pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lala, niunia, suczka...

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Screw pisze:Nie wiem, mam sie poczuc urazona czy jak?
To zależy już od Twojego intelektu i percepcji. Przyjmij to jak chcesz.
Screw pisze:Z reszta, jak mozna przejac sie chlopakiem, ktory wola do obcych lasek na ulicy-ej suczko...
Tak samo jak dziewczyną, która ma ze 13 lat.
Screw pisze:Z reszta, daruj sobie, bo ze mna ciezko sie wojne prowadzi.
To była groźba? Niech każdy siebie pilnuje. Amen.
uniqex33 pisze:ja co chwile słyszlam "ale niunia", "ej ta jst dobra", "ale bym ją brał" " ale du**" i o wiele,w iele więcej tekstów tyle, ze były bardziej niecnzuralen xd
Tak też mnie czasem ponosi :mrgreen: ale tylko wśród kolegów. Mówienie tak do dziewczyny lub w obecności innej dziewczyny uważam stanowczo, że kulturalne nie jest i to bardzo.
Screw pisze:Ah, wlasnie, ten odruch BEZWARUNKOWY rowniez mozna przystopowac
Nie jesteś facetem i nigdy tego nie zrozumiesz.. ;)
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Cyklon pisze:Nie jesteś facetem i nigdy tego nie zrozumiesz.. ;)
Sa ludzie z roznymi predyspozycjami sexualnymi ;)
Wiec nie zakladaj odgornie, ze jako kobieta nie znam wielu 'meskich'kwestii ;)
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Screw pisze:Sa ludzie z roznymi predyspozycjami sexualnymi
Coś sugerujesz?
Screw pisze:Wiec nie zakladaj odgornie, ze jako kobieta nie znam wielu 'meskich'kwestii
Odgórnie z dołu i ze wszystkich stron, oczywiście że zakładam. Co do tematu, takie odzywki są bezpośrednio skierowane w stronę damską, a będąc kobietą ze swojego punktu widzenia patrzy się na takie sprawy.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Coś sugerujesz?
Odbierz to jak chcesz.
Cyklon pisze:Odgórnie z dołu i ze wszystkich stron, oczywiście że zakładam
Ktos tu posiada klapki na oczy... ;)
Cyklon pisze:a będąc kobietą ze swojego punktu widzenia patrzy się na takie sprawy.
??
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Screw pisze:Odbierz to jak chcesz.
Mówisz coś o różnych predyspozycjach seksualnych i mam to odebrać jak chcę, to znaczy że jesteś lesbijką.. :?
Screw pisze:Ktos tu posiada klapki na oczy... ;)
Jesteś dziewczynką i na dodatek niezbyt bystrą. Wszystko co powiem odbierzesz subiektywnie, więc nie widzę sensu ciągnąc tego OFF TOPU jak nie masz nic na temat do powiedzenia nie pisz.
Screw pisze:??
!!


@edit: Dla Szanownej Empatii - w poprzednich postach z tematu nie zboczyłem... :patyk:
Ostatnio zmieniony 2010-04-02, 16:15 przez Cyklon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Cyklon pisze:tego OFF TOPU
Cieszę się, że to zauważyłeś, dlatego wróćcie do tematu. I, Cyklon, jest to Twoja ostatnia sprzeczka, w którą się wciągasz albo następnym razem będzie już warn, bez znaczenia, kto zacznie
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Cyklon pisze:Mówisz coś o różnych predyspozycjach seksualnych i mam to odebrać jak chcę, to znaczy że jesteś lesbijką.. :?
mmmm ciekawe stwierdzenie.Mam sie czuc gorsza, nawet, gdybym nia byla?
Jesteś dziewczynką i na dodatek niezbyt bystrą. Wszystko co powiem odbierzesz subiektywnie, więc nie widzę sensu ciągnąc tego OFF TOPU jak nie masz nic na temat do powiedzenia nie pisz.
zaobserwowalam, ze przy kazdej 'dyskusji' obrazasz dana osobe, wiesz, swiadczy to jedynie o slabym charakterze ;) Odechcialo mi sie z toba rozmawiac, wybacz.
Empatio, musialam to napisac. Zakonczylam juz rozmowe z tym panem.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Strasznie mnie to irytuje jak faceci się tak zachowują.
Jak zwierzęta.

Co innego jak np. chłopak się uśmiechnie czy puści oczko.

Ale nie takie teksty ! Litości !
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

"Cóż za niewiasta z cudownie nabrzmiałymi piersiami" - takie teksty byłyby leprze na pewno :unsure:
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Cyklon pisze:"cóż za niewiasta z cudownie nabrzmiałymi piersiami" - takie teksty byłyby leprze na pewno :unsure:
Oczywiscie.
Ale zamiast 'cudownie nabrzmialymi piersiami' uzylabym-cudownym, obfitym biustem.
No i zobacz jak milo.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Screw pisze:Zakonczylam juz rozmowe z tym panem.
(?) :hi:


SynSula pisze:Co innego jak np. chłopak się uśmiechnie czy puści oczko.
Znacznie lepsza metoda.. na podryw, na zagadanie, wtedy tak. Tylko, że nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś podrywał dziewczynę na taki tekst. Większość chłopaczków mówi tak, gdy widzi dziewczynę z pierwszoligowym wyglądem i chce chociaż na sekundę zwrócić na siebie jej uwagę a szans niema u niej nawet najmniejszych, wtedy to rzeczywiście żałosne i irytujące.
SynSula pisze:Jak zwierzęta.
Ludzie pochodzą od zwierząt 8)
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

dla mnie jest to brak szacunku, bo jeśli chciałby poderwać dziewczynę to mógłby postarać się trochę, a nie poszpanować przed kolegami durnymi tekstami.
pośród kolegów się popisze, a twarzą w twarz z kobietą nie wydukałby słowa pewnie...
Awatar użytkownika
Crocodile
-#
-#
Posty: 154
Rejestracja: 2010-04-03, 18:46

Post autor: Crocodile »

Jak dla mnie tekst typu: "Elo niunia, fajną masz dupcię" mógłby być dobrym tekstem diagnostycznym. Jeżeli dziewczyna zareaguje na to pogardliwym spojrzeniem, albo liściem to znaczy, że nadaje sie na partnerkę.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Jak dla mnie tekst typu: "Elo niunia, fajną masz dupcię" mógłby być dobrym tekstem diagnostycznym. Jeżeli dziewczyna zareaguje na to pogardliwym spojrzeniem, albo liściem to znaczy, że nadaje sie na partnerkę.
Po takim tekście za to, Ty byś stracił jakiekolwiek szanse na nadawanie się na partnera.
Niunia
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-09, 22:08

Post autor: Niunia »

Często słyszę takie odzywki i jest to według mnie totalny brak kultury, a przede wszystkim szacunku.Jeśli chciałby poderwać dziewczynę to powinien do niej zagadać a nie chować się za kumplami i udawać przy nich odważnego.
ODPOWIEDZ