pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kobiety mają gorzej?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Może i kobieta ma gorzej, ale jest o wiele bardziej silniejsza psychicznie a to jest ważne, szczególnie dziś..
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Justinkowa pisze:Może i kobieta ma gorzej, ale jest o wiele bardziej silniejsza psychicznie a to jest ważne, szczególnie dziś..
Masz rację. I wielkie dzięki za to.
Awatar użytkownika
Darcia
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2009-09-14, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darcia »

Cieszę się, że jestem kobietą, co nie znaczy, że nie uważam, że kobiety mają gorzej, bo mają. Chcecie dowodów? Proszę bardzo:
1. Faceci nie mają miesiączki i bóli z tym związanych, napięcia przedmiesiączkowego (tak przy okazji, jeśli jeszcze raz usłyszę od jakiegokolwiek faceta, że przesadzam, kiedy mówię, że brzuch mnie boli, bo mam okres, to ja takiego faceta zabiję łyżeczką. Tak, chłopaczki, prawda jest taka, że teraz robicie za twardzieli, ale jakbyście byli 1 dzień kobietą akurat mającą okres, to byście zrobili z bólu pod siebie znając życie).
2. Faceci nie przeżywają bólów związanych z porodem, nie oni muszą przechodzić na macierzyński, nie oni są narażeni na stracenie pracy po powrocie z macierzyńskiego, nie oni muszą załatwiać sobie urlop, kiedy dziecko się pochoruje. Od tego wszystkiego jest kobieta!
3. Kiedy facet nie ogoli nóg, pach - jest uważany za prawdziwego mężczyznę. Kiedy kobieta nie ogoli nóg, pach - jest uważana za tą, co o siebie nie dba.
4. Kiedy facet wróci z pracy, nie musi się martwić, że trzeba posprzątać dom, ugotować obiad, pomóc dzieciom w lekcjach, bo przecież od tego jest kobieta. A jeżeli kobieta nie wykona swoich obowiązków, tj. nie sprzątnie, nie ugotuje obiadu, nie zajmie się dziećmi, to jest uważana za złą matkę i żonę, i podczas wystawiania takiej opinii nikt raczej nie patrzy na to, czy dana kobieta pracuje, czy też nie.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Cieszę sie że jestem kobietą. Ale z drugiej strony faceci mają w życiu o wiele prościej. To my musimy być idealne, żeby była między nami równowaga. Oni mogą być niekulturalni i wulgarni i nikt im nie zwróci uwagi. I mogą ruchać wszystko co się rusza i na pewno nie zostaną nazwani dziwkami, szmatami czy innymi ku***mi. :/ :D
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

ja tam sie ciesze ze jestem dziewczyną :D
nie wyobrazam sobie aby było inaczej ; ]]

ale tak jest juz ze mamy troche bardziej przerąbane . .
a dlaczego.? po 1 miesiaczka poród i te sprawy.
po 2
pesca pisze:Oni mogą być niekulturalni i wulgarni i nikt im nie zwróci uwagi. I mogą ruchać wszystko co się rusza i na pewno nie zostaną nazwani dziwkami, szmatami czy innymi ku***mi.
- właśnie to . ... . :shock:

no i mają więcej czasu na dworze ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Czy się cieszę? Pewnie ;d. Kompletnie nie widzę się 'po drugiej stronie', w roli faceta. I jakoś nie potrafię ocenić czy mamy gorzej. Są różne strony tego zagadnienia. Minusy i plusy. Dla każdej tezy idzie znaleźć antytezę. Ja tam bardziej widzę pozytywy (;.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

a ja wyobrażałabym się innej płci. byłabym grubym kierowcą tira....
ale cieszę się z faktu że nie urodziłam się Jakubem.
Czy kobieta mają gorzej?
Poród - ból nie do wytrzymania, ale mężczyzna nigdy nie poczuje takiej miłości do dziecka jak matka.
Miesiączka - uwierzcie, mężczyźni bardziej przeżywają okres wściekłości swojej kobiety.
czyli jesteśmy na równi.
ale chętnie bym tak się zamieniła "obowiązkami". Mężczyzna rodziłby dziecko, a ja myłabym samochód. :P

[ Dodano: 2010-11-25, 21:05 ]
Darcia pisze: Kiedy facet wróci z pracy, nie musi się martwić, że trzeba posprzątać dom, ugotować obiad, pomóc dzieciom w lekcjach, bo przecież od tego jest kobieta
z tym się nie zgodzę. a sytuacja w której kobieta pracuje, a mąż niańczy dzieci? no właśnie.
moim zdaniem te sprawy powinny być wyrównane. Kobieta, załóżmy, sprząta, gotuje a szanowny mąż pierze, opiekuje się dziećmi itd. ;)
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Fajnie jest być kobietą, ale mężczyźni mają łatwiej.
Darcia, bardzo słuszne uwagi :)
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

jedni i drudzy maja takie sam eproblemy
carpe diem
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Kobiety mają gorzej?

Post autor: crystalka »

na pewno nie płakałbym jakby mogła w końcu się pozbyć okresu, to by było super. a tak co miesiąc powtórka. Siostra mi sprzedała patent co ona robi, kupuje sobie tabliczkę czekolady z orzechami, bo oczywiście magnez, witaminy i te sprawy, i na ból vemonis femi, sama sobie te tabletki kupilam i prrzyznaję że niezłe są te tabletki
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Kobiety mają gorzej?

Post autor: vesna »

te tabletki to bez recepty są?
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Kobiety mają gorzej?

Post autor: crystalka »

vemonis bez problemu kupisz bez recepty, z tego co się dowiadywałam to sa namocniejszymi tabletami bez recepty na taki rodzaj bólu. Są skuteczniejsze iz to co brałam wcześniej i szybko działają, spróbuj
ODPOWIEDZ