pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fotowoltaika

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
minutorenergia
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-21, 14:21

Fotowoltaika

Post autor: minutorenergia »

MINUTOR Energia Sp. z o.o. to spółka wywodząca się z firmy MINUTOR Sp. z o. o., która od 2014r. świadczy na Polskim rynku wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne dla przemysłu.

Od czterech pokoleń związani jesteśmy z przemysłem energetycznym i wydobywczym.

Dziś w dobie przemian związanych z walką ze wzmożoną emisją CO2, nie patrzymy tylko na wielopokoleniowe dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni, ale również patrzymy w przyszłość, troszcząc się o przyszłe pokolenia.

Drogi przyszły prosumencie, jeśli podobnie tak jak Zarząd i cała załoga firmy Minutor Energia Sp. z o.o., z niepokojem patrzysz w przyszłość i bezpieczeństwo kolejnych pokoleń, nie pozostawaj bierny i już teraz zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną.

Dzięki unikatowemu doświadczeniu, związanemu z pracą w przemyśle, angażujemy nasze wykwalifikowane siły w budowę odnawialnych źródeł energii tak, by mogły one zasilić Wasze domy i firmy w zielony prąd i ciepło.

Zapraszamy!

NAPISZ
kontakt@minutor-energia.pl
ZADZWOŃ
+48 797 133 265

PANELE FOTOWOLTAICZNE | OZE | ENERGIA ZE SŁOŃCA | INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Fotowoltaika

Post autor: crystalka »

jestem zadowolona z firmy Stilo Energy, robili u nas instalację, specjalizują się w mikrofalownikach, które są bardzo bezpieczne i mają niską awaryjnóść
Aleksandra123!
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2022-09-21, 10:00

Re: Fotowoltaika

Post autor: Aleksandra123! »

U mnie fotowoltaika była robiona przez https://progresinstalacje.pl/ i jeśli chodzi o ich propozycje to jestem zadowolona. Kompleksowe podejście do tematu, bo nie tylko wykonanie, ale wcześniej pomoc przy wyborze właściwych rozwiązań. Poza tym też obsługa techniczna teraz po wykonaniu. Jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