pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Juwenalia

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Na juwenalia to się cały rok czeka. A przynajmniej ja czekam.
Koncerty jak koncerty, zespoły jak zespoły, ale za to jaka atmosfera. *_*
Uwielbiam juwenalia, w tym roku będą moje trzecie.
Awatar użytkownika
Défense
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-05-16, 18:34

Post autor: Défense »

Juwenalia są najlepsze...! :D
W tym roku mieliśmy u siebie w mieście Rahima i Grubsona i było świetnie. :D
Chibi
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-02, 23:38

Post autor: Chibi »

Nie lubię Juwenaliów. Widok pijanych w trupa studentów, licealistów i gimnazjalistów odbiera mi jakąkolwiek przyjemność z muzyki.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA w tym roku Juwenalia spędziłam po raz kolejny przy jamajskich rytmach Tym razem gwiazdą wieczoru był Bob One :) Było jak zwykle ekstra Poza tym promowane były lokalne zespoły rockowe które również dały czadu :) Jest co wspominać
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Byłam w tym roku. Głównie obleciałam zespoły, które lubię. Nie zapomnę samego koncertu Comy na Agrykoli, gdzie grali w czasie burzy. Niesamowite przeżycie, to tak jakby pogoda grała razem z nimi. Cudowne...
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Jeszcze nie studentka, ale ale byłam w tym roku (w zeszłym z resztą też). Całkiem przyjemnie, uda się załapać na dobry koncert, za małą kasę, albo nawet za free. :)
WybebeszonyTrup
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-08-17, 13:04

Post autor: WybebeszonyTrup »

Nie, nie uczestniczyłem nigdy w juwenaliach. Po prostu nie mogę znieść widoku tych studentów z długimi włosami, w potarganych gaciach i glanach. Po prostu ich nienawidzę.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja co roku chodzę na juwenalia i nie mam potarganych włosów No chyba ze od dutty wine :P I czasem zdarza mi się chodzić w glanach :P I nie mam do nikogo uprzedzeń :P Nasze Jamajskie juwenalia zawsze wymiatają :D
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Na juwenaliach nigdy nie byłam, ale zamierzam się wybrać na olsztyńską Kortowiadę.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

nie studiuję, ale byłam w tym roku w Katowicach. było świetnie ;) zwlaszcza że mogłam sobie posłuchać Czesława Mozila i jego wymiatających haseł ;)
ODPOWIEDZ