pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Michael Jackson

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Rapovax3
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-27, 10:42
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Rapovax3 »

jeśli chodzi o całą twórczość Michaela Jacksona to powiem tak .. nie przepadałam za nim. za jego muzyką. jedyne co to podobał mi się jego taniec a konkretnie krok księżycowy . i to, że miał swój własny styl . Co prawda , większość ludzi doceniło go dopiero po śmierci . sama poszłam na film który leciał w kinach . i szczerze mówiąc , dopiero wtedy , na sali kinowej dostrzegłam jak Michael kochał przyrodę . jak kochał współpracować z ludźmi , jak dbał o każdy szczegół na koncercie . Cóż.. film nie zmienił mojego nastawienia do tej właśnie osoby , ale coś się we mnie ruszyło . i mam do niego szacunek którego wcześniej brakowało . :(
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nigdy nie miałam większego kontaktu z Jacksonem i jego twórczością. Słyszałam kilka piosenek, słyszałam cośtam w mediach, ale nie przyciągnęło mnie na tyle, bym zagłębiła się w ten temat. Także... Cóż, żadna ze mnie fanka.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W ostatnim czasie polubiłam kilka jego piosenek. Głównie to chyba za sprawą mamy, która jego fanką nie jest, ale tak jak ja lubi kilka piosenek i zawsze jak lecą w radio to robi głośniej ;]
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

wszyscy go lubią po śmierci :mrgreen:
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Nigdy się nie jarałem jego muzyką i nadal tak jest. Jako osobowość Jackson był bardzo zagmatwany. Oglądałem kilka wywiadów i odnoszę wrażenie, że był zagubiony w tej całej sławie. Ogólnie wkurzają mnie ludzie, którzy wyżywają się na nim po śmierci, ale też ci, którzy nagle go pokochali.
ODPOWIEDZ