pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Spodnie czy spódnica/sukienka?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Wydaję mi się, że jak masz sukienkę z cieplejszego materiału plus do tego grube rajstopy to nie zmarzniesz zbytnio. Tutaj http://maxmag.pl/etniczne-ubrania-i-dodatki-czyli-styl-etno-ethnic/ jest trochę o stylu etno, który doskonale sprawdza się jesienią i zimą. Pomyśl może o tym.
Elnermex
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-09, 14:44
Kontakt:

Post autor: Elnermex »

Tylko i wyłącznie spodnie. Spódnice są strasznie niewygodne, a także nie podobają mi się.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Spódnice? Niewygodne? Ja mogłabym napisać to samo o spodniach :D.
Marta_
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2016-03-15, 12:15

Post autor: Marta_ »

U mnie też zdecydowanie górują spodnie, chociaż przyznam, że zauważyłam, że w sukienkach wyglądam dużo lepiej. Aktualnie chyba jest 3 do 1 dla spodni (legginsów), ale szala waha się na tę stronę kobiecą bardziej haha. :D
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A to ja w legginsach chodzę tylko po domu. Nie wyszłabym w nich na ulicę.
Awatar użytkownika
Twistan31
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-03-18, 22:12
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Twistan31 »

Stawiam na spodnie! Zawsze wygrywa u mnie wygoda, jednak to nie znaczy, że nie lubię kobiecych sukienek ;)
Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.
Awatar użytkownika
Yammox
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-03-19, 10:59
Lokalizacja: Wisła

Post autor: Yammox »

U mnie wygrywają sukienki i czasami spódnice :) Niestety w zimę jestem zdana na spodnie, których okropnie nie lubię..
Cegła do cegły – będzie dom.
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Ja bardzo lubię sukienki i spódniczki, spodnie też są ok, ale nie zakładam ich często. A sukienki najbardziej lubię takie:

Obrazek

czyli w zywych kolorach, bez rękawów, najlepiej przed kolano.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja mimo wszystko wolę spodnie. W prawdzie nie mam nic przeciwko sukienkom, ale w spodniach czuje się o wiele lepiej i jest mi wygodniej, no i najczęściej są to nieśmiertelne dżinsy, tak jak na przykład te: http://frappe.pl/meskosc-w-kobiecym-ubi ... boyfriend/, choć wiadomo, nie wszystkie spodnie są takie same i nie wszystkie równie wygodne, dlatego muszą być rozciągliwe i trochę luźniejsze, bo takie całkowicie przylegające do ciała, choć modne, bywają strasznie denerwujące.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja na co dzień także wolę spodnie. Jest mi w nich znacznie wygodniej.
adrian33
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-03, 19:25

Post autor: adrian33 »

Ja mam różnie. Wszystko zależy od mojego humoru w trakcie dnia :) Lubię często zmieniac design, więc ubieram też różnego rodzaju ubrania :) Całkiem ciekawa odzież damska jest np. pod tym linkiem. Można tam trafić na dość ciekawe propozycje ;)
Nie daj się omamić...
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

Różnie... ale chyba jednak wolę spódnice
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja tez się ostatnio przerzuciłam na sukienki i rzadko wracam do spodni, chyba tylko jak jest zimno ale też nie zawsze. A ponieważ nie mam figury modelki, to wybieram głównie pośród ofert z sukienkami dużych rozmiarów dzięki czemu wyglądam i czuję się świetnie, pomimo moich kształtów które tak naprawdę są dużym atutem, a nie powodem kompleksów.
nosero
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2016-05-25, 14:48

Post autor: nosero »

Spodnie :>
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Ja lubie wszystko :) od szortów po sukienki i spódniczki.
ODPOWIEDZ