pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dentysta

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Dentysta

Post autor: lucaskruszyna »

Hej, potrzebuje na Białołęce jakiegoś dentysty, który będzie w stanie zająć się leczeniem moich zębów. Prawdopodobnie na górze czeka mnie kanałowe więc szukam jakiegoś gabinetu, gdzie będzie można liczyć na to, że to leczenie będzie faktycznie zrobione na dobrym poziomie. Jeśli możecie coś polecić to byłoby super.
sochaarek
-#
-#
Posty: 231
Rejestracja: 2020-12-23, 09:58

Re: Dentysta

Post autor: sochaarek »

Doskonałe miejsce to przede wszystkim Stomapol na Myśliborskiej (www.stomapol.eu). Pan Krzysztof to faktycznie świetny specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta. Mają też świetne wyposażenia i stosują nowoczesne metody w trakcie leczenia za co dla nich faktycznie wielki plus.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Dentysta

Post autor: powell70 »

Długo szukałem dobrego stomatologa dla mojego synka. Pio-Dent w Pruszkowie okazał się strzałem w dziesiątkę! Super podejście do dzieci i dodatkowo atrakcyjne nagrody dla maluchów za odwagę. Sprawdźcie sami: https://www.piodent.pl/
Awatar użytkownika
Marek99499
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2023-08-23, 13:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dentysta

Post autor: Marek99499 »

A ja poszukuję kogoś sprawdzonego w Katowicach. Sytuacja z moim zębem nie jest prosta i wymaga nieszablonowego leczenia. Wiecie może który śląski dentysta byłby skłonny podjąć się czegoś takiego?
grażynka30
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2022-05-02, 13:54

Re: Dentysta

Post autor: grażynka30 »

Hej, jeśli szukasz dobrego dentysty na leczenie kanałowe, sprawdź stomatologa Jakuba Janickiego ze Skierniewic. Choć to nie Białołęka, warto tam pojechać. Ma świetne podejście i używa nowoczesnych technik. Gabinet jest dobrze wyposażony, a atmosfera przyjazna. Sprawdź na https://www.jakubjanicki.pl/ i daj znać, jak poszło.
ODPOWIEDZ