pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Magazyn

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Magazyn

Post autor: lucaskruszyna »

Szukam do magazynów firmowych związanych ze sklepem internetowym jakichś sensownych rozwiązań jeśli chodzi o przygotowanie takich opcji, dzięki którym będzie można uzyskać pozytywne efekty jeśli chodzi o szybkość obsługi, lepszą organizację pracy. Jeśli możecie ewentualnie jakieś rozwiązania polecić to dajcie znać.
sochaarek
-#
-#
Posty: 231
Rejestracja: 2020-12-23, 09:58

Re: Magazyn

Post autor: sochaarek »

Z mojej perspektywy oferta programów jest szeroka, ale chyba nie ma nic co przebija obecnie LoMag jeśli chodzi o możliwości. Możesz też u nich na stronie www.lomag.pl nieco więcej na ten temat poczytać, ale program ma wiele opcji, a zbudowany jest tak, że jego obsługa jest dość prosta i każdy sobie poradzi z tym programem bez problemu. Jak uda się dobrze ogarnąć integrację z czytnikami kodów i kolektorami danych to na pewno będzie spore ułatwienie do pracy w magazynie.
Pardonka
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2019-05-03, 23:26

Re: Magazyn

Post autor: Pardonka »

Jeśli chodzi o usprawnienie organizacji pracy na magazynie to według mnie trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe 'zbudowanie' zaplecza magazynowego i mam tutaj na myśli zabezpieczenie go w asortyment niezbędny do wysyłania towaru a w tym szczególnie folia bąbelkowa i stretch plus kartony. U nas do magazynu wszystko zamawiamy z Pakolandii jedną dostawą
ODPOWIEDZ