pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Buty na obcasie czy sportowe?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

redi_gyal pisze:Ja marzę o tym zeby już wskoczyć w trampki
Ja całą zimę w trampkach mykam ^^

A co do tematu, to preferuję adidasy. Lubię wygodne buty. Mam dwie pary butów na obcasie, ale rzadko w nich chodzę.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Cheery pisze:Ja całą zimę w trampkach mykam
Jak ty to robisz? Ja raz wyszłam w adidasach i nawet dobrze na dwór nie wyszłam i już glebe zaliczyłam.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

redi_gyal pisze:Jak ty to robisz? Ja raz wyszłam w adidasach i nawet dobrze na dwór nie wyszłam i już glebe zaliczyłam.
Sama nie wiem, ale jakoś do tej pory się nie zabiłam:D
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Adekwatnie do sytuacji.
Lubię szpilki,botki na obcasie i dobrze się w nich czuje :)
Jednak często dla wygody porzucam je dla klasycznych trampek.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Buty na obcasach są dobre z kilku względów: noga w nich wygląda na dłuższą, obcasy kojarzą się z kobiecością, a więc są seksowne, w obcasach chodzimy bardziej wyprostowane, położenie całej naszej sylwetki jest korzystniejsze ( oczywiście z punktu widzenia względów estetycznych, bo kręgosłup na tym jednak cierpi)
Jednak w obcasach trzeba umieć chodzić, rozśmieszają mnie kobiety chodzące na zgiętych w kolanach nogach czy z niewypchniętą pupą do tyłu.
Ale obuwie należy dobierać w zależności od okoliczności. Raz pasują obcasy a raz obuwie sportowe.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Kiedyś chodziłam tylko w sportowych adidasach. Teraz mi się kompletnie zmieniło. Uwielbiam w zimę botki na obcasie, koturnie. Ogólnie ostatnio bardzo często chodzę w butach na obcasie.
Ale adidasami też nie pogardzę, wygodne przynajmniej.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Zależy. Na co dzień to raczej sportowe, bo wygodniejsze. Na jakieś wyjścia to buty eleganckie, na obcasie - kiedyś ich nie lubiłam, ale przekonałam się do nich i uwielbiam takie buty kupować. :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie potrafię wybrać. Ostatnio noszę tylko glany i szpilki. Wiem - duża różnica. : D
kamilaaa1111
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-13, 16:42
Lokalizacja: nie ważne

Post autor: kamilaaa1111 »

polecam sportowe i baleriny .
Na szpilkach można się nabawić deformacji stóp
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

kamilaaa1111 pisze:Na szpilkach można się nabawić deformacji stóp
Oj tam, sranie w banie, jeżeli nie nosi się często szpilek, jest okej. A czasem one bardzo pasują i polepszają efekt;)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Ani te, ani te. Glany wolę. Na każdą porę roku, ciężkie, prawie niezniszczalne. I wygodne. Czyli wszystko w jednym.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ruth pisze:Na każdą porę roku
Nie powiedziałabym. Latem też się dobrze w nich czujesz przy 30 stopniach? Ja jak wychodzę gdzieś w glanach latem, to tylko wieczorem.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Nie powiedziałabym. Latem też się dobrze w nich czujesz przy 30 stopniach? Ja jak wychodzę gdzieś w glanach latem, to tylko wieczorem.
Kwestia przyzwyczajenia. Mi taka temperatura nie przeszkadza. Z resztą w lato często chodzę boso.
kamilaaa1111
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-13, 16:42
Lokalizacja: nie ważne

Post autor: kamilaaa1111 »

szpilki są nawet fajne jeśli się umie w nich chodzic niektore kolezanki nie umieją i chodzą jak pokraki
gienek55
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-02-15, 14:29

Post autor: gienek55 »

Nie lubię kobiet w butach na wysokim obcasie. Sporo mężczyzn tego nie lubi. Najważniejsze aby kobieta czuła się przy mężczyźnie komfortowo. NIe musi dodawać sobie centymetrów, my mężczyźni tego nie oczekujemy.
ODPOWIEDZ