pompy abs, abs pump

wiercenie studni

pielęgnacja twarzy

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

pielęgnacja twarzy

Post autor: alagadula »

jak pielęgnujecie twarz wieczorem przed snem czy rano jak wstajecie? Ja do tej pory używałam tylko wody, mydła i kremu ;) ale dowiedziałam się, że to najgorszy błąd, że powinno się najpierw nałożyć mleczko do demakijażu, pozostawić na chwilę, żeby zaszła reakcja z kosmetykami, następnie wacikiem zetrzeć makijaż, kolejny krok to przemyć twarz tonikiem, potem krem i np. pod oczy tylko wklepywać, a na pewno nie nacierać, kupę roboty z tą pielęgnacją, ale chyba warto? Jakie jest wasze zdanie na ten temat, jak dbacie o twarz?
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

hm ja tylko woda i żel do mycia twarzy i mleczko do demakijażu. wystarczy
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Ja używam mleczka do demakijażu oraz owocowego żelu do mycia twarzy. Kiedyś używałam również przeróżnych toników, ale teraz jakoś tego nie robię. Od czasu do czasu nałożę sobie maseczkę. Wieczorem dodatkowo kremuję twarz.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

alagadula pisze:jak pielęgnujecie twarz wieczorem przed snem czy rano jak wstajecie?
Rano: orzeźwiający chlup zimną wodą na twarz xd. Wieczorem to samo, plus mydło. Kremy sporadycznie. Maseczki i inne rzeczy tego typu raz na pół roku. I szczerze mówiąc - na złą cerę nie narzekam (;.
alagadula pisze:ale dowiedziałam się, że to najgorszy błąd, że powinno się najpierw nałożyć mleczko do demakijażu, pozostawić na chwilę, żeby zaszła reakcja z kosmetykami, następnie wacikiem zetrzeć makijaż, kolejny krok to przemyć twarz tonikiem, potem krem i np. pod oczy tylko wklepywać, a na pewno nie nacierać, kupę roboty z tą pielęgnacją, ale chyba warto?
Ja nie miałbym do czegoś takiego cierpliwości.
Czy warto? Pewnie tak. Chociaż jak na moje, to przesadzać z tymi wszystkimi kosmetykami do twarzy też nie jest za dobrze.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

No więc tak, rano mydło antybakteryjne i woda, krem dla noworotków bo od innych dostaję uczulenia :/ wieczorem to samo. Raz na tydzień albo dwa robię delikatny peeling.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Woda+mydło i tyle.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Rano oprócz normalnego umycia twarzy (co oczywiste ;d), przecieram oczy płynem do demakijażu. I rano nie używam żadnych innych płynów. Za to wieczorem pełna ceremonia. Płyn do demakijażu, tonik, co jakiś czas peeling i maseczka, a potem krem.
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

mi też się właśnie wydaję, że nie ma co przesadzać z tą pielęgnacją, bo za dużo roboty :) ale też chyba zależy od wieku, bo po 25 to już nawet kremu na zmarszczki powinno się używać. Tak generalnie to ja też nie mam problemu z cerą, po prostu koleżanka była na spotkaniu z kosmetyczką i przedstawiła jej taki schemat pielęgnacji twarzy. Zaczęłam tak robić od dwóch dnia, ale jak długo wytrwam, nie mam pojęcia :P
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Jeśli mam zrobiony makijaż używam pod wieczór mleczka do demakijażu.
Na co dzień używam żel do mycia twarzy-obecnie o zapachu zielonej herbaty, potem krem. Żel mam połączony z tonikiem, czyli 2 w 1.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Używam żelu do mycia twarzy i kremu. Jeśli się wymaluje to również mleczka do demakijażu.[center][/center]
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

psychiczna pisze:Używam żelu do mycia twarzy i kremu. Jeśli się wymaluje to również mleczka do demakijażu.
Dokładnie. Plus jeszcze tonik antybakteryjny na noc.
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

a czym zmywacie oczy? też mleczkiem?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

alagadula pisze:a czym zmywacie oczy? też mleczkiem?
Ja zmywam mleczkiem bo dodatkowo delikatnie nawilża skórę wokół oczu. Tylko trzeba pamiętać, aby usunąć całkiem mleczko ze skóry.
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

a czym zmyć mleczko z oczu, wodą ? Pewnie sie smiejecie z tak durnych pytań, ale ja naprawdę całe życie myłam twarz wodą i mydłem, ale chyba pora najwyższa odpowiednio zacząć o nią dbać
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Tak, zwykłą wodą wystarczy. I wcale się nie śmieję, pewnie też bym nie wiedziała co i jak;)
ODPOWIEDZ