pompy abs, abs pump

wiercenie studni

być kobietą.

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

być kobietą.

Post autor: niepokorna »

A więc co znaczy dla Was być kobietą?
Odczuwacie to jako ciężar czy przywilej?
Uważacie, że jako facet byłoby Wam łatwiej?
Co myślicie, gdy widzicie na ulicy kobietę, która wygląda i ubiera się jak mężczyzna?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:Uważacie, że jako facet byłoby Wam łatwiej?
Myślę, że byłoby mi łatwiej.
Ja w ogóle uważam, że my kobiety wcale nie jesteśmy jakoś specjalnie skomplikowane, ale za to faceci...
Zauważyłam u mnie na studiach, że faceci mają łatwiej. Wykładowczynie ich lubią, a oni tu je zabawią, zakręcą no i jakoś ciągną...
niepokorna pisze:Co myślicie, gdy widzicie na ulicy kobietę, która wygląda i ubiera się jak mężczyzna?
Jest taka jedna nauczycielka, że przez kilka dni zastanawiałam się, czy to facet czy kobieta. Okropność. Znam kilka kobiet, które ubierają się jak faceci i nie tylko. Mają też męską fryzurę...
Ostatnio zmieniony 2010-03-27, 22:39 przez Rose, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

niepokorna pisze:wygląda i ubiera się jak mężczyzna
o jakie kobiety tu dokladniej Ci chodzi, typu skate czy jakieś taki po prostu które nie potrafią się ubrać?
Być kobietą? sama nie wiem xd
przywileje ? hmmm, raczej chyba nic specjalnego nie mamy ;)
facetą wcale nie jest latwiej, to, ze my mamy okres, czy to, ze noskimy dzieci chyba możnaby nazwać przywilejem ;)
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Być kobietą oznacza dbanie o siebie, nie upijanie do upadłego i nie przeklinanie w co drugim zdaniu.
Kobietom nie wypada ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cyklon pisze:Kobietom nie wypada
ciagle to słyszę, za tofaceci mogą wszystko: bzykać wszystki napotkane laski, przeklinać, pić do upadlego....
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

uniqex33 pisze:ciagle to słyszę, za tofaceci mogą wszystko: bzykać wszystki napotkane laski, przeklinać, pić do upadlego....
No właśnie...ale spójrzmy prawdzie w oczy...nie wypada...
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Rose, może i nie wypada, ale nie lubię jak ktoś tak mówi
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

haha jakie to piekne. Jezeli koles idzie do lozka z wieloma to mowi ,ze jaki spoko koles,jak zalicza ogolnie w oczach kumpli jest kims ,ale jezeli to samo robi kobieta to juz dziwka z niej.
Co dla mnie znaczy byc kobieta? Kiedys znaczyloby to tyle co bycie w domu,wychowanie dzieci i gotowanie obiadu dla meza i pilnowanie czy bron Boże zupa nie jest za słona.
Dzisiaj znaczy dla mnie to tyle co harowanie aby do czegos dojsc. Kobieta musi byc niezalezna ale rowniez czula i sexowna. W sumie jakby na to nie patrzec od kobiet wymaga sie o wiele wiecej niz od mezczyzn.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

marionetkowa pisze:haha jakie to piekne. Jezeli koles idzie do lozka z wieloma to mowi ,ze jaki spoko koles,jak zalicza ogolnie w oczach kumpli jest kims ,ale jezeli to samo robi kobieta to juz dziwka z niej.
dkoładnie, uwielbiam to! i to, ze to niepasuje do dziewczyn zeby przklinały cz paliły.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

W Polsce być kobietą oznacza bycie kurą domową. Pranie, sprzątanie, gotowanie i opieka nad dziećmi przypada właśnie nam. Większość kobiet pragnie stabilizacji, małżeństwa i dzieci. I w taki sposób często zostają niewolnicami swoich mężów. Z drugiej strony media pokazują kobietę jako obiekt seksu. Szczupła, długie nogi, duży biust i krągła pupa.
Co oznacza dla mnie bycie kobietą? Dbanie o sobie, depilacje, bóle miesiączkowe, chęć zagłaskania każdego szczeniaka i czułe spojrzenie na dzieci bawiące się w piaskownicy.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja nie zamierzam zostać kurą domową, nie zamierzam również założyć rodziny, ani mieć bachorów. Na co to komu? Zamierzam poświęcić się karierze i kupić sobie zwierzaki.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Przesadzacie z tym piciem do upadłego i z przeklinaniem, każdemu może się czasem zdarzyć trochę wypić czy przekląć, nawet kobiecie, a pić do upadłego i ciągle przeklinanać nie wypada każdemu, zarówno kobiecie jak i mężczyźnie, bez względu na płeć. To tylko swiadczy o nim.

Może i faceci mają łatwiej, nie muszą się depilować, nie przeżywają bóli miesiączkowych, bolesnych pordów.. Ale to właśnie my jesteśmy seksowne, to my mimo bólu przeżywamy wspaniałe chwile trzymając zaraz po urodzeniu takie maleństwo. Przynajmniej większość z nas. I mimo wszystko cieszę się, że jestem tą słabszą płcią i chroni mnie ta silniejsza. (mam na myśli siłę fizyczną). A psychicznie to właśnie my jesteśmy silniejsze i to też plus.

Jeżeli chodzi o to, że facet nigdy nie zostanie nazwany dziwką, a kobieta owszem, to cóż, jest to też osobiste zdanie każdego, bo ja równie dobrze nazwałabym tak faceta.
niepokorna pisze:Co myślicie, gdy widzicie na ulicy kobietę, która wygląda i ubiera się jak mężczyzna?
Szczerze mówiąc nic, zastanawiam się tylko jakiej jest płci...

A co znaczy być dla mnie kobietą? Właściwie to jakiejś szczególnej definicji nie mam, po prostu być sobą i już, jakkolwiek banalnie to brzmi.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

niepokorna pisze:Co myślicie, gdy widzicie na ulicy kobietę, która wygląda i ubiera się jak mężczyzna?
Nic, każdy się ubiera jak chce i nic mi do tego, moja koleżanka się kiedyś tak ubierała...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:W Polsce być kobietą oznacza bycie kurą domową.
Nie zgadzam się. Chyba, że jeśli chodzi o starsze pokolenie. Ale nawet moja babcia pracowała, a jednocześnie wychowywała dzieci zajmowała się domem, a dziadek jej we wszystkim pomagał.
Na pewno wiele mężczyzn wymaga od kobiet, żeby strzegły "ogniska domowego", ale nie tylko sprzątały i gotowały, ale zależy im też, abyśmy miały czas tylko dla siebie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

niepokorna pisze:Uważacie, że jako facet byłoby Wam łatwiej?
Nie. Dobrze mi w takiej płci, jaką mam ;d.
niepokorna pisze:Co myślicie, gdy widzicie na ulicy kobietę, która wygląda i ubiera się jak mężczyzna?
Każdy ma swój gust, robi co chce. Nie zastanawiam się nad tym specjalnie.
Dla mnie bycie kobietą nie jest takie złe, ma swoje zalety. Co oznacza? Zdolność do rodzenia dzieci, miłości macierzyńskiej, dbałość o siebie, pewnego rodzaju wrażliwość.
ODPOWIEDZ