pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Biżuteria

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Uwielbiam biżuterie i nie wyobrażam sobie wyjścia gdzieś bez kolczyków czy pierścionka, moja kolekcja jest bardzo pokaźna...ale obiecałam sobie ze jak dobije do 70 par kolczyków to zaprzestaje kupowania. Zobaczmy czy mi sie uda.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

lubie biżuterie ale bez przesady. Noszę tylko łańcuszek i czasem kolczyki.
ostatnio mam tez pierścionek dlatego, że dostałam i mam ;)
blansoletki to barzo rzadko , chciaż mam dosyć dużo.
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

ja tylko czasem noszę koraliki albo naszyjnik (talizman) : D a tak poza tym to nie lubię kolczyków bo koledzy się uwzięli na moje uszy i mnie po nich macają więc staram się ich nie eksponować.
Awatar użytkownika
Akane44
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-02-28, 01:29

Post autor: Akane44 »

Aurilka pisze:obiecałam sobie ze jak dobije do 70 par kolczyków to zaprzestaje kupowania.
Ja mam na razie około 50 ale limitów sobie nie wyznaczam- po co się ograniczać ;).
Biżu noszę codziennie, w dni powszednie jakieś małe kolczyki plus łańcuszek z małą zawieszką, na okazje jakieś bardziej widoczne kolczyki.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Akane44, wiem wiem masz racje, ale u mnie to juz się objawia kolczyoholizm ;)
Awatar użytkownika
karolinat
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-04, 11:40

Post autor: karolinat »

Biżuteria to coś co lubię najbardziej;p oczywiście górują kolczyki - nie muszą być srebrne czy złote muszą po prostu wpaść mi w oko. jeśli chodzi o pierścionki to złoto (najlepiej z cyrkoniami) i srebrne. Naszyjniki, czy korale noszę rzadko. bransoletki to tylko srebrne albo sztuczne;p heh i oczywiście jak wyjdzie słoneczko wszelkiego rodzaju okulary przeciwsłoneczne (które uważam również za biżuterię;p) :mrgreen:
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

W ostatnim czasie noszę tylko pierścionki. Nie ściągam ich, ani do spania, ani do mycia, bo jakbym je zdjęła, to oczywiście już zapomniałam bym je z powrotem założyć ;P Kolczyki zakładam raz na ruski rok, jak mi się przypomni, a bransoletek nie lubię, bo mi przeszkadzają. Wszelkie korale itp. posiadam, podobają mi się, ale potem się okazuje, że i tak do mało czego mi pasują.
scac
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-20, 10:02

Post autor: scac »

Ja też bardzo lubię pierścionki (srebrne). Najbardziej podobają mi się te ciekawych, wyszukanych kształtów, ale w związku z tym, że nie zawsze nosi się je wygodnie, preferuję płaskie np.

APART
http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,2,5693

ARAGAT
http://aragat.pl/produkt/Srebrny-piersc ... atem_289_1
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Zależy, od humoru i innych czynników. Noszę pierścionki, łańcuszki, kolczyki, bransoletki... Wolę bardziej srebro od złota, ale muszę przyznać, że mam niewiele srebrnej biżuterii. Noszę więc sztuczną.
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Mam dosyć sporo kolczyków, bez nich się nie ruszam.
I w sumie jeżeli chodzi o biżuterię, to najczęściej nosze kolczyki i czasami jakąś bransoletkę.
Również różne łańcuszki, ale to rzadko.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Na co dzień noszę w sumie jeden kolczyk w uchu i nosie. Poza tym pierścionki. Mam uczulenia na chrom i ogólnie sztuczną biżuterię dlatego też rzadko noszę kolczyki.
Nie podoba mi się złoto i nie pasuję raczej do mnie dlatego stawiam oczywiście na srebro bądź jeżeli już złoto to białe. :)
Pixel
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-31, 02:15

Post autor: Pixel »

Lubię biżuterię, aczkolwiek raczej delikatną. Kolczyki - zawsze. Naszyjniki i pierścionki tylko okazjonalnie :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Aurilka pisze:Uwielbiam biżuterie i nie wyobrażam sobie wyjścia gdzieś bez kolczyków czy pierścionka, moja kolekcja jest bardzo pokaźna...ale obiecałam sobie ze jak dobije do 70 par kolczyków to zaprzestaje kupowania. Zobaczmy czy mi sie uda.
Raczej sie nie uda - ja nie jest w stanie policzyć, nie mówiąc o pożyczonych, które czasem cięzko upilnowac i nie wiem czy wszystkie wróciły...
karola_gl
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-21, 14:25

Post autor: karola_gl »

Złoto lubi się dopiero po ślubie, kiedy pasuje do złotej obrączki.

Moją ulubioną biżuterią są ręcznie robione kolczyki które kupuje na allegro, najfajniej gdy są wykonane z takich materiałów jak: modelina, czy porcelana . Same sprawdźcie jaką fajną biżuterię oferują dziewczyny na allegro.
alakot4
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-23, 14:01

Post autor: alakot4 »

Nie lubię nosić pierścionków, przeszkadzają mi. Za to uwielbiam kolczyki. Pod warunkiem, że są ręcznie wykonane, z drewienek, sznureczków itp.
ODPOWIEDZ