18

Post autor: Alis »

dużo eksperymentowałam z dietami i w końcu doszłam do wniosku, że w odchudzaniu nie ma wielkiej filozofii. Robisz i nie robisz rzeczy oczywistych.




CZEGO NIE ROBISZ

- Nie jesz słodyczy. Chyba, że masz na to wielką ochotę (czasem czekolada jest tym, czego ogranizm akurat potrzebuje) i należy później zjeść mniejszy obiad lub poćwiczyć. Przy czym najlepszym czasem na słodkie są godziny poranne, przed 12:00. Wtedy wiesz, że spalisz kalorie przez resztę dnia.


- Unikaj pewnych produktów:
smaruj chleb mniejszą ilością masła.
Kupuj mleko 1,5% zamiast 2, 3 i więcej.
Rób kanapki z szynką i warzywami zamiast tłustym, zółtym serem.
Białe pieczywo ogólnie nie wnosi żadnych wartości - zmień je na ciemne lub vasę. Wafle ryżowe sa też bardzo zdrowe, smaczne, sycące, a nisko kaloryczne.


- Nie jesz po 18 !!!! Metabolizm nie pracuje na pełnych obrotach przez 24h bo prędzej by Cię wykończył. W godzinach wieczornych i nocnych jest znacznie spowolniony i wtedy wszystko co jesz - odkłada się w postaci tłuszczyku. Powstrzymaj się od jedzenia na te pare godzin przed snem, można do tego przywyknąć.



CO ROBISZ

- Ćwiczysz. Przy czym nie robisz niczego ponad swoje siły, nie przynosi to lepszego efektu, a zniechęcenie. Ja lubię iść na siłownię i poćwiczyć na crossie, ale to mało kogo zachęca. Większość ludzi lubi basen. Inni dają radę biegać.

Moja ulubiona wfistka dała mojej klasie pewną cenną radę. Chcąc schudnąć, nie pomogą brzuszki, 10 min rowerków, gimnastyki czy czegokolwiek. Takie ćwiczenia wzmacniają mięsnie i ujędrniają, ale ogranizm sięga po zapasy tłuszczu dopiero po 30 min wysiłku. Ważne jest więc, aby ponad 30 min być w ruchu, aby pozbyć sie tego paskudztwa. I najlepsze: bycie w ruchu to również: spacer, taniec, pływanie żabką. Rzeczy, przy których nawet się nie pocisz. Cokolwiek, byle długo.


- Jesz dużo warzyw. Są niezbędne do procesów spalania tkanki tłuszczowej.

- Pijesz dużo wody, herbat, ewentualnie 100 %wych soków. Dobrze działa na procesy trawienne, oczyszczanie, samopoczucie, nie puchniesz na twarzy.



Do tego można się przyzwyczaić, a poprawa samopoczucia sprawia, że ciężko wrócić do złych nawyków :)
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

warzywa tak, ale nie wszystkie - zjedz sobie sałatkę z 3 rodzajami fasoli na kolacyjkę ;)
ODPOWIEDZ