pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sentyment

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Sentyment

Post autor: Heroine. »

Macie takie piosenki, które są dla was ważne ? Do których macie sentyment ?
Są takie, które potrafią Was wzruszyć ?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

http://www.youtube.com/watch?v=Psc7eimMtv0 <--- Przy tej zawsze ryczę

http://www.youtube.com/watch?v=iEvozNlL ... ure=fvste1 <--- Do tej mam ogromny sentyment. To była pierwsza ich piosenka jaką usłyszałam.

http://www.youtube.com/watch?v=oObL3Ajmr2Y <--- Do tej też mam sentyment. To była ich pierwsza piosenka, którą usłyszałam na żywo :roll:
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Stevie Wonder - I just call to say I love you.
najpiękniejsze wspomnienia, ogromny sentyment. Choć ostatnio unikam jej jak ognia.
Coma - System, Placebo - The bitter end, Czaqu - Inność, Happysad - Noc jak każda inna, Łydka, Ja do ciebie.
^ gimnazjum. Najlepsze czasy, piosenki, które mi się z nimi kojarzą. Zdzieranie gardła na przerwach.
Gwen Stefani - Hollaback Girl. - pierwsze upicie.
Urszula - Dmuchawce, latawce, wiatr. - darcie mordy w samochodzie z moimi.

więcej nie przychodzi mi do głowy, najwyżej później dopiszę.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Farba - Chcę tu zostać.
Anita Lipnicka - Wszystko się może zdarzy

Do tych dwóch sentyment mam ogromny, kojarzą mi się z przyjacielem.

Później jeszcze

Omnia - Alive - Też z przyjacielem

Bogusław Linda - I'm your man.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Mam bardzo wiele taki utworów. Wiele piosenek kojarzy mi się z osobami z miejscami itp.

Darius and Finlay - Do it all night - ostatnie miesiące, weekendy na imprezach i to co na nich się działo.

Agnes - on and on - kocówka szkoły średniej.

Bogusław Linda - jestem twój - budzi moje wspomnienia o kimś kogo straciłam.

craig armstrong - romeo and juliet volume 2 - balcony scene - często słuchałam, gdy rozstałam się z byłym, unikam jej ostatnio.

Braincreator - the reason - pierwszy pocałunek

david guetta feat akon - sexy bitch - kojarzy mi się z obecnym chłopakiem

Sivencja - wiesz co ci powiem - ogromny sentyment, jedna z piosenek która na serio budzi we mnie uczucia, szkoda że nie pozytywne.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

http://www.youtube.com/watch?v=doiiH2FkIO8 Nawet nie wiem jak ją skomentować ale nie jest to dla mnie tylko zwykła piosenka To jest coś więcej
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Ojezu, masa.

G'n'R - Don't cry z moja przyjaciółką, ogólnie piosenka która towarzyszy mi również przy każdych rozterkach sercowych.

The Prodigy - Firestarter wakacje rok temu ;)

Jefferson Airplane - White rabbit pierwszy osobisty kontakt z narkotykami

Carlos Santana - Maria Maria przy tej piosence stawiałam pierwsze kroki salsy ^^

Robert Gawliński - Myślę że nie stało sie nic najpiękniejsza noc w moim życiu, niezapomniane wrażenia. Akcja 'au bord de la mer', whiskey, gitara, ognisko, marihuana, kąpiel w morzu, kilka godzin z najwspanialszymi ludźmi

Pitbull - I know you want me tegoroczne wakacje. Najlepszy miesiąc w moim życiu, trwająca cały miesiąc impreza, dwie wspaniałe dziewczyny, które pokochałam i jeden facet, który totalnie zawrócił mi w głowie. ;)

Metallica - Nothing else matters - poezja, balsam dla uszu i duszy, piękna piosenka, kojrazy mi się z wszytskimi pięknymi chwilami mojego życia. No i uwielbiam kiedy pewna osoba gra to dla mnie na gitarze. ;)

Pink Floyd - Money pierwsza piosenka jaką pamiętam. Już jako dziecko wiedziałąm, co dobre. ^^
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Hinder - get stoned - tegoroczne wakacje, wszystko co w nich było dobre.

Hinder - better than me - oraz wszystko co w nich było złe.

Avril Lavinge - Why - również te wakacje, pewne pamiętne ognisko, moment w którym śpiewałam właśnie tę piosenkę i to co wtedy czułam. Nie do opisania. Bardzo, bardzo pozytywne wspomnienia.

Rod Stewart - Sailing - darcie mordy, na pożegnanie obozu żeglarskiego. Fantastyczna sprawa. Wszyscy stali wokół ogniska i kołysząc się w tą samą stronę - płakali.

Breaking Benjamin - Give Me A Sign - pierwsza i trafna piosenka, którą usłyszałam po tym jak zadzwonił telefon z wieściami o wypadku mamy.

Imogen Heap - Hallelujah - (koniecznie ta wersja, bez tła muzycznego) smierc mojej mamy.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

WWO - Damy radę - Od tego numeru zaczęła się moja "przygoda" z muzyką.

Molesta - Dla dzieciaków
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Mam sentyment do Pink "Sober". Może dlatego, że moja siostra ją tak nachalnie puszczała?
I do utworu "Beautiful" Eminema. Śpiewałyśmy ją za każdym razem, kiedy był koniec semestru/roku.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Głos Enrique Iglesiasa przypomina mi pewien odległy okres w życiu. Szczególnie piosenka Hero. Poza tym Golden Life - Oprócz błękitnego nieba kojarzy mi się z momentem, kiedy miałam pięć, sześć lat i siedziałam na szpitalnym łóżku śpiewając razem z radiem (takim z antenką, na baterie ;D) 'Nic nam więcej nie potrzeba....'. Mam też sentyment do SDM - Szczęście, Hoobastank - The letter i... Znalazłoby się pewnie coś jeszcze. ;P
ODPOWIEDZ