pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Znienawidzona gwiazda/zespół

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Candy Girl i to jej "yeah!". Nie mam słów.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Candy Girl i to jej "yeah!"
Masakra.

+ Fiiileeee , Tokioo Burdele , blogi 666 , pomarańcze ..
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Tokio Hotel, Blog 27, US5, Jonas Brothers, Miley Cyrus, Firma, Killerpilze, Gosia Andrzejewicz, Paula, Doda i jeszcze pewnie wiele innych, ale na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Dobre pytanie. Cały polski pop i inne podobne takie o kant dupy potłuc.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

zdecydowanie feel :shock: Na początku nawet lubiłam ich piosenki, ale teraz jak słysze tego całego Kupiche czy jak mu tam to mnine trzęsie..
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

uniqex33 pisze:zdecydowanie feel :shock: Na początku nawet lubiłam ich piosenki, ale teraz jak słysze tego całego Kupiche czy jak mu tam to mnine trzęsie..
Mnie też trzęsie, a jak sie dowiedziałam, że w młodości słuchał The Offspring to o mało co nie zemdlałam. Jeszcze nie lubię tych wszystkich pseudo muzyków. Bo jak powiedział jeden wspaniały pan:
To chyba mój ulubiony kawałek z tych, które teraz gramy. Po prostu jest w nim coś, co mnie porywa, ma w sobie ogromną energię. No i wspaniale jest patrzeć jak dzieciaki skaczą w górę i w dół przy każdej naszej piosence, a wydaje się, że ta szczególnie im się podoba. Ale wiesz, to, co najbardziej mi się podoba w tym kawałku, to tekst.

I nie zrozum mnie źle : zawsze twierdziłem, że słowa nie są najważniejszą częścią utworu. Mówię to dlatego, bo nie chcę być jednym z tych moralizatorskich, przemądrzałych, "moje-przesłanie-jest-tak-głębokie" tekściarzy, nienawidzę tego gó*wna.
I tego się trzeba trzymać. Też mnie takie coś niezmiernie wkurza. Jak kiedyś zobaczyłam co puszczają w tych wszystkich MTV i tych innych to sie przeraziłam. Nie wiem jak można być tak pustym. W kilku słowach: Nienawidzę takiego shitu bez przesłania!

Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

yel. pisze:Mi osobiście nóż w kieszeni otwiera się na widok Paulli. No nie wiem dlaczego, ale nie znoszę tej kobiety
Też tak mam. Piosenki Paulli niesamowicie działają mi na nerwy. No i może jeszcze wnerwia mnie "nowa" Chylińska. To jej 'chcę byś mnie miał'... Matko kochana :roll:.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Oprócz tych wszystkich wyżej wymienionych dodaje - justina bieber który w ostatnich czasie stal się hitem i większość nastolatek za nim szaleje. W dodatku nie przepadam za linkin park który działa mi na nerwy.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Wystarczy, że włączę sobie np. taką Vivę to już od razu widzę pełno znienawidzonych przeze mnie 'gwiazd'. Doda, Mrozu, Mezo, Bimber, Cyrus, Paulla, Candy Girl... Dużo by wymieniać. Jestem przerażona tym wszystkim.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

FEEL! (nawiasem mówiąc, na last.fm dodali im niezłe zdjęcia :D)
Tokio Hotel
Candy Girl
Justin Bieber
Hannah Montana, Demi Lovato (...) Jonas Brothers (czyli wszystkie 'gwiazdy' Disneya)
Paulla
Blog27
Green Day (i to ich całe 21 guns, ughh)
Taak, nowa Chylińska

Techno, rap, polski pop.
Paris Hilton
To ona śpiewa? : O
Awatar użytkownika
Morgan130
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-29, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Morgan130 »

Tak jak powyżej :D
Awatar użytkownika
heartbeat
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-07-09, 17:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: heartbeat »

wszelkie gwiazdki disneya , dżastiny bibery itp
Awatar użytkownika
BlackGreen
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-06-23, 19:33

Post autor: BlackGreen »

Całej Polskiej sieczki, Paula, Doda, Blog27 wszystkie wschodząco upadające gwiazdy, disney itd. Peja i tego typu osobniki także wpisuję na te listę.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

nie rozumiem jak mozna nienawidzec jakiej "gwiazdy". muzyka nie musi sie kazdemu podobac, ale od razu nienawidziec. nie przepadam z gwiazdeczkami beztalenciami.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Mrozu i Mezo działają mi na nerwy. Do tego dochodzi Tokio Hotel ;p
Większość gwiazdek, które na siłę chcą być popularne, czyli robią albo wyglądają kontrowersyjne, tylko po to, żeby przyciągnąć uwagę, są dla mnie dość wkurzające.
ODPOWIEDZ