pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Instrumenty muzyczne

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Instrumenty muzyczne

Post autor: maadzia13 »

Gracie na jakiś instrumentach? Jeśli tak, to na jakich... Może chcielibyście się nauczyć grać na jakimś instrumencie? Dźwięk którego instrumentu jest według Was najprzyjemniejszy dla ucha? :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Chciałabym bardzo nauczyć się grać na gitarze basowej.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ja umiałam grać na flecie, dawno to już było :roll: Nie szło mi najgorzej, ale teraz, niestety, już nic nie pamiętam :mrgreen:
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja się kiedyś u8czyłam grać na keyboardzie. Umiałam grać tylko jedną zwrotkę "Gdybym miał gitarę" xD Szło mi w miarę dobrze, dopóki nie zgubiłam książki od muzyki xD
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Uczę się i gram na pianinie. Kiedyś próbowałam trochę na keyboardzie, sama się uczyłam bo szybko załapałam, poza tym moi bracia też grali. Ale szybko zrezygnowałam bo poczułam że to jednak nie dla mnie i mnie to najzwyczajniej wkurza. Potem miałam samodzielne przymiarki do gitary, nie wychodziło mi, miałam się zapisać na lekcję ale do pewnego "nauczyciela" nie było już miejsc. No i chciałam grać na kongach, ale to już całkiem odległe marzenie.
I pozostaję przy pianinie, bo jego dźwięki i to co można na nim zagrać jest piękne.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Nie gram :P Jakoś nie mam żyłki do tego, szlag mnie trafiał przy nauce gry na skrzypcach i jakoś tak sobie darowałem. Chociaż może kiedyś...?
Awatar użytkownika
biedroneczka
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-03-25, 19:53

Post autor: biedroneczka »

Pianino... Chciałabym nauczyś się grać na pianinie, ale doszłam do wniosku, że brakuje mi cierpliwości. xD Poza tym przydałoby się mieć instrument w domu, żeby poćwiczyć, bo jak się nie ćwiczy, to się szybko "rdzewieje". :P Kto wie, może kiedyś zabiorę się za naukę. ^^

A jeśli chodzi o ulubione - gitara (pianino oczywiście też ;)).
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

grałam na mandolinie ;p ale przestałam, bo chciałam nauczyć się grać na gitarze :D
jednak nie wyszło :P gitara leży, ja uczyć się nie mam już zamiaru xD
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie umiem grać na żadnym instrumencie, ale bardzo chciałabym nauczyć się grać na gitarze.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ostatnio bardzo chce się nauczyć grać na basie.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

bas sprzedałam za 60zł, a teraz mój kolega gra na nim swoje koncerty. o.O

Przez jakiś tydzień uczyłam się grać na elektryku, mam zamiar do tego wrócić w wakacje, ale się okaże. ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja gram na gitarze akustycznej :roll: Jakoś chyba od 4 lat. Wg mnie jest to jeden z najbardziej uniwersalnych instrumentów. Gitarę można wziąć na ognisko :mrgreen:
Ale z instrumentów lubię też dźwięk panina (lub fortepianu... nie widzę różnicy w brzmieniu :roll: )
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niestety nie gram, ale bardzo bym chciała się nauczyć gry na gitarze.
Uwielbiam głos trąbki i orkiestrę dętą ;)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Ja potrafię grać na flecie, chciałabym umieć grać na gitarze...
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Ja niestety nie umiem na niczym grać :( a bardzo bym chciała na gitarze i perkusji
ODPOWIEDZ