pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lady Gaga

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Lubiłam 2 pierwsze piosenki "poker face" i "just dance" czy jakos tak
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Co do samej muzyki, mam kilka jej remix'ów i słuchać się daję. Mimo wszystko jej głos mi się podoba.
A co do jej wizerunku jako artystki, kontrowersyjna to ona jest i wydaję, że lubi mieć wokół siebie sporo szumu.
Jej ostatni teledysk przebił wszystko, połykanie różańca, gwałt na mężczyźnie jakoś mnie on razi.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Sam jej styl jest dla mnie straszny, i zbyt kontrowersyjny. Co do muzyki to kolejna popowa gwiazdeczka wiec czego się można więcej spodziewać.
Awatar użytkownika
Lola
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-06-17, 17:18

Post autor: Lola »

Vein pisze:Sam jej styl jest dla mnie straszny, i zbyt kontrowersyjny. Co do muzyki to kolejna popowa gwiazdeczka wiec czego się można więcej spodziewać.
zgadzam się ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ostatnio mega się nia jaram :d Po Koninie mam hopla na jej punkcie ! video phone z bayonce i w ogole bad romance :d nie wiem ale mam na nią fazę :D
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Lady Gaga.
hm...
Szanuję ją, za te wyznaczanie trendów, za tę odwagę, może i talent.
Nie lubię takiej muzyki, jaką ona prezentuję, ale czasem posłucham jej, gdy puszczają takie np. Alejandro na VH1.
Hm.. żeby przez dwa lata tak poprzewracać świat mody, jak ona to zrobiła to niesłychane. Zmienia swe wizerunki co jakiś czas, jest istnym kameleonem. Druga Madonna.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

tulipan. pisze:Szanuję ją, za te wyznaczanie trendów, za tę odwagę, może i talent.
Ja też, szczególnie podziwiam ją za odwagę. ;) Ma gdzieś opinię innych i robi to na co ma ochotę. Jednak za jej muzyką nie przepadam, czasem jak leci jakiś jej hit w TV to posłucham i to tyle.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Spodobała mi się jedna piosenka jej autorstwa; Alejandro. Za tytuł może. Ulubione imiona: Alejandro i Roberto ;D. Jednak słuchać nadal nie słucham, nie wkradła się w moje łaski, nie zajmuję się zbytnio jej osobą czy śledzeniem jej wizerunku.
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Zdecydowanie: nie.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

A dla mnie jest ona obojętna bo ani ziębi ani mnie chłodzi. Ale jakoś nie traWię jej więc temu jest mi obojętna i nie widzę celu zagłębienia się w jej muzykę :)


Ortografia!
Ostatnio zmieniony 2011-02-20, 10:06 przez ToMaSz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

ToMaSz pisze:A dla mnie jest ona obojętna
ToMaSz pisze:Ale jakoś nie traWię
To nie trawisz czy jest Ci obojętna? 'Nie trawienie' kogoś ma wydźwięk negatywny, więc według mnie mało ma wspólnego z obojętnością.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Empatia, ona jest mi obojętna i czasami nawet przeradza się w nietrawienie :)
vacilante
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-02-20, 23:07

Post autor: vacilante »

ja ją rozumiem, ja ją szanuję. Nie powiem, że jest beznadziejna, bo do czegoś doszła, a beznadziejnością by tego nie osiągnęła. Jednak co do wyglądu najbardziej podobały mi się jej zdjęcia jako mężczyzny, choć każdy nosi to, co lubi, prawdaż :)
Chibi
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-02, 23:38

Post autor: Chibi »

Jedyna piosenkarka pop, której słucham. Nie każda stylizacja podoba mi się, ale jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju pod tym względem. Nie jestem tak na bieżąco z showbiznesem, ale wydaje mi się, że zapoczątkowała modę na oryginalne stylizacje.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Lubię Gagę. Kobieta jest odważna, nie boi się pokazywać inności, którą nie każdy człowiek akceptuje.
A co do muzyki, to bardzo lubię jej piosenki. Takie imprezowe są, ma niezłą wyobraźnię do teledysków. Najnowsza piosenka "You And I" baardzo mi się podoba.
ODPOWIEDZ