pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Perfumy

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Pandora, nie rozumiem dlaczego (zresztą nigdy nie spotkałam się z taka opinia :roll: ) jeśli komuś podoba się dany zapach to dlaczego ma go nie kupić, tu chyba chodzi o własny gust a nie czy jest dla młodych kobiet czy tez nie. Zreszta cala seria chanel eau fraiche jest przeznaczona dla osób w młodszym wieku bo zapach jest delikatny i lekki.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

:) Spotkałam się wiele razy z taką właśnie opinią.
Ja rozumiem ,że chodzi o gusty - dlatego wyraziłam swoje zdanie na tenże temat.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

zakochałam się w nowym zapachu: Thierry Mugler - Angel jest taki intrygujący, słodko-cierpkawy. Używam próbki, ale wiem, że zainwestuję w okresie przypływu gotówki w cały flakon.
Obecnie mam Euphorię Kleina i już mi się powoli 'przejadła'
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Ja tam lubię słodkie zapachy, ale nie mdłe. Najbardziej odpowiada mi ostatnio Puma Flowing, chociaż takim CK nie pogardzę ;D
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Ja od dawna używam C-THRU black diamond :)
Bardzo lubie ten zapach
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Zalezy jak jest pora roku, w zimie wole mocniejsze zapachy, takie "pudrowe" np. miss dior cherie, ale na lato wole cos lzejszego typu Calvin Klein Sheer Beauty
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Niezmiennie Chanel No 5. Bądź woda toaletowa o zapachu kokosa.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Też kiedyś uwielbiałam kokos Zbrzydł mi jak od ponad dwóch lat na nim masuje ....
Ja ostatnio o dziwo gustuję w Paris Hilton ;)
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

zapachy - zależnie od nastroju. a forma zaleznie od sytuacji i potrzeby.
Mam szeroki wachlarz upodobań - od eleganckich, eksluzywnych perfum, przez delikatne zmysłowe wody toaletowe do orzeźwiającej, energetyzującej mgiełki do ciała.
Perfumy nadają się na jakieś wieczorne imprezy, woda toaletowa lub perfumowana na co dzień, mgiełka jest idealna np po siłowni czy coś w tym stylu (idealny jest np zestaw z pachnącym żelem pod prysznic o tej samej nucie zapachowej:))
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Moje ukochane do czerwone Hugo Bossy :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

O ja teraz dostałam w prezencie czerwonego Hugo Bossa Musze przyznać ze mężczyznom bardzo się podoba ;)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

ja używam różnych nut zapachowych i różnych marek. Zależy co akurat mi sie spodoba. mam tez tak, że kupuje jakąś perfumkę bo bardzo mi się spodoba, a np za miesiąc już mnie ten zapach odrzuca i przyprawia o mdłości.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

zapaszki spod paszki :)

Post autor: Ola44 »

no właśnie grunt to urozmaicenie:)
raz taki - raz taki. wtedy nie mam mowy na nudę, zawsze coś nowego się dzieje wokół twojego nosa.
też tak mam że czasem mam chęć na jakiś soczysty owocowy zapach a czasem na jakąś elegancką zmysłową nutkę :)

[ Dodano: 2012-11-19, 09:45 ]
A swoją drogą - niebawem mikołajki - nie wiem jak wy ale na nadmiar kosmetyków to ja nigdy nie narzekam - zwłaszca perfum. Mam taki plan - codziennie zostawiać otwarty katalog oriflame na stronie z perfumami Giordani Gold. No i numer konsultantki też na wierzchu. Może się mój luby domyśli co bum chciała za upominek:)
Lapras
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2016-08-09, 11:42

Post autor: Lapras »

Powiem wam że ostatnio odkryłam i trochę poczytałam o tym że te testery co nam dają są tak na prawdę mocniejsze i intensywniejsze od perfumów trochę się zawiodłam jak to czytałam http://blog.perfumeriainternetowa.pl/20 ... ocniejsze/ bo nas oszukują tak na prawdę a ja lubię właśnie takie zapachy kwiatowe i słodkie.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

re

Post autor: walio »

Jeżeli szukasz sklepu z oryginalnymi perfumami w okazyjnych cenach, to koniecznie sprawdź oferty od https://mania-perfum.pl/pl/
ODPOWIEDZ