pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lala, niunia, suczka...

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Lala, niunia, suczka...

Post autor: Empatia »

Idziecie ulicą, za placami słyszycie gwizdanie i słowa typu: lala, dupa, niunia, suczka itp.


Lubicie to, sprawia Wam to przyjemność, że ktoś zwraca na Was uwagę czy może jest to szczyt chamstwa i zupełny brak kultury?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Często się spotkałam z czymś takim. Idę idę, a za sobą słyszę gwizdanie albo hasła typu "Ale dupa, ale cycyki..". Przyjemność?! Nie mam mowy. Jest to kompletny brak kultury.
W ogóle to mam uraz do takich określeń, gwizdów itd. Jak byłam mniejsza i miałam iść do sklepu, przy którym zawsze siedziała grupa chłopaków to byłam chora. Słyszałam teksty "Hej Mała, ale Ci urosły" (piersi). To było straszne.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mam kumpla który często używa takich właśnie sformułowań, a ja zawsze wtedy uderzam go w ramie i mówię swoje słynne 'spadaj'. Nie traktuję tego poważnie i nie razi mnie to, bo jest to ktoś kogo znam, a nie koleś z ulicy.
Awatar użytkownika
moo
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2009-09-11, 09:36

Post autor: moo »

jeśli ktoś mi znajomy tak do mnie powie to albo dostaje z pięści (tak delikatnie) albo odwzajemniam się czymś podobnym i jest luz ; ]
jeśli ktoś obcy to albo każę spier.dalać albo ignoruję.
także to ja decyduję kto może tak do mnie mówić a kto nie ; ]
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja na szczęście takich słów nie słyszę, ale jakby ktoś tak do mnie powiedział to już by było po nim.

Dziękuję za uwagę :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Uch, nie znoszę takich słówek. Dla mnie jest to niekulturalne i kojarzy mi się z końskimi zalotami, nie obrażając koni. Strasznie mnie to razi i raczej taki chłopak zostaje przekreślony na starcie.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Szczerze, nie spotkałam się z tak chamskimi odzywkami. Zwykle jest to odwrócenie głowy albo po prostu 'jaka piękna/śliczna dziewczyna', że niby powiedziane do kumpli. Gwizdanie zdarzyło się może ze dwa razy? Nie zareagowałam. Podejrzewam, że na hasła typu 'ale z ciebie dupa' też bym nie reagowała. Jakoś nie mam w zwyczaju reagować na zaczepki na ulicy, niezależnie jakiego rodzaju.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Niki pisze:czy może jest to szczyt chamstwa i zupełny brak kultury?
dokładnie. jak dla mnie to szczyt chamstwa, irytuje mnie to.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Totalny brak kultury. Strasznie mnie irytuje jeśli jakiś chłopak widząc fajną dziewczynę gwiżdże, trąbi bądź używa słów wymienionych wyżej ;/
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim osobiście, ale uważam, że jest to
Niki pisze:szczyt chamstwa i zupełny brak kultury
.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Moim zdaniem jest to
selene pisze: szczyt chamstwa i zupełny brak kultury
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Co tu dużo mówić ja dla panów z takim tekstami mogę jedynie powiedzieć "ogarnij się" . :|
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Chamstwo.Nie lubię tego typu zaczepek na ulicy. Jeżeli ktoś chce mi zaiponować to niech podejdzie i zagada, obejdzie się bez 'pieszczotliwych' wyzwisk.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

wg mnie jest to szczeniacki popis przy kolegach i jest to chore troche ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Komplementy owszem lubię , ale nie takie. Nie raz spotkałam się z czymś takim po prostu olewam takie zarywy.Niech się podniecają tym bezmyślne panienki dla mnie facet który wyraża się taj do dziewczyny nie jest wart mojej uwagi .
ODPOWIEDZ