pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kobiety mają gorzej?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Kobiety mają gorzej?

Post autor: kashmira »

Jak myślicie? Mamy gorzej, niż faceci? Cieszycie się, że jesteście płci damskiej? :roll:
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Ja chyba zawsze będę zdania że kobieta ma gorzej:) (ciekawe czy myślałabym tak gdybym była facetem..)
Parę powodów: miesiączka, poród. W razie wpadki kto ma gorzej dziewczyna czy chłopak? moim zdaniem dziewczyna. Chłopaka raczej nikt nie zgwałci.

Ale i tak cieszę się że jestem takiej płci jakiej jestem.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

Hmmm.. Są przypadki gorących pań,które gwałcą chłopaków..
wiec oni też niech czują się zagrożeni..
ale tak prawdę mówiąc to kobiety mają gorzej i chyba każda to przyzna!..
między innymi z tych właśnie powodów jak: miesiączka czy poród..
ale jednak nic nie jest bez powodu.. ;)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Kasia pisze:Hmmm.. Są przypadki gorących pań,które gwałcą chłopaków..
wiec oni też niech czują się zagrożeni..
Z tego co wiem to jak facet się nie podnieci to trudno z nim cokolwiek "zrobić". Bo mu.. nie stanie(?) I do stosunku a raczej "gwałtu dojść nie może :)
Ale jeśli jest taki facet któremu by "stanął" to wtedy to już by nie był gwałt, to on by z tego czerpał przyjemność :)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Ale wiecie, kobiety mają tajną broń w postaci seksapilu i są już chyba naturalnie bardziej przeiegłe :P To wam pomaga w życiu, paskudne intrygantki ;)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Nocturn pisze:Ale wiecie, kobiety mają tajną broń w postaci seksapilu
baajka. Nie każda kobieta ma i nie każda umie to wykorzystac:)

no i jeszcze jeden powód że baba ma gorzej:
jak dziewczyna będzie miała wielu partnerów to uznana będzie za "dziwkę". Ale jak chłopak przeleci wiele panieniek to wszyscy go mają za wspaniałego maczo.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Bu. pisze:jak dziewczyna będzie miała wielu partnerów to uznana będzie za "dziwkę"
Kiedyś mój znajomy powiedział, że dzi*ką jest ta która nie chce dać, tak mi się o tym przypomniało jak o tym napisałaś.
Facetom bardziej uchodzi płazem, późniejsze wracanie do domu, bałagan itp. Bo dziewczyny muszą być "grzeczne, ułożone, wychowane itp." Pod względem fizycznym także lepiej nie mamy chociaż miesiączka, masze humorki, dbanie o wygląd a co z tym idzie większe wydatki, można to mnożyć, ale..
Nocturn pisze:kobiety mają tajną broń w postaci seksapilu
I to jest u nas najlepsze nawet bezcenne ;)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Hmm... cieszę się, że jestem kobietom, bo czasem gdy się podniecam to przynajmniej nie ma mi co "stanąć" w przeciwieństwie do chłopaków i mojego podniecenia tak nie widać.

Nie lubię - bo co chwila ktoś, zwykle omyłkowo dotyka moich piersi :/ niezbyt za tym przepadam :|
Drugi zły powód - nie nawiedzę miesiączek..

A tak to nie odczuwam innnych powodów do zadowolenia lub narzekań z bycia kobietą (dziewczyną właściwie :P )
ewka329
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-02-22, 20:15

Post autor: ewka329 »

Kobiety są bardziej poszkodowane od mężczyzn.
Jezzab
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-04-05, 20:09
Lokalizacja: Pigcity

Post autor: Jezzab »

Też tak sądzę. Jak baba za kierownicą to zaraz jakieś gadanie.
Albo, że kobiety są tylko do garólw!!!!
I że głupie i laleczki.
ewka329
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-02-22, 20:15

Post autor: ewka329 »

Oczywiście ,że kobieta za kierownicą to dla mężczyzn katastrofa i głupi docinki.
Awatar użytkownika
Pasta
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-05, 22:05

Post autor: Pasta »

Bu. pisze:
Nocturn pisze:Ale jak chłopak przeleci wiele panieniek to wszyscy go mają za wspaniałego maczo.
za wspaniałego maczo nieee nieeeeeee. na pewno nie moim zdanie mało która dziewczyna lubi takich chłopców i czy on jest aż tak wspaniały to bym się nie zgodziła. co z tego że przeleci kilka panienek to nie oznacza od razu że jest maczo ; )

a co do tego czy kobiety maja gorzej to się nie zgodze, z miesiączką da sie żyć, to my jesteśmy te silniejsze, rozsadniejsze i bardzo się ciesze, ze jestem kobieta. no ale faceeci <3 mmm ; )
Awatar użytkownika
WIOLA333
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-06-07, 11:14

Post autor: WIOLA333 »

MOIM ZDANIEM KOBIETY MAJĄ ZDECYDOWANIE GORZEJ :cry:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

WIOLA333, jeszcze raz Cię proszę, nie pisz dużymi literami. :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Wszystkie nieprzyjemne sprawy spadają na nas: miesiączka, poród, wizyta u ginekologa itd. ale ciesze się że jestem kobietą bo od dawna wiadomo że mężczyzna jest głową, a kobieta szyją, która tą głową kręci, to my sprawiamy że faceci tracą dla nas głowę i czasami to wykorzystujemy :roll:
ODPOWIEDZ