pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Biżuteria

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Biżuteria

Post autor: maadzia13 »

Jaką biżuterię nosicie? Kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki? Złoto, srebro?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Srebro, kocham srebro ;) Coś złotego też założę, zależy od stroju, ale najczęściej srebro ;) Codziennie noszę pierścionki i kolczyki... Mam mnóstwo kolczyków, więc to zależy od humoru :roll: Pierścionków też nie mam mało, ale noszę przeważnie cały czas jeden ulubiony. Czasami ubieram inne ;)
Jeśli chodzi o naszyjniki i bransoletki, to zakładam, gdy mam rano czas ;P A tak to obowiązkowo na jakieś wyjście ;)
Awatar użytkownika
Lena
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2009-01-15, 16:56

Post autor: Lena »

Mam bardzo dużo naszyjników od mojego ukochanego z, którymi się nie rozstaje ;) Pierścionków też mam kilka, a bransoletek raczej nie noszę. No i oczywiście wszystko to srebro i białe złoto, bo na wszelkie inne "metale" jestem uczulona.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Srebro zdecydowanie. Złota ni lubię.
Mam dużoo kolczyków, których niestety nie mogę nosić bo później mnie uszy "bolą". Ogólnie to badziewia nosić nie mogę, a szkoda. Więc noszę złote/srebrne kolczyki. Pierścionki srebrne. A naszyjniki to tylko na poważniejsze wyjście i gdy jest ciepło. Bo tak jak wychodzę gdzieś ze znajomymi na spacer to po cholerkę mi cos na szyi. Zima jest, mam płaszcz więc no i tak mi tego nie widać. A przeciążać się bez powodu nie będę:)
Shadi*
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-02-23, 19:19

Post autor: Shadi* »

Tak,srebro :) Złota nie lubię...ale teraz powoli się do niego przekonuję :P zawsze noszę srebrne pierścionki, bransoletki - już nie srebrne,uwielbiam takie z mnóstwem zawieszek i innych rzeczy ;) Kolczyki - kiedyś nosiłam zawsze, później jakoś przestałam je zakładać. Zero naszyjników - ale też się przekonuję, to tylko kwestia czasu :P:P
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Potrafię wydać ostatni grosz jak zobaczę coś fajnego ;d Obsesja na punkcie kolczyków, łańcuszków, niestety za często jej gubię. Co do rodzaju zdecydowanie srebro albo białe złoto:) Co do bransoletek czy pierścionków zbytnio nie lubię, więc nie noszę.
Awatar użytkownika
Lutka
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2009-04-14, 10:09
Lokalizacja: Z tego świata...

Post autor: Lutka »

J zazwyczj noszę swój złoty pierścionek , który dostałam od mojej cioci na chrzciny.Jest złoty z Kamieniem jakimś.Kolczyki zazwyczaj krótkie bo nie mam odwagi założyć długuch.Do tego jeszcze noszę dwa srebrne naszyjniki które bardzo dużo dla mnie znaczą. :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja mam dwa złote kolczyki, pięć kulek i dwa kółka :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja na co dzień noszę tylko kolczyki, czasami też jakiś naszyjnik, jeżeli natomiast gdzieś wychodzę to już jest cały zestaw: kolczyki, naszyjnik, bransoletę i obowiązkowo pierścionek. Oczywiście wszystko jest ze złota ( nie koniecznie prawdziwego ). Bardzo ładnie to wszystko się komponuję xD
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Rzadko noszę. Kolczyków już wcale, jakoś tak raz wyjęłam i nie założyłam ponownie.
Pierścionki, czasem i to tylko jeden. Częściej noszę korale i jakieś takie fikuśne naszyjniki. Bransoletki czasem. Zawsze jak gdzieś wychodzę, na jakąś imprezę zakładam biżuterię, a tak na co dzień to bardzo nieregularnie. Ale lubię :) I wolę srebro niż złoto:)
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Jestem uzależniona od kupna różnego rodzaju błyskotek :oops:
Zdecydowanie wolę srebro niż złoto.
Kocham korale :D i mam ich mnóstow,
ale oczywiście wszystko z umiarem by nie było tandetnie ;)
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Srebro, za złotem nie przepadam.
Zawsze noszę łańcuszek z pierwszą literą imienia, wszystkie kolczyki też.
Bransoletkę kiedyś też nosiłam, ale zgubiłam. I od tej pory nie mam żadnej ładnej, więc nie noszę. A jeśli kupię, to na pewno będę zakładać codziennie.
Nie lubię pierścionków. Nie jestem przyzwyczajona do nich.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Jak już, to srebro. Za złotem nie przepadam.
Uwielbiam kolczyki, pierścionki i jakieś ładne bransoletki. Naszyjniki niechętnie noszę, chyba, że takie długie. Coś tego typu: http://bi.gazeta.pl/im/1/5019/z5019751X.jpg
Nosiłam kiedyś dwa pierścionki. Jeden na kciuku, a jeden na środkowym palcu. Jeden mi się zgubił, drugi złamał, jakoś dziwnie czuję się bez tej ozdoby i koniecznie muszę się w coś zaopatrzyć, przynajmniej na kciuk.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Kolczyki. Za bransoletkami czy pierścionkami nie przepadam.
Uwielbiam srebro.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie przepadam za złotem, zdecydowanie wolę srebro. Noszę kolczyki, czasem bransoletki, łańcuszki. Zależy od nastroju i czasu, który chcę poświęcić na przekopywanie się do swojej biżuterii. Która, nawiasem mówiąc, często plącze się po przeróżnych miejscach. Nigdy nie obwieszam się jak choinka, cenię delikatne dodatki i współgrające z sobą kolory ;p.
ODPOWIEDZ