pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Występy

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Występy

Post autor: Zua. »

Śpiewaliście lub graliście przed większą publiką? Jeśli tak to gdzie i co?
A może boicie się takich występów?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie występowałam i nie mam zamiaru. Boję się.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

Ja tam lubię występować. Trzęsę się, ale jest warto.
Dzisiaj w mojej szkole było niezwykłe przedstawienie i miałam okazję na nim śpiewać i grać na pianinie cudowną piosenkę z musicalu Taniec Wampirów ^^ 'Na orbicie serc'
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja?! Śpiewać publicznie?! Skazałabym na śmierć wiele osób ;D
Występować występowałam publicznie, bo byłam w kółku teatralnym, ale talentu do śpiewania to ja niestety nie mam.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Lubię występować publicznie, ale nie ze śpiewem ;d. Wystarczający horror przeżywałam na muzyce w podstawówce i teraz, na sztuce, gdy trzeba zaśpiewać jakąś piosenkę na ocenę - przy całej klasie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

selene pisze:Wystarczający horror przeżywałam na muzyce w podstawówce
Lekcje muzyki od zawsze były dla mnie horrorem. W gimnazjum pan nas zmuszał do śpiewania przy całej klasie na ocenę ;/ Masakra. Moja koleżanka, która śpiewać też nie umie, zawsze wstydziła się występować i ona jak i inni łapali przez to jedynki. Nic dziwnego, tylko dla rodziców dziwne...Nie powinno się zmuszać do występów.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

No dokładnie, w podstawówce to był horror zawsze 3 dostawałam, a teraz jest chyba jeszcze gorzej, choć co niektórzy uważają, że odkąd zaczęłam słuchać punka i tych innych takich to mi się polepszyło, ale oni coś ze słuchem mają tak więc się tym nie sugeruję. Tak czy inaczej nigdy nie lubiłam muzyki w podstawówce w gimnazjum było trochę lepiej. Choć nauczyciel był ten sam, ale całe szczęście już nie musieliśmy śpiewać.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Mogę coś czytać, co często się zdarza, bo będa w samorządzie szkolnym nie da się tego uniknąć, ale śpiewanie... oj napewno nie;) kiedyś śpiewałam w szkolnym chórze w podstawówce, ale tylko po to żeby dostać 6 na koniec xd z muzyki ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

O ile dobrze pamiętam to ostatni raz śpiewałam publicznie podczas pasowania na ucznia xD Pamiętam, że dobrze znałam słowa piosenki i pani wcisnęła mi mikrofon do ręki. Pomijam oczywiście lekcje muzyki, bo mimo że jestem w III gim. to i tak dalej śpiewamy na ocenę przy całej klasie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

psychiczna pisze:III gim. to i tak dalej śpiewamy na ocenę przy całej klasie.
u mnie też tak jest. Tylko u nas zawsze na muzyce jest mega hałas i nikt nikogo nie słucha. A nauczyciela mam takiego ze jakbym nie zaśpiewała i tak bedzie miał do mnie problem, ze za cicho-.-
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Publicznie przed całą szkołą bym się nie zgodził notabene nikt by mi na to nie pozwolił :mrgreen: , ale jak lekcja jest nie ciekawa i jest nudno to zdarza się mi oraz innym moim "ekscentrycznym" kolegom coś zanucić bo zawrze wywołuje to polewę :]
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

W przedszkolu się śpiewało i tańczyło na różnych wyjazdach wtedy stresu nie było raczej.
No ,ale w podstawówce czy szkole średniej stres się poczuć dało.
I dalej mnie stresuje śpiewanie przed innymi choćby jakieś głupie karaoke to masakra. : P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie pisałam tutaj jeszcze? :unsure:

Jakieś tam drobne 'występy' mam za sobą, jeśli w ogóle można je nazwać występami. Stres zawsze jest, chociaż ostatnio to go już olewam.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

o :d jeszcze inne występy mam xd Taneczne:d Kiedy jesteśmy z zespołem na przeglądach to przed wejściem na scenę trzęsę się ja galareta xd ale jak tańczymy u nas w mieście na jakis małych imprezach czy coś to dla mnie zabawa i wychodze na scene wyluzowana;p
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

uniqex33 pisze:jeszcze inne występy mam xd Taneczne:d
Jak mogłam zapomnieć! W podstawówce byłam w zespole tanecznym. Doskonale pamiętam mój pierwszy występ. Nikt nie ma pojęcia jak się denerwowałam oO
Często brałam też udział w konkursach recytatorskich. Raz ze stresu chciałam zrezygnować 5 minut przed :D
ODPOWIEDZ