pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co mówi o Tobie Twoja torebka?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Co mówi o Tobie Twoja torebka?

Post autor: Empatia »

Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zapracowana racjonalistka
Jesteś mistrzynią planowania, żyjesz zgodnie z wcześniej wytyczonym harmonogramem dnia. Niewiele masz czasu dla siebie, bo całkiem pochłania cię praca i rozmaite obowiązki. Dlatego twoja torba to przenośne biuro. Organizer, ważne dokumenty, telefon komórkowy... Wszystko równo poukładane. Nie ma tu miejsca na śmieci, stare bilety czy... zdjęcie ukochanego mężczyzny. Tak, tak - choć doskonale zarządzasz swoim czasem, finansami i świetnie sobie radzisz w życiu zawodowym, nie zauważyłaś, że życie osobiste trochę kuleje. Być może zbyt często w swoich wyborach kierujesz się głosem rozsądku, a nie serca. A przecież to drugie także powinno mieć coś do powiedzenia... Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną. Pozwól sobie od czasu do czasu... posłuchać podszeptów intuicji. Zobaczysz - okaże się, że można na niej polegać tak samo jak na matematycznych wyliczeniach!
Nie, nie, nie. Właśnie pełno w niej starych biletów, jakiś papierków, a nawet zdjęć.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mam to samo co Rose i jakoś mi się nie bardzo zgadza.
Awatar użytkownika
moo
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2009-09-11, 09:36

Post autor: moo »

też mi wyszła ta racjonalistka co tak do końca do mnie nie pasuje ; p
nie potrafię planować a jak coś zaplanuję to nie trzymam się tego x p
mam mnóstwo czasu dla siebie.
komórkę mam zawsze przy sobie ; ]
jakieś śmieci oczywiście się zdarzają ; D
i nie zawsze działa rozsądek u mnie x D
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Również wyszło mi to, co Dziewczynom powyżej. Nie zgadza się. Mam w torbie taki bałagan, że się odnaleźć nie mogę ;P
Awatar użytkownika
moo
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2009-09-11, 09:36

Post autor: moo »

ja uwielbiam torebki, mam ich tysiącpięćsetstodziewięćset, wszystkie możliwe rozmiary a i tak niezależnie od tego nigdy nie mogę niczego znaleźć od razu x p
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zagubiona marzycielka
Masz romantyczną naturę. W otaczającym świecie czujesz się czasami tak, jak Robinson Cruzoe na nieznanej wyspie. Wszystko jest obce, dziwne. Dlatego twoja torba to twój bilet do świata marzeń. Dzięki książce, zdjęciom, pamiątkom, które wszędzie ze sobą nosisz, w każdej chwili możesz udać się na "wewnętrzną emigrację". Ci, którzy cię dobrze znają, mówią, że masz serce na dłoni. W twoich emocjach można czytać jak w otwartej księdze. Masz wysoki iloraz EQ - inteligencji emocjonalnej. Pomaga ci ona prawidłowo odczytywać intencje innych ludzi, sprawia, że twoje intuicyjne decyzje często okazują się słuszne. Ale płacisz za to wysoką cenę. Łatwo cię zranić. Warto, byś zaczęła budować "barierę ochronną". Zadbaj o siebie, nie dawaj się wykorzystywać, wymagaj od innych. Umiesz już dawać - teraz jeszcze musisz nauczyć się brać.
Łoo, zgadza się chyba wszystko o_o
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Oryginalna bałaganiara
Twoja torba to mikrokosmos. Nosisz w niej wszystko, co jest lub mogłoby być ci potrzebne - gdybyś nagle została przeniesiona na Saharę, z pewnością poradziłabyś sobie świetnie, gdyż twoja torebka jest podręczną walizeczką z narzędziami, gabinetem kosmetycznym i apteczką pierwszej pomocy w jednym. To dobrze, że ubezpieczasz się na rozmaite sytuacje. Przy twoich mizernych zdolnościach do kierowania własnym życiem takie podejście świetnie się sprawdza. Ale jesteś już całkiem dużą dziewczynką, czy nie czas zasiąść za sterem tego okrętu flagowego, zamiast tylko obijać się o rozliczne rafy i wmawiać sobie, że to świetna przygoda? Skoro i tak nosisz w torbie wszystko, dodaj tam jeszcze podręczny organizer. Notuj w nim, co masz do zrobienia, kupienia, kiedy upływa termin płatności rachunków. I jeszcze jedno - zrób generalny porządek w swojej torbie. Bilet na pociąg z ubiegłych wakacji naprawdę nie jest ci już potrzebny!
Ale ma wartość sentymentalną.
No, prawda. Częściowo.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Elegantka nie całkiem wyzwolona
Wyglądasz jak z żurnala. Twój strój, twoja torebka to ostatni krzyk mody. Ponieważ dopasowujesz torebkę do ubrania i w zasadzie codziennie ją zmieniasz, nie przywiązujesz się do niej zbytnio i... nie nosisz w niej połowy domu. Czujesz się w otaczającym świecie dość bezpiecznie. Uważasz się za osobę kompetentną i wyzwoloną, żyjącą w harmonii ze wszystkimi i wszystkim. Świadczy o tym kolorystyka twoich torebek - lubisz, by były one jasne. Ale ta wolność, swoboda to tylko pozory. W rzeczywistości jesteś... niewolnicą własnego widzimisię. Nie potrafisz spojrzeć na siebie z dystansem, podejść elastycznie do standardów, które sama sobie wyznaczasz. Uwierz: naprawdę nie musisz codziennie wyglądać jak z pudełeczka i być we wszystkim lepsza od innych. Odpuść sobie czasami i... zyskaj więcej czasu dla siebie. Naucz się wykorzystywać go na słodkie nicnierobienie.

