pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ogród

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Ogród

Post autor: lucaskruszyna »

Jeśli ktoś w ostatnim czasie robił ogród to może dajcie znać jakąś sensowną propozycję jeśli chodzi o wykonawcę to dajcie znać. Potrzebuje firmy, która będzie w stanie taki projekt od A do Z zrobić, bo na tą chwilę to jest tam pusta przestrzeń z trawą i zaniedbanym oczkiem wodnym.
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Re: Ogród

Post autor: elaiga »

Osobiście bym proponował firmę Trawarica (www.trawarica.pl  ) jeśli chodzi o ogród z oczkiem wodnym.
frodek
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-06-05, 17:27

Re: Ogród

Post autor: frodek »

Jeśli nie czujecie się na siłach sami zająć się ogrodem to warto iść po fachową pomoc. Wysokiej jakości usługi w zakresie pielęgnacji i projektowania ogrodów oferuje firma PLANTA działająca na terenie całego województwa wielkopolskiego. Mega solidni fachowcy, rzetelni i fajni, z nimi nasz ogród wygląda pięknie, założyli go i pielęgnują. Cenowo jest zdecydowanie rozsądnie, to też duży plus.
view12
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-01-08, 09:54

Re: Ogród

Post autor: view12 »

Istnieje przecież mnóstwo projektów w Internecie (darmowe inspiracje są najlepsze :D ) A serwisy i sklepy internetowe ,,podają" na tacy narzędzia ułatwiające pielęgnacje wymarzonego ogrodu. Moim ostatnim łupem była podcinarka spalinowa, bardzo podobna do tej https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-trawnika/kosy/kosy-spalinowe/podcinarka-spalinowa-sgt-226-j.

A czy możecie polecić jakąś w miarę tanią ,,wymiatarkę" do liści? Tylko żeby była poręczna.
karo.joan
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Ogród

Post autor: karo.joan »

Generalnie przy projekcie ogrodu warto jest pamiętać też o takich rzeczach jak np system nawadniający. To bardzo przydatna sprawa no i ułatwia bardzo utrzymanie ogrodu. Ja np polecam ten system - https://www.centrumnawadniania.com/ można nawet samodzielnie zamontować co bardzo zmniejsza jego koszty :)
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Ogród

Post autor: zamik »

A ja nie korzystałam z żadnej firmy i też mam ładny ogród.
grażka
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-11-01, 19:17

Re: Ogród

Post autor: grażka »

To podobnie jak ja. To jak wygląda mój ogród jest zasługą moją i męża. Jak na amatorów to całkiem nieźle nam wyszło. Bardzo pomocne okazały się elementy małej architektury ogrodowej od Jońca, między innymi palisady łupane. Wykorzystaliśmy je na obrzeża przy trawniku i rabatach z kwiatami. Są takim elementem, który porządkuje przestrzeń.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Ogród

Post autor: gringot »

Przepiękny ogród mam dzięki stronie https://corciano.pl/ u nich udało mi się kupić ładne i solidne meble ogrodowe oraz grill gazowy, o którym zawsze marzyłem. Myślę, że bez problemu wy także u nich coś dla siebie znajdziecie.
ODPOWIEDZ