pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lala, niunia, suczka...

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Olewam, nie zwracam uwagi... tylko zastanawiam się gdzie się takie wieśniaki wykluwają? :/
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Niki pisze:Idziecie ulicą, za placami słyszycie gwizdanie i słowa typu: lala, du**, niunia, suczka itp.


Lubicie to, sprawia Wam to przyjemność, że ktoś zwraca na Was uwagę czy może jest to szczyt chamstwa i zupełny brak kultury?
Jeśli usłyszałabym coś takiego za swoimi plecami i czułabym się na tyle swobodnie i bezpiecznie to odpowiedziałabym "coś chciałeś ...... ?(w zakropkowane pole wstaw słowo, które jest określniem użytym przez takiego chłopaczka, ale w rodzaju męskim). To na pewno nie sprawia przyjemności, ja szanuję swoją osobę, a poza tym jeśli ktoś tak mówi to uważam że jest głupiutki, no taki mam punkt widzenia, dosyć łatwy, ale na ludzi tego pokroju nie mam ochoty szukać innych określeń. Lubię jak ktoś zwraca na mnie uwagę, jeśli ten ktoś spodoba się mi, ale ja się muszę tego domyśleć albo jak sama to spowoduję. A tacy "podrywacze" za długo z takimi tekstami myślę, że nie pociągną.
Rose pisze:Idę idę, a za sobą słyszę gwizdanie albo hasła typu "Ale du**, ale cycyki..". Przyjemność?! Nie mam mowy. Jest to kompletny brak kultury.
Też kiedyś słyszałam coś takiego. Szłam wrocławskim rynkiem i słyszę "patrz jaką ma fajną dupę" miałam chyba 16 lat i jeszcze nie sądziłam, że chłopcy mogą być tak beznadziejni, więc po prostu zatrzymałam się i wtedy kiedy widziałam, że mu mina zrzedła popatrzyłam na niego tylko z politowaniem.
aniat151 pisze:Olewam, nie zwracam uwagi... tylko zastanawiam się gdzie się takie wieśniaki wykluwają? :/
W dżungli.
Albo chłopaczki, wyjątkowo tępe jak mówią "wyruchałbym" :D Dokładnie, wyruchałBYŚ wszystko pozostanie w sferze twoich chęci.
Gwizdania też nie lubię, ale co innego jak np kolega gwiżdże nie mając niczego złego na myśli lub po prostu żartuje, bo wie, że jednak to jest irytujące. Ale na tego typu zaczepki obcych kolesi lepiej nie reagować ani nie usprawiedliwiać, że są głupi- bo tylko to jest usprawiedliwieniem chyba. Takie chłopaczki są ogólnie dla mnie przykładem braku męskości, bo jednak mężczyzna bardzo długo kojarzył mi się z inteligencją/błyskotliwością i rozumem przede wszystkim, więc nie traktuje ich jak płeć przeciwną :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

komplementy moga byc miłe, ale takiego czegoś nie toleruj, kitdy idzie ładna dzieczyna a chłopcay an to "ale dupa idzie" jest to dla mnie bark szacunku dla niej, ale oni nie zdają sobie z tego sprawy
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ktoś kto w taki sposób próbuję poderwać dziewczynę zdecydowanie na nią nie zasługuję.
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Według mnie jest to brak szacunku i nie toleruje czegoś takiego.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Iwona pisze:Według mnie jest to brak szacunku i nie toleruje czegoś takiego.
Popieram.
Slyszac takie komentarze<nie tylko wobec mej osoby> poprostu sie wsciekam i komentuje danego osobnika.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Nie mogę się powstrzymać, żeby skomentować szczególnie jak idę z jakimś kumplem. Z tym że sama zainteresowana zazwyczaj nic nie słyszy.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Cyklon pisze:Z tym że sama zainteresowana zazwyczaj nic nie słyszy.
albo nie ma ochoty znizac sie do waszego poziomu :)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cyklon pisze:Nie mogę się powstrzymać, żeby skomentować szczególnie jak idę z jakimś kumplem.
oj, przypomniało mi się jak to jechałam samochodem z 3 kolesiami do Poznania, od tych ich komentarzy to już myślałam, ze zaraz kurwicy jekiejś tam dostane xd
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Screw pisze:albo nie ma ochoty znizac sie do waszego poziomu :)
Albo jest zbyt daleko, żeby cokolwiek usłyszeć.. A co do poziomu, to idąc wolę pion.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Cyklon pisze:Albo jest zbyt daleko, żeby cokolwiek usłyszeć..
W takim razie mam cie za typa, ktory tylko z daleka jest odwazny. Ogolna porazka :)
Cyklon pisze:A co do poziomu, to idąc wolę pion.
Powiedzialabym cos, ale pohamuje swa niedoparta chec...
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Screw pisze:W takim razie mam cie za typa, ktory tylko z daleka jest odwazny. Ogolna porazka :)
Chyba się rozpłaczę.
Screw pisze:Powiedzialabym cos, ale pohamuje swa niedoparta chec...
Heh, swoją drogą jak można pohamować myśl która jest nieodparta? Gdzie tu logika? Wiesz za jaką typiarę mam JA Ciebie.. :)
uniqex33 pisze:oj, przypomniało mi się jak to jechałam samochodem z 3 kolesiami do Poznania, od tych ich komentarzy to już myślałam, ze zaraz kurwicy jekiejś tam dostane xd
Hehe w towarzystwie dziewczyny to tak bym się na pewno nie zachował. I jakbym podszedł do dziewczyny z tekstem "fajną masz dupę" to bym się pod ziemię prawie zapadł..

To nie do końca jest tak, że nie szanuje się dziewczyny której matka natura urody nie poskąpiła, swoją drogą jak można szanować kogoś kogo się nie zna, a jak się spojrzy i rzuci się co nieco w oczy to włącza się odruch bezwarunkowy 8)
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Cyklon pisze:Screw napisał/a:
W takim razie mam cie za typa, ktory tylko z daleka jest odwazny. Ogolna porazka :)
Chyba się rozpłaczę.
Screw napisał/a:
Powiedzialabym cos, ale pohamuje swa niedoparta chec...
Heh, swoją drogą jak można pohamować myśl która jest nieodparta? Gdzie tu logika? Wiesz za jaką typiarę mam JA Ciebie.. :)
Nie wiem, mam sie poczuc urazona czy jak? Z reszta, jak mozna przejac sie chlopakiem, ktory wola do obcych lasek na ulicy-ej suczko... ;)
Z reszta, daruj sobie, bo ze mna ciezko sie wojne prowadzi. ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cyklon pisze:Hehe w towarzystwie dziewczyny to tak bym się na pewno nie zachował
i bardzo dobrze ; )
ja co chwile słyszlam "ale niunia", "ej ta jst dobra", "ale bym ją brał" " ale dupa" i o wiele,w iele więcej tekstów tyle, ze były bardziej niecnzuralen xd
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Cyklon pisze:a jak się spojrzy i rzuci się co nieco w oczy to włącza się odruch bezwarunkowy 8)
Ah, wlasnie, ten odruch BEZWARUNKOWY rowniez mozna przystopowac 8)
ODPOWIEDZ