jakby mnie znali :roll: Ale umiem spojrzeć na siebie z dynstansem, i nie jestem niewolniczką mody!!!
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Wyglądasz jak z żurnala. Twój strój, twoja torebka to ostatni krzyk mody. Ponieważ dopasowujesz torebkę do ubrania i w zasadzie codziennie ją zmieniasz, nie przywiązujesz się do niej zbytnio i... nie nosisz w niej połowy domu. Czujesz się w otaczającym świecie dość bezpiecznie. Uważasz się za osobę kompetentną i wyzwoloną, żyjącą w harmonii ze wszystkimi i wszystkim. Świadczy o tym kolorystyka twoich torebek - lubisz, by były one jasne. Ale ta wolność, swoboda to tylko pozory. W rzeczywistości jesteś... niewolnicą własnego widzimisię. Nie potrafisz spojrzeć na siebie z dystansem, podejść elastycznie do standardów, które sama sobie wyznaczasz. Uwierz: naprawdę nie musisz codziennie wyglądać jak z pudełeczka i być we wszystkim lepsza od innych. Odpuść sobie czasami i... zyskaj więcej czasu dla siebie. Naucz się wykorzystywać go na słodkie nicnierobienie.

Tylko to pogrubione się zgadza, reszta zupełnie jakby nie o mnie.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

Zapracowana racjonalistka
Jesteś mistrzynią planowania, żyjesz zgodnie z wcześniej wytyczonym harmonogramem dnia. Niewiele masz czasu dla siebie, bo całkiem pochłania cię praca i rozmaite obowiązki. Dlatego twoja torba to przenośne biuro. Organizer, ważne dokumenty, telefon komórkowy... Wszystko równo poukładane. Nie ma tu miejsca na śmieci, stare bilety czy... zdjęcie ukochanego mężczyzny. Tak, tak - choć doskonale zarządzasz swoim czasem, finansami i świetnie sobie radzisz w życiu zawodowym, nie zauważyłaś, że życie osobiste trochę kuleje. Być może zbyt często w swoich wyborach kierujesz się głosem rozsądku, a nie serca. A przecież to drugie także powinno mieć coś do powiedzenia... Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną. Pozwól sobie od czasu do czasu... posłuchać podszeptów intuicji. Zobaczysz - okaże się, że można na niej polegać tak samo jak na matematycznych wyliczeniach!


nie zgadza się ;)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Zagubiona marzycielka
Masz romantyczną naturę. W otaczającym świecie czujesz się czasami tak, jak Robinson Cruzoe na nieznanej wyspie. Wszystko jest obce, dziwne. Dlatego twoja torba to twój bilet do świata marzeń. Dzięki książce, zdjęciom, pamiątkom, które wszędzie ze sobą nosisz, w każdej chwili możesz udać się na "wewnętrzną emigrację". Ci, którzy cię dobrze znają, mówią, że masz serce na dłoni. W twoich emocjach można czytać jak w otwartej księdze. Masz wysoki iloraz EQ - inteligencji emocjonalnej. Pomaga ci ona prawidłowo odczytywać intencje innych ludzi, sprawia, że twoje intuicyjne decyzje często okazują się słuszne. Ale płacisz za to wysoką cenę. Łatwo cię zranić. Warto, byś zaczęła budować "barierę ochronną". Zadbaj o siebie, nie dawaj się wykorzystywać, wymagaj od innych. Umiesz już dawać - teraz jeszcze musisz nauczyć się brać.

Nie wszystko się zgadza.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Nie ma odpowiedzi, które by mi psaowały, więc testu zrobić nie moge. :D
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Mi się nie zgadza.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mi też nie. Absolutnie.
ODPOWIEDZ