pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dyskoteki

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Virgo pisze:Ja wiem czy się oto proszą jeszczę się nie spotkałem z takim przypadkiem
Ze wstydem muszę przyznać, że kilkakrotnie się śmiałam z tańczących ludzi. Ale jak tu się nie śmiać, jak widzę miśka dwa na dwa tańczącego w stylu 'oblazły mnie mrówki, weź to ze mnie, weź'. Albo jak widzę dziunie kręcące kuperkami i rozglądające się w poszukiwaniu fajnego 'mięsa'. Naprawdę, niektórzy aż się proszą, żeby się z nich troszkę ponabijać.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Dyskoteki? Owszem chodziłam swego czasu, czasami co tydzień. Do dużego clubu, wiem, wiem, nie raz widziałam narąbanych ludzi, jakieś bójki już nie na terenie clubu, laski które szukają przygód i odwrotnie. Ale praktycznie zawsze dobrze się bawiłam z swoimi ludzi ;] Teraz przystopowałam, chociaż mam nadzieję że jak ułożę wszystkie sprawy jeszcze tam pojade. ;]
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Zdarzyło mi chodzić na dyskoteki jak skończyłam 18 lat Trwało to niecały rok Wole jednak nasze imprezy w stylu reggae i dancehall Bez tego nie mogę żyć :P
ibron
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-18, 22:18

Post autor: ibron »

Nie cierpie dyskotek ze względu na "muzykę" tam panującą. Gdyby rockoteki bywały częściej...
Koncerty są o niebo lepsze ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

lubię chodzić na dyskoteki, ale zdecydowanie wolę domówki.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Wole wiejskie potańcówy .
Techno mnie nudzi , chyba że puszczą R&B albo Dance ...
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie chodzę na dyskoteki. wolę imprezy w znanym towarzystwie. czyli domówki, ogniska, etc.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie chodzę na dyskoteki ;P
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Nie chadzam,nie lubię tej .. muzyki? Umcyk,umcyk.
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

W szkole byłem DJ-em wiec musiałem się jakoś dostosować do tej muzyki.
Ogólnie na dyskoteki czasem wpadam ;)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ostatni raz na dyskotece byłam w 4 klasie. Nie widzę siebie na dyskotece w krótkiej spódniczce i bluzce z dekoltem jak to zwykle tam bywa. Zresztą przy tamtej muzyce nie wytrzymałabym nawet pięciu minut.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja lubię ; D w szkole nie było dyskoteki która bym opuściła, Jeżeli jest gdzieś okazja żeby potańczyć, to zawsze jestem chętna ; )
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie, nie chodzę na dyskoteki. Ostatnio... Właściwie pierwszy i ostatni raz w szóstej klasie, kiedy to urządziliśmy sobie takie party na zakończenie podstawówki. Było dość... Ciekawie ;P. Klub jak patrzeć. Głośno, ciemno, tłoczno - pierwsze wrażenie pozytywne, ale nie było to nic takiego, co zachęciłoby mnie do dalszych wypadów tego typu.
ODPOWIEDZ