pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Woodstock

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Woodstock

Post autor: psychiczna »

Co myślicie o tej imprezie? Byliście, a może chcecie się wybrać?
Dużo mówiło się o narkotykach na woodstock'u. Jakie macie zdanie w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Dużo mówiło się o narkotykach na woodstock'u.
Alkoholu i narkotyków moim zdaniem nie da się tam uniknąć ;/

Nigdy nie byłam, ale chciałabym jechać. Tak sobie myślę, że może w przyszłym roku. Mam kilku znajomych, którzy jadą w tym roku i mam takich którzy byli. Jedna moja koleżanka wspomina to z mieszanymi uczuciami. Bród, alkohol i narkotyki dookoła. No ale muzyka wiele wynagradza.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

AAAA, strasznie bym chciała! Niestety, nie miałam jeszcze okazji. Mam nadzieję, że za rok pojadę, muszę ;D

A narkotyki i alkohol są niestety wszędzie. :unsure:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

No właśnie nie bardzo wiem co myśleć. Raczej sama się nie wybiorę, ale z tego co słyszałam to ogromny syf i ogólnie że tak powiem sodoma i gomora. Inni jednak mówią, że dla poczucia tego klimatu warto. Jak widać zdania są podzielone. Z tego co słyszałam w tym roku na woodstock'u mają być tzw. garniaki, którzy będą pomagać w łapaniu tych którzy mają prochy.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Z tego co słyszałam w tym roku na woodstock'u mają być tzw. garniaki, którzy będą pomagać w łapaniu tych którzy mają prochy.
Zawsze próbują zapobiegać temu w najróżniejszy sposób, ale nigdy się do końca nie udaje.

Pewne jest, że Woodstock nie jest dla osób, którzy kochają wygodę i nie wyobrażają sobie nie myć się przez jeden (a co dopiero 2, czy 3 dni). Niby są prysznice, ale kolejki do nich jak za komuny. Niby polewają wodą, no ale co to jest.
Ale moim zdaniem warto.
Dangerous.
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2009-07-19, 20:12
Lokalizacja: Heartbreak hotel.

Post autor: Dangerous. »

Byłam w wieku 9 i 10 :mrgreen:
Moja ciocia mieszka w Żarach więc się wybraliśmy na Woodstock.
Szkoda że pamiętam tylko Hari kriszne Oo'
Awatar użytkownika
Cloud
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-07-23, 23:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Cloud »

Tia, Hari Kryszna bardzo się tam produkuje.
Sama nie byłam nigdy, moja siostra pojechała kilka lat temu, ale powiedziała, że już tam nie wróci, syf, narkotyki, ludzie potrafią uprawiać seks na ścieżce albo w krzakach, obojętnie gdzie, obojętnie z kim ... poza tym dużo okultyzmu itp.

Sama jeżeli pojadę, to na Przystanek Jezus.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

miałam jechać w tym roku, ale Słowacja mi wypadła, ale za rok jadę! Niki jedziesz ze mną? :mrgreen:
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nigdy nie byłam ale znajomi mi mówili ze nawet jeśli grana tam muzyka nie jest naszą ulubioną to warto jechać dla samego klimatu.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

NAwiedzonA pisze:Niki jedziesz ze mną?
Zobaczymy, zgadamy się za rok ;p
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

http://www.onet.tv/5273571,relacja.html transmisja z tegorocznego Wooda, trochę się tnie, ale lepsze to niż nic ;)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Chciałabym jechać w tym roku, ale sama nie pojadę, zresztą nie wiem co bym musiała zrobić żeby rodzice mnie puścili, dla nich Woodstock to banda brudasów.
Ostatnio zmieniony 2010-06-19, 17:16 przez Aurilka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jadę! Jadę! Jadę! Już mam prawie wszystko zaplanowane i przygotowane :mrgreen:
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Jeszcze kilka lat temu dałabym się pokroić, żeby pojechać. Woodstock był moim niespełnionym marzeniem.
Teraz dziękuję, postoję. Co roku ktoś mi proponuje wyjazd, ale cały czas odmawiam. W tym roku wyciąga mnie mój brat. Po moim trupie.
Nie wiem, jakoś przestało mnie to kręcić. Nie chcę być dziewczyną, która taplała się w błotsku na Woodstocku.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Z tego co zaobserwowałem przez te wszystkie długie lata - ludzie sami nieciekawi tam jeżdżą. Trzeba naprawdę przegrać swoje życie, żeby pojechać puszczać się na Woodstocku gdziekolwiek popadnie. Alkohol w takich warunkach to żadna przyjemność, nawet kompletnie spity do trupa zastanawiałbym się co ja tam robię. W muzyce jaka tam jest nie tylko nie gustuję, ale lekko mówiąc nie przepadam za nią. Brak jakiejkolwiek rozrywki tylko sam wstyd i poczucie straty czasu. Tyle wystarczy, ogólnie wypowiadać się nie będę.
ODPOWIEDZ