pompy abs, abs pump

wiercenie studni

pielęgnacja twarzy

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Berti
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-23, 01:11

Post autor: Berti »

Także używam tylko żelu do mycia twarzy i kremu.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Od czasu do czasu stosuję peeling, szczególnie latem. Tylko nie można robić tego za często.
miotk8
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-18, 21:21

Post autor: miotk8 »

Ja także stosuje peelingi raz na jakiś czas. Peeling TCA kwasem trójchlorooctowym jest odpowiedni do mojej cery, tak mi podpowiedziała kosmetyczka z Instytutu New Look, gdzie uczęszczam na te peelingi. Jestem zadowolona jak na razie z efektów jakie są po tym zabiegu, Panie kosmetyczki bardzo pomocne, na każde pytanie odpowiedzą z chęciom. Widać ze mają wiedze.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja mam zamiar wypróbować teraz kremy z biolaven. Widziałam kilka ich recenzji na blogach i są bardzo pozytywne.
Karolaklos
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-24, 08:35
Kontakt:

Post autor: Karolaklos »

Swoją pielęgnacje dziele na poranną i wieczorną, bo wygląda ona całkowicie inaczej. Rano tylko przemywam twarz tonikiem i nakładam krem do skóry twarzy na dzień, a wieczorem dokładnie zmywam makijaż płynem micelarnym, myje twarz delikatnym żelem, który nakładam na szczoteczkę do mycia twarzy, przemywam twarz tonikiem i nakładam krem pod oczy i do skóry twarzy na noc.
sosiczki
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-24, 10:53
Kontakt:

Post autor: sosiczki »

Też powinnam zadbać tak o cere, na razie ograniczam się jedynie do zelu do mycia i jednego kremu zarówno na dzień jak i na noc. Niestety moja cera pozostawia trochę do życzenia, jestem przekonana ze gdybym nieco zmieniła metody byłoby lepiej.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Na Waszym miejscu poszukałabym kosmetyków naturalnych na ecoandwell.pl. Jest tam teraz świetny zestaw z Biolaven, w którym jest krem do twarzy i na noc oraz płyn micelarny. Ja go teraz mam i jestem bardzo zadowolona.
alinna33
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-14, 15:35

Post autor: alinna33 »

Płyn micelarny, żel do mycia i dobry krem nawilżający to u mnie podstawa codziennej pielęgnacji.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A jakiego kremu nawilżającego używasz? Ja je w sumie dość często zmieniam, bo nie wszystkie zaspokajają moje potrzeby.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja zdecydowałam się ostatnio na kwas hialuronowy i jestem zadowolona - pozbyłam się zmarszczek mimicznych :)
Zabieg wykonywałam u dr Karoliny Kuśnierz w Krakowie, jak coś zostawiam namiary na fajny artykuł opublikowany na jej stronie http://karolinakusnierz.pl/odzyskaj-gla ... aluronowym
Awatar użytkownika
Twistan31
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-03-18, 22:12
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Twistan31 »

Wszystko zależy od problematyczności Twoje cery. Nie uważasz, że dobrze by było dołożyć jeszcze tonik lub peeling?
Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.
Awatar użytkownika
kurosawa3
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-03-19, 12:55
Lokalizacja: Augustów

Post autor: kurosawa3 »

Zależy od tego jaka jest Twoja cera. Jeśli masz z nią duże problemy udaj się do dermatologa.
Leniwego mężczyznę poznaje się po jego zagrodzie.
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Zawsze myślałem, że mam tłustą cerę. Kupowałem kremy, toniki itd. właśnie do tego rodzaju skóry. Dziwiłem się, że zamiast lepiej, jest coraz gorzej. Jakie było moje zdziwienie jak udałem się do specjalisty, który stwierdził, że mam... suchą cerę. Wspólnie dobraliśmy odpowiednie kosmetyki i nagle kondycja mojej twarzy znacznie się poprawiła. Warto słuchać ekspertów od skóry - jestem tego najlepszym przykładem. W sieci jest mnóstwo tego typu ofert - na przykład: http://www.czs.damian.pl/. Sprawdź sobie, porównaj i wybierz tę, która będzie dla ciebie najlepsza.
Awatar użytkownika
werpap
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-04-02, 21:06
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: werpap »

Jesteś pewna typu cery? Najlepiej wybrać się do dermatologa...
Dzieci są skrzydłami człowieka.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Nie wiem, jak tłustą można pomylić z suchą... W sprzedaży są specjalne testery.
ODPOWIEDZ