pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zapach mężczyzny

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Boze uchron zeby facet pachnial potem! Nie ma nic bardziej obrzydliwego, prawdziwy facet pachnie jakimis fajnymi perfumami, byle meskimi :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Z tym potem to zależy.... Jeśli jesteśmy w miejscu publicznym i od faceta czuć pot to... no przykro mi bardzo, ale nie.

Jednak z drugiej strony, zapach potu mojego faceta, kiedy jesteśmy sami, w intymnej sytuacji jest mega pociągający.
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Hej

Post autor: Vina »

Pisałam właśnie o filmie "zapach kobiety" i właśnie pomyślałam o tym, że taki tytuł- dotyczący kobie będzie się dobrze kojarzył, a mężczyzn już nie szczególnie.
Na szczęście jeśli chłopak jest zadbany- to może taki zapach być bardzo przyjemny, w zapach są tez feromony, u każdego coś innego- co nam taką osobę przypomina- to bardzo miłe:)
Awatar użytkownika
Niewidzialny_69
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-04-15, 23:57

Post autor: Niewidzialny_69 »

Tandetna pisze:Z tym potem to zależy.... Jeśli jesteśmy w miejscu publicznym i od faceta czuć pot to... no przykro mi bardzo, ale nie.

Jednak z drugiej strony, zapach potu mojego faceta, kiedy jesteśmy sami, w intymnej sytuacji jest mega pociągający.
Jeśli się nie mylę to w intymnej sytuacji jest mega pociągający, ponieważ jest wydzielana dużo większa dawka feromonów :)
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

Niewidzialny_69 pisze:
Tandetna pisze:Z tym potem to zależy.... Jeśli jesteśmy w miejscu publicznym i od faceta czuć pot to... no przykro mi bardzo, ale nie.

Jednak z drugiej strony, zapach potu mojego faceta, kiedy jesteśmy sami, w intymnej sytuacji jest mega pociągający.
Dokładnie o tym później pisałam, że to kwestia zadbania i tego z czego się składa zapach i do kogo należy:) Feromony sa niezwykłe, a charakterystyczny zapach ukochanej osoby - niezwykły.

Jeśli się nie mylę to w intymnej sytuacji jest mega pociągający, ponieważ jest wydzielana dużo większa dawka feromonów :)
Dokładnie, są ludzie, którzy potrafią rozpoznać innych po zapachu. I często zjawisko niewyjaśnionej "chemii"- to właśnie feromony, które działają skuteczniej od perfum:).
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Dobrze jeśli ktoś rozpoznaje po zapachu perfum,gorzej jeśli to chodzi o inny zapach,który raczej odrzuca,nie pociąga.
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

Brak higieny jest niedopuszczalny. Zdecydowanie dobrze jak to kosmetyki, ale każdy ma swój zapach i nie mówię o smrodzie, czasem można kogoś po nim poznać- ciężko to opisać...
karola_gl
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-21, 14:25

Post autor: karola_gl »

Podejrzewam że autorce nie chodziło o zapach potu, ale ciała męskiego, jego ciepła... zresztą w pocie jest mnóstwo feromonów które przyciągają kobietę, oczywiście działają na nią tylko gdy jest zauroczona danym obiektem. Jeśli chodzi o perfumy to też orzeźwiające, delikatne - wymieszane z ciepłem męskiego ciała.
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

JA lubię zapach męskiego ciała- absolutnie nie potu, np. po bieganiu ... ale czasami działa na mnie taki naturalny zapach :)
gruszkamelisa
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-11-28, 20:54

Post autor: gruszkamelisa »

No... to jest klucz, jak facet (który jest myje) się spoci na zawodach sportowych i mi nie przeszkadza jego zapach to jakimś dziwnym trafem mi się podoba, też tak macie? 8)
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Perfumy z feromonami mają ciekawe działanie, można je teraz coraz taniej nabyć, więc w cenie perfumy można otrzymać feromony http://ferosup.pl/
Karolina
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2019-01-09, 11:35

Re: Zapach mężczyzny

Post autor: Karolina »

Kenzo <3
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Zapach mężczyzny

Post autor: Jalelka »

.
ODPOWIEDZ