pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Adwokat

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Adwokat

Post autor: lucaskruszyna »

Jak u was przebiegł rozwód w Gdańsku i czy waszym zdaniem prawo stoi bardziej po stronie mężczyzny, czy kobiety w Polsce? Czy rozwój jest trudny ogólnie i czy planowaliście długo, czy to była raczej spontaniczna decyzja? Oczywiście polecenia dobrych adwokatów rozwodowych w Gdańsku mile widziane, a wręcz wskazane ;)
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Re: Adwokat

Post autor: elaiga »

Nie mogłam odzyskać alimentów od byłego męża, rozpoczynałam procedury powiedzmy egzekucyjne nieskuteczne. Poszłam w końcu się skonsultować do Adama Gautiera w Gdańsku i już po pierwszym kontakcie do męża kasa przyszła, się przestraszył ;) Warto trochę poszukać, bo można powalczyć i rozwiązać problemy, które zdawałyby się niemożliwe do rozwiązania na pierwszy rzut oka. Pozdrawiam serdecznie.
grażka
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-11-01, 19:17

Re: Adwokat

Post autor: grażka »

Co prawda ja jestem z okolic Gdańska, ale adwokata który prowadził moją sprawę rozwodową to miałam ze Szczecina. Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski. Z polecenia znajomej, naprawdę bardzo pomocny i skuteczny. Mimo, że rozwód z orzekaniem o winie męża, wszystko poszło po mojej myśli. Kancelaria p. Łukasza działa na Pomorzu i woj. zachodniopomorskim.
frodek
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-06-05, 17:27

Re: Adwokat

Post autor: frodek »

U mnie z kolei znakomicie sprawdziła się gdańska Kancelaria Adwokacka Agaty Morawskiej. Pani Morawska to bardzo solidna, skuteczna adwokat z bardzo dobrym podejściem do klienta, zaangażowana i profesjonalna. Wszystkim życzę tak doskonałych adwokatów.
ODPOWIEDZ