pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Stare Hity, które zna każdy

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Stare Hity, które zna każdy

Post autor: mickeymouse »

Polecacie jakieś kultowe kawałki, szczególnie interesują mnie te stare (lata 60,70,80,90) ? Tęsknie za dobrą muzyką, przy której nie da się stać spokojnie i która rozruszałaby każdego na zwykłej domówce :)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Ja uwielbiam Abbe, starą Madonne i Red Hot Chili Peppers. Polecam wszystkie ich płyty. Super muzyka wtedy była, a przede wszystkim teledyski były super, pokazywały jakąś historie i o czymś mówiły.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

No to prawda. Stare teledyski też bardziej mi się podobają. Nowe kojarzą mi się z półnagimi tańczącymi kobietami. Ci ludzie nie mają lepszego pomysły, czy po prostu idą na łatwiznę i zrobią to co się sprzeda? Okropne czasy dla muzyki...
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

mickeymause- a ja wiem? Teraz teledyski kosztują ze sto razy więcej niż kiedyś, tylko zostaje kwestia klimatu. :) Dzisiaj jest ładne tło do niczego, a kiedyś śpiewano. :) Rockowe klimaty typu Twisted sister, albo nawet teledyski z Freddym Merkurym, to było coś. Jak szukam jakiegoś konkretnego, to po stronach dla fanów (raczej też nie polskich stronach), ale na stars tv. leci bardzo dużo takiej muzy.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Tak, takie starsze klimaty są spoko. Wiadomo, częściej słucham nową muzykę, bo ją wszędzie puszczają, ale czasami dobrze jest posłuchać starego dobrego rocka z lat 80. i 90. Na Stars tv mają specjalne pasmo z taką muzyką, więc tam zazwyczaj witam.
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Ja polecam Madonne z tamtych lat, Whitney Houston, no i moze ABBE? :D
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Fakt, i Madonna i Whitney swoje najlepsze hity właśnie miały w latach 90. Później to już tylko gorzej. Dlatego właśnie wolę słuchać muzyki z wcześniejszych lat. A jak słucham pasma best rock, to po prostu same perełki lecą!
josala
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-24, 13:00

Post autor: josala »

Mam tak samo. Jeszcze lata 80 są świetne. Multum kapitalnych kawałków.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

wygadany też lubię stars tv - u mnie zwany jest starsikiem ;) To obecnie jedyna telewizja muzyczna, która uznaję, już pomijając, ze grają kultowe kawałki (czasem bym nawet chciała coś Lany del Ray, bo mam na nią zajawkę :P), to przede wszystkim nie ma czczej gadaniny i beznadziejnie glupich programów s tylu sweet sixteen...
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

wygadany87 pisze:Fakt, i Madonna i Whitney swoje najlepsze hity właśnie miały w latach 90. Później to już tylko gorzej. Dlatego właśnie wolę słuchać muzyki z wcześniejszych lat. A jak słucham pasma best rock, to po prostu same perełki lecą!
to prawda, ale trudno teraz, oprocz you tube znalezc taka muze:( ja tak naprawde tylko z tego korzystam. Ale pisales cos o Stars tv , co to za stacja i pasmo best rock, bo nie slyszalam :)
marguleska
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-30, 10:34

Post autor: marguleska »

Dlatego ja zawsze jadę na Jarmark do Gdańska i kupuję sobie płyty winylowe :)
Victoria
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-01, 11:48

Piękna klasyka:)

Post autor: Victoria »

wygadany87 pisze:Tak, takie starsze klimaty są spoko. Wiadomo, częściej słucham nową muzykę, bo ją wszędzie puszczają, ale czasami dobrze jest posłuchać starego dobrego rocka z lat 80. i 90. Na Stars tv mają specjalne pasmo z taką muzyką, więc tam zazwyczaj witam.
Bardzo się cieszę ,że oprócz kanałów radiowych, które puszczają starsze kawałki, pojawił się również telewizyjny program z muzyką tamtych czasów. Lata 80-te i 90-te są super i Stars Tv jest godne polecenia:)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

gadulka pisze:
wygadany87 pisze:Fakt, i Madonna i Whitney swoje najlepsze hity właśnie miały w latach 90. Później to już tylko gorzej. Dlatego właśnie wolę słuchać muzyki z wcześniejszych lat. A jak słucham pasma best rock, to po prostu same perełki lecą!
to prawda, ale trudno teraz, oprocz you tube znalezc taka muze:( ja tak naprawde tylko z tego korzystam. Ale pisales cos o Stars tv , co to za stacja i pasmo best rock, bo nie slyszalam :)
To jesteś mocno w tyle :-) Stacja bardzo dobra, starsze kawałki lecą, więc jednym może to pasować, a dla innych być wadą. Dla mnie super. Szczególnie, że ostatnio puszczali w Best Rock stare hity Metalicy. Dawno ich nie słyszałem, czasy gimnazjum się przypomniały :)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Też słucham Starsów, puszczają faktycznie świetną muzę. Od niedawna są w mojej kablówce (upc). Najbardziej lubię pasmo best rock, choć ostatnio pojawiło się nowe - best ballads. Słuchając tej muzy wracają miłe wspomnienia z dzieciństwa ;-)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja to kilka razy tylko trafiłam na Best Rock i Best Ballads bo one się późnym wieczorem zaczynają w tygodniu. Koło 23.. Co prawda jestem nocnym markiem, ale nie zawsze słucham wtedy muzyki :D
ODPOWIEDZ