pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Atrakcyjność

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Atrakcyjność

Post autor: Heroine. »

Czujecie się atrakcyjne? Jesteście pewne swojej atrakcyjności i staracie się ją podkreślac, czy raczej zaliczacie się do 'szarych myszek'?
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Oczywiście, że staram się podkreślać swoją atrakcyjność, lecz w granicach zdrowego rozsądku i smaku. Nie lubię dziewczyn, które paradują praktycznie z cyckami na wierzchu czy w czymś co ledwo zasłania im tyłek.
Najlepiej moim zdaniem pokazać nie za dużo i nie za mało, tyle żeby pobudzić wyobraźnię a dodatkowo dobrze czuć się w swoim ciele.
Pewnie, że nie jestem idealna, ale lubię siebie. Lubię swoje ciało, akceptuję je.
Zdarzają się dni, że czuję się brzydką, szara myszką, ale zazwyczaj staram się cieszyć i podkreślać, to co mam. Jak to mówią: jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, czy jakoś tak ;]
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Delete pisze:Czujecie się atrakcyjne?
Owszem czuję, ale bez przesady.
Delete pisze:Jesteście pewne swojej atrakcyjności i staracie się ją podkreślac, czy raczej zaliczacie się do 'szarych myszek'?
Wszystko w zdrowym umiarze. Znam na tyle swoje ciało, że wiem co powinna uwydatnić a co ukryć. Aczkolwiek potrzebowałam czasu, żeby uwierzyć w siebie. Jestem sobą i mało mnie obchodzi kto co o mnie mówi, krytykuję to jak wyglądam, nie te czasy.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wszystko zależy od dnia. Czasem tak, czasem nie. Podkreślanie atrakcyjności... Hm, może i raz na jakiś czas owszem. Ale afiszowanie się nie. Nie lubię przesady, zdecydowanie jej unikam.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

selene pisze:Wszystko zależy od dnia.
o właśnie !
zależy od dnia od tego co mam na sobie i w ogóle, jestem pewna siebie itp. ale nie lubię też być za pewna i sama nie lubię takich osób
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

wiem co powinna uwydatnić a co ukryć
Otóż to. Czuję się atrakcyjna i podkreślam swoją atrakcyjność ale wszystko z umiarem.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Zależy jaki mam dzień. Czasami czuję się ze sobą koszmarnie, a to oczy mi się nie podobają, a to pryszcz widać..itp. Jednak staram się podkreślić w sobie to co wydaje mi się naj. np. nogi, biust- choć nie jestem zwolenniczką dekoltów prawie po pępek. Dobrze jest wyglądać atrakcyjnie, ale też z klasą.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Tak, czuję się atrakcyjna.;)
Podkreślam swoją urodę, z umiarem.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:czy w czymś co ledwo zasłania im tyłek.
Ciekawe co byś powiedziała, gdybyś mnie zobaczyła ubrana dziś :mrgreen:
selene pisze:Wszystko zależy od dnia. Czasem tak, czasem nie.
Ja tez tak mam. Raz jestem pewniejsza siebie, świadoma, że mogę wyglądać atrakcyjnie, tak się dzieje gdy słyszę komplementy na przykład. A czasami myślę o sobie, że jestem okropna.
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Myślę że tak, po prostu jestem sobą :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam dokładnie jak Rose i selene, zalezy od dnia, jednego mogę podbijać cały świat, drugiego wolę nie wychodzić z domu.

Umiem podkreślić, co trzeba, zatuszować również. I zawsze robię to z umiarem.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Nie czuję się brzydka ale tez bez przesady.. po prostu zaakceptowałam to ja wyglądam :)

Dekoldów nie noszę z racji tego, ze mam mały biust i nie ma czego pokazywać ;]
Nóg nie pokazuję bo spódnic nie lubię.. Więc noszę wygodne ciuchy :P
Wystarczy że mojemu chłopakowi się podobam.. reszta mnie nie interesuje :))
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Tak jak dziewczyny powyżej... zależy od dnia. Są dni, kiedy patrzę w lustro i na prawdę się sobie podobam, ale czasem najchętniej rozwaliłabym to lustro na paręnaście kawałków. W gorsze dni, nawet, gdy ktoś prawi mi komplement, to mam wrażenie, że się nabija...
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Czujecie się atrakcyjne?
Eee, czasem tak. Są takie dni, że czuję się atrakcyjna, ale więcej dni jest takich, w których czuję się jak szara myszka . Ale jest, jest poprawa, bo z czasem coraz więcej jest takich atrakcyjniejszych dni :)
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Czuję się atrakcyjna, ale raczej tego nie podkreślam zbytnio ;)
ODPOWIEDZ