pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pielęgnacja ust

Dział przeznaczony dla Kobiet.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Smaruję miodem, a kiedy wychodzę używam pomadki ochronnej.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam fioła na punkcie pielęgnacji ust. Aktualnie mam trzy pomadki ochronne, dwie to Nivea, trzecia z Avonu. Oprócz tego, gdy moje usta są w naprawdę złym stanie, używam balsamu z Avonu, taki w małym pudełeczku, tzw. miodek - krem uniwersalny. Świetny jest. W zimie mam specjalny krem do całej twarzy, który świetnie chroni usta.


Gdy sobie przypomnę, masuję usta szczoteczką, ale zdarza się to bardzo rzadko.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

jakoś nigdy nie przywiązywałam wagi do pielęgnacji ust.ale kupiłam niedawno pomadkę z nivea i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

agg pisze:Jeżeli moje usta są już jakoś popękane od zimna, albo po prostu mam taką potrzebę to smaruje je wazeliną.
Całą zeszłą zimę smarowałam usta miodem :)Gdzieś to wyczytała, w sumie to miód za długo się nie utrzymywał, bo zaraz go zjadłam
Ja teraz też próbuje z miodem. To naprawdę jest próba silnej woli 8) Ale efekty daje.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Jakoś specjalnie o nie nie dbam. Zimą czasem smaruję Niveą.
Alexis
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-25, 11:48

Post autor: Alexis »

neutrogena :)
betka0147
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-30, 23:46
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Post autor: betka0147 »

Ja smaruję usta pomadką ochronną z avonu i rano przed wyjściem z domu szminką też z avonu :) Jednak mam paskudny nawyk 'obgryzania' ust, więc efektu długo (niestety) nie widać :( ;p
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

Kiedy wychodzę używam pomadki ochronnej;p
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

pomadka ochronna jest niezbędna. Oprócz niej używam też błyszczyków, itp.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

proponuję sprawdzony sposób mojej znajomej. Kilka razy w tygodniu masuj usta szczoteczką, taką zwykłą do mycia zębów, a potem nakłada grubo miód taki zwykły spożywczy lub jakieś balsamy do ust na bazie miodu. Oprócz tego przed każdy wyjściem z domu nie ważne, czy to zima czy to lato nawilża usta kremami lub pomadkami.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

1sport_pl pisze:proponuję sprawdzony sposób mojej znajomej. Kilka razy w tygodniu masuj usta szczoteczką, taką zwykłą do mycia zębów, a potem nakłada grubo miód taki zwykły spożywczy lub jakieś balsamy do ust na bazie miodu. Oprócz tego przed każdy wyjściem z domu nie ważne, czy to zima czy to lato nawilża usta kremami lub pomadkami.
Też tak robię i nie mam problemów z ustami zimą :)
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Polki maja tendencję do suchych ust - zwłaszcza gdy mamy sezon grzewczy:)
ja mam w pogotowiu uniwersalny krem - moje ukochane jajeczko Tender Care.
Codziennie kilkukrotnie smaruję usta i jak na razie to nie narzekam, jakoś się trzymają w kondycji :)
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Sposób na piękne , gładkie i duże usta- nakładamy na usta dużą ilość pomadki, lub wazeliny i szczoteczkę do zębów delikatnie przez około 2 minuty, jeździmy po wargach. Czasami lekko dociskamy żeby usta się złuściły. Następnie zmywamy wazelinę lub pomadkę. Najlepiej ten zabieg robić na noc jeszcze przed snem nanieść na usta gruba warstwę kremu lub balsamu na bazie miodu lub samego miodu.
Awatar użytkownika
metaxa
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2012-12-21, 00:06

Re: Pielęgnacja ust

Post autor: metaxa »

Empatia pisze:Jak pielęgnujecie swoje usta? Macie jakieś swoje ulubione i sprawdzone pomadki, balsamy, kremy? Jakie?;)
Carmex najlepszy i niezawodny :)
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

ja dostałam próbkę od odtrdontki - blistex intensive - powiem krótko - zajebioza na popękane suche usta i opryszczke
ODPOWIEDZ