pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pracownicy

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Pracownicy

Post autor: lucaskruszyna »

Zastanawiam się, czy legalizacja pobytu cudzoziemców do pracy w Polsce się opłaca i jak w ogóle przebiega procedura? Czy nie ma problemów z urzędami i czy agencje ogarniają wszystko, czyli ściągnięcie, formalności, dopasowanie do potrzeb firmy? Nie mam jeszcze znaczących doświadczeń, więc chciałbym trochę chociaż liznąć temat.
sochaarek
-#
-#
Posty: 231
Rejestracja: 2020-12-23, 09:58

Re: Pracownicy

Post autor: sochaarek »

Całkiem sporą bazę pracowników zagranicznych masz na https://worksol.pl/pl/. Wszystkie formalności związane z legalizacją przejmują na siebie, więc czasami korzystam. Nie jest źle generalnie. Miałem pewne wątpliwości na początku, ale kadry potrzebowałem i się zdecydowałem. Mają wszystkie usługi dedykowane pod legalizację pobytu, nawet pomoc przy zakładaniu biznesu przez osoby zza granicy. Niektórym pracodawcom B2B się opłaca i też proponują takie układy specjalistom. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób się dogadasz.
adamgorka
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2022-06-21, 14:49

Re: Pracownicy

Post autor: adamgorka »

Przy pośredniczeniu w zatrudnieniu osób ze Wschodu działa WorkSol – worksol.pl. Jak się z nimi skontaktujesz i powiesz o jakie osoby chodzi to będzie można o konkretnych propozycjach rozmawiać.
ODPOWIEDZ